reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Witam, znowu piekna pogoda a mnie czeka mega pranie i sprzatanie a jak mloda wroci z przedszkola to pewnie spacer.
Gwiazdeczka narazie jest ok wiec mam nadzieje ze juz jej nic nie bedzie
 
Witam,
chcialabym sie do Was przylaczyc mamusie:)
jeszcze jestem w pl ale niebawem przenosimy sie do szkocji tzn maz juz pojechal zostaly same dziewczyny czyli ja i dwa moje skarby
 
witam oliga w naszym skromnym gronie ;) a gdzie dokladnie sie zatrzymaliscie? fajnie, ze jest nas coraz wiecej :D

my isabell tez dzisiaj porzadki na calego :o podlogi, ciuchy, pranie juz drugie robie i trzecie czeka w kolejce, obiad juz prawie gotowy....moge byc dumna z siebie :D jeszcze czekam na wlasciciela, az przyjdzie do okien bo w sypialni nie da sie otworzyc calych, jedynie mozna gore uchylic a to guzik daje :/ jutro juz pogoda ma sie spsuc podobno wiec korzystajcie dziewczyny :)
 
k4rol4 dzieki za powitanie :)

maz jest w Edynburgu i chyba tam zostaniemy;)
napiszcie dziewczyny jak mozecie jak tam sie zyje?czy ciezko znalesc prace?itd.itp
 
witam dziewczyny codziennie was podczytuje ale jakos nie mam weny na pisanie.Piekna pogoda az chce sie cos robic.Moje dziewczynki juz po chorobie.Niedlugo swieta nawet tego nie czuje zostajemy tutaj wiecie moze gdzie mozna pojechac z dziecmi w fajne miejsce w szkocji.Planujemy pojechac w pierwszy dzien swiat bo w domu nie zamierzam spedzic swiat .
 
witam w piekne popoludnie :-) pogoda nam dopisuje , moje dzieci zachowuja sie jak szkoty rozbieraja sie na calego bo im goraco :-D w aucie oczywiscie bez butow i skarpet bo sie nozki poca..wczoraj pojechalismy nad morze zeby dzieciaki mialy frajde, fajnie bylo tylko sie wracac nie chcialo.. dzis jestem taka padnieta ze nie mam na nic sily , ciezko sie pracuje w tak piekna pogode :-D naszczescie tatus byl z dziecmi dzis na polu i toche pobiegali a teraz ogladaja bajki. Ja biore sie za sprzatanie bo przez ta pogode tak mi sie chalpa zapuscila ze szok :szok: ale wsumie wole jak mam balagan w domu i piekna pogode niz na odwrot :tak:

witam nowa mamusie ;-) co do twojego pytania to nie jest tu juz tak fajnie jak bylo kiedys ale zawsze bedzie lepiej niz w polsce :-D
 
zgadzam sie z anitha, nie wiem jak bylo wczesniej, ale czuje roznice jak jest w pl a tutaj. sam fakt z praca, nie wiem jak w innych przypadkach, ale u nas moj M prace znalazl po kilku dniach pobytu tu, ofert jest troche z tego co przegladam ogloszenia, no ale wiadomo...podstawa to jezyk ;) poza tym zyje sie lepiej moim zdaniem, latwiej. jakos tak na wiekszosc rzeczy stac czlowieka, zwlaszcza dla dziecka zeby cos kupic. gdzie ja bym w pl pomyslala, ze raz w tyg bedzie mnie stac zeby kupic dziecku zabawke za np.100zl, a w tym tyg nawet trzy mu sie trafily, ale to dzieki temu, ze przyszly benefity juz niektore...to kolejny mega plus. jednym slowem lepiej :)
 
Oliga witaj na forum. Co do zycia to wg mnie latwiej niz w Polsce. Jeśli chodzi o prace to roznie bywa. Podstawa jest jezyk.
k4rol4 jak tam porzadki? Ja posprzatalam obiad zrobilam a dzieciaki juz zdazyly nabrudzic
Anita ja tez wczoraj myślałam żeby pojechac nad morze ale stwierdziłam ze nie dam rady sama z moja dwojka potworkow. Ja mialam w domu podobnie przez ta pogode to nic nie robiłam od kilku dni, ale dzisiaj już dol ogarnęłam jeszcze gora.
Moja Majka to jak naspidowana chodzi, calymi dniami na dworze, wstaje o 6.30 najpozniej 7 chodzi spac pozniej przez ta zmiane czasu jakos jej się poprzestawialo i chwilami jest już tak zmeczona ze się z nia wytrzymac nie da
 
reklama
isabellL,anitha dzieki za powitanie:)

no i dzieki za te pare slow odnosnie szkocji:)
my razem z mezem znamy jezyk bo w sumie to wrocilismy juz z emigracji ale w PL wg nas bardzo ciezko zyc...to tylko moje skromne zdanie;)

no nic zegnam sie z Wami dzis i biegne na fitness poki co;)
 
Do góry