reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

Mikusia dziekuje za dokladna informacje ;) mysle, ze jakos trafie, jak cos to bede pytac. o dojazd sie nie martwie bo moj M zaproponowal taxi zeby sprawe mi ulatwic bo komunikacja skomplikowana troche jest, a nie chce sie spoznic ;) tylko bardziej sie martwie, ze czegos nie zrozumiem itd, a z kims to zawsze razniej itd, no ale nic...jakos musze jutro dac rade ;) jeszcze dzisiaj musze pobiegac za pojemniczkiem na mocz :/ jutro zdam relacje jak bylo i moze zdjecie jakies umieszcze :)
 
reklama
pogoda nadal nam dopisuje,moglo by tak zostac :-D

karola napewno sobie poradzisz ;-) a co do pojemniczka to nie mozesz jutro tego zalatwic przed wizyta?? ja jak chodzilam do poloznej to najpierw w recepcji prosilam o pojemniczek a pozniej do niej szlam (w szpitalach pojemniczki sa przewaznie w lazienkach) zeby nie targac tego z domu :-D

mam problem z prezentem na chrzciny..siostra miala robic teraz ale stwierdzila ze poczeka na nas jak bedziemy w polsce i nie chcialabym tak poprostu dac kasy (chociaz z drugiej strony moze bardziej by sie przydala) tylko wolala bym cos kupic ale nie wiem co..
 
Karola nie ma sprawy,jak cos to pytaj :-) a czasami jak sie jest w szpitalu to sie nie chce oddac moczu,wiec warto zrobic w domu i zabrac ze soba...:-p
Anita ja sama mam problem z prezentem na komunie dla chrzesniaka,wiec do tego czasu zobacze czy maly woli kase czy prezent ;-)
 
a to rozumiem, ze obojetnie z jakiej pory dnia ten mocz?bo w pl jak chodzilam na badania to miala byc probka z pierwszego moczu z rana, a na pobieranie krwi musialam sie wstawiac na czczo...ale jakos nie widzi mi sie do 14 glodowac :p skoro mowicie, ze moge zalatwic to w szpitalu to juz nie bede dzisiaj latac do miasta specjalnie po pojemniczek, jutro zalatwie swoja potrzebe ;)

co do prezentow to hmm...ja zawsze wychodzilam z zalozenia i sama wolalam jak rodzina dawala pieniazki na rozne okazje, bo mimo wszystko zawsze koszt sie zwroci chociaz po czesci, a dziecko (zwlaszcza starsze), samo sobie wybierze co chce i to kupi. a jesli juz sie bardzo chce to moim zdaniem najlepszym rozwiazaniem jest zwyczajnie zapytanie rodzicow co dziecko by chcialo dostac (mowie tu o tym komunijnym ;) ), bo pewnie ma cos na oku czym bys trafila w gust chrzesniaka. a na chrzciny to chyba juz bardziej trzeba patrzec na potrzeby rodzicow i dowiedziec sie czego im brakuje dla maluszka ;) dodatkowo mozna dokupic cos konkretnie od siebie. ja np. starsznie biegalam w pl za albumem dla Fifiego, takim do wpisywania waznych wydarzen w zyciu dziecka.jest tego pelno i pozniej dziecko bedzie mialo super pamiatke :) ale zem sie rozpisala :p
 
mikusia ja bedac w ciazy co chwile mialam potrzebe zalatwiania sie wiec z siusianiem w szpitalu czy przychodni nie mialam zaaaazdnego problemu :-D nigdy mi sie tu nie zdazylo zeby mo ktos powiedzial ze mocz musi byc z rana albo na pobraniu krwi ze mialabym byc na czczo.. w ciazy pobieraja ja czesto a ciezko wytrzymac do popoludnia bez jedzienia ;-)

karola fajny pomysl z tym albumem , ja kiedys chorowalam na ramke na zdjecie taka na pierwsze 12 mcy ale jakos mi to nie wyszlo.. moze kiedys ja wkoncu zakupie :-D
 
Witam i ja z popoludniowa kawka, pogoda nadal ladna chociaz ten wiaterek chlodny, a w pl pogoda do bani mam nadzieje ze sie poprawi bo jak mam 3 tyg gnic w domu to ja dziekuje.
Mikusia tak u tej fryzjerki bylam
k4rol4 dokladnie w szpitalu mozesz wziasc pojemniczek im to obojetne z jakiej pory dnia i na czczo nie musisz byc
Anitha najlepiej zapytaj czego im potrzeba i ewentualnie dorzuc jakis drobiazg od siebie. My zawsze mowilismy co nam potrzeba czy to na chcrzciny czy na urodziny bo prezenty lubia sie dublowac a to bez sensu. Na chrzcinach Kuby mielismy taka sytuacje ze wszyscy z nami ustalali co kupia i moje J siostra sie wylamala i kupila to samo co chrzestny. Pomimo ze jej prezent bardziej mi sie podobal musilam oddac. A co do albumu to ja teraz kupowalam taki ze wklada sie zdjecia i osoba ze zdjecia moze nagrac krotka chyba 15 sek wiadomosc dla dziecka. Fajna sprawa
 
jesli chodzi o te albumy na chrzest to znalazlam takie na allegro.ten pierwszy chyba najlepszy, tylko rodzice beda musieli uzupelnic wczesniejsze strony ;)
Moje pierwsze 5 lat. A. Geddes (dziecko z czapką) (2211773729) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
ALBUM-PAMIĄTKA DLA DZIEWCZYNKI, CHŁOPCA (2219248262) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
ALBUM "PIERWSZY ROCZEK" (2215224186) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
sama musze zamowic cos takiego drugiej fasolce, moja kuzynka miala taki jak byla mala...teraz fajnie sie to oglada jak ma sie wlasne szczescie.
lece jeszcze malego poganiac na ogrodzie, niech korzysta z pogody poki jest.
 
Karola to bez roznicy jaki bedzie mocz...ja zawsze przed wyjazdem na usg korzystalam z wc w domu a potem w szpitalu mialam problem i zadne ich 'pomaranczowe' soczki nie pomagaly :-D
Fajne te albumiki...fajny jest ten Anny Geddes,z reszta ona zawsze fajne ujecia dzieciaczkom robila :-):-):-)ja niestety nie robilam nic takiego dzieciaczkom,ale mala inne pamiatki np.suchy pepuszek z klamerka,pierwsze wloski itd....
 
tez mam klamerki i pierwsze wloski :tak:
karola albumik fajny zwlaszcza ten na 5 lat, super pamiatka (ale trzeba pamietac o wypelnianiu :-D) , przy okazji zajrzalam na allegro co tam maja i spodobala mi sie taka pamiatka ŚLICZNA PAMIĄTKA CHRZTU, CHRZEST GRAWER ZDJĘCIE (2230352638) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
albo taka STATUETKA LED NA CHRZEST KOMUNIE BIERZMOWANIE (2236887588) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
wpadl mi jeszcze do glowy rowerek (siostrzeniec bedzie mial 9 mcy ) napewno by sie im przydal ale niewiem czy taki prezent jest odpowiedni na chrzciny:baffled:

moj dominik dzis mnie tak drazni ze wychodze z siebie.. co chwile mu cos nie pasuje,drze sie o wszystko, marudzi i co chwile jest glodny:szok: on dzis wiecej zjadl niz normalnie w ciagu 2 dni.. nie wyrabiam z nim dzis normalnie..dobrze ze dzien sie konczy i zaraz pojdzie spac :rofl2:
 
reklama
Anitha mysle ze rowerek to fajny pomysl i mysle ze kazdy prezent na chrzciny jest dobry jesli tylko sie przyda dziecku. Ta pierwsza pamiatka mi sie podoba.
Ja tez mialam dzisiaj taki dzien ze myslalam ze wyjde z siebie. Pojechalam Majce kupic buty i myslalam ze mnie trafi ciagle uciekala i humory pokazywala. Popoludniu poszla spac co jej sie nigdy nie zdaza a ja mialam chwile dla siebie za to teraz jeszcze nie spi a w zamian Kuba daje popalic
 
Do góry