reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

witam sie. jakas oslabiona jestem wczoraj temp 35.3 a dzisiaj 34.7 :szok: w pracy prawie zemdlalam wczoraj:baffled: to jest dla mnie jakas nowosc bo nie mialam tak w poprzedniej ciazy a kawy sie nie napije bo przez gardlo mi nie przejdzie:baffled::sorry2:moze zaryzykuje pozniej z ta kawa:zawstydzona/y::sorry2: do gp sie umowie na wizyte w tyg bo chce zeby sprawdzil czy anemii nie mam ehhh lykam witami sporo jem a oslabienie mam :zawstydzona/y: do tego podziebiona chodze juz dzisiaj sie lepiej czuje bo na wieczor walnelam pol szkl soku z cytryny z miodem:-) ochydne to ale pomoglo:tak: dzis powtorze i mam nadziejej ze rano jutro wstane juz zdrowa:tak:
joasia moja amelka nadal 5 nie ma:tak:
Wiesz ja tez sie tak czuje wogole niemam sily nawet chodzic nogi mnie bola rece i wogole wszystko.
 
reklama
zdrowka dzieczyny zycze , dbajcie o siebie tymbardziej bedac w ciazy ;-)

kaska kawal drogi od siebie mieszkamy.

u nas tez kolejny chorobowy dzien :-( dzis pewnie tak jak wczoraj nie zrobi nic , choc takie bezczynne siedzenie tez jest dobijajace:baffled:
 
Zdrowka wam zycze dziewczyny
A mi wczoraj wieczorem zab pekl, mialam zakladana koronke i pol zeba dorabianego i wczoraj cos mi strzelilo i dzisiaj juz czuje za albo mi kawalek odprysnal alb jest pekniety. Na szczescie nie boli ale teraz juz mnie wizyta u dentysty nie ominie. A tak to czekalam az zacznie bolec bo nie wiadomo czy da sie go wyleczyc czy nie trzeba bedzie wyrwac
 
Hej dziewczynki :-) ostatnio brak mi czasu na wszystko i co gorsza brak energii:-(. Dopiero co moje dzieciaki wyzdrowiały (10 dni bez antybiotyku) a dziś znów taki mega kaszel, że masakra. Niestety ja jak zwykle łapię wszystko od nich i dziś umieram:-(
Azorek gratuluję serdecznie. Oby maleństwo rozwijało się zdrowo. A ty myśl pozytywnie. :-) A i muszę Ci powiedzieć, że ja w ciąży też miałam problem z myciem zębów. A najgorzej było jak używałam płynu do płukania ust. Od razu przytulałam się do wc:-D
Anitha jeśli mogę poradzić w kwestii paszportu... Koleżanka właśnie wyrabia dla dzieciaków. Pojechała nie umówiwszy się na spotkanie i odesłali ją z kwitkiem. Ale dobra wiadomość jest taka, że nie musisz ich odbierać osobiście. Wprowadzili opcję, że wysyłają pocztą. Musisz tylko kupić specjalną kopertę i znaczek. Koleżanka mi mówiła, że kosztuje to nieco ponad 5Ł.

Opowiem Wam coś. Parę dni temu umówiłam się z IzabellL. Wstałam rano wzięłam prysznic. Wyszykowałam się, ułożyłam włosy lekki makijaż itd... Schodzę na dół do livingu a mój Aleks mówi do mnie "wow mamusia ale z ciebie laska":-D. No takich komplementów to nawet mąż mi ostatnio nie prawi;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam Was dziewczyny

Dawno mnie nie było :zawstydzona/y: Na początku podczytywałam, ale później przestałam i jestem daleko w tyle, jeśli chodzi o to, co tam u was słychać :zawstydzona/y:
Nie wiem, chyba jakaś zimowa depresja mnie złapała, nie mam na nic ochoty, nawet mi się czytać nie chce....
Poza tym przez kilka tygodni nie miałam nawet jak, bo non stop byłam przywiązana do małej. W ciągu dnia zabawy, a w nocy nie pozwalała od siebie odejść... Zasypiała i wiedziałam, że mam góra 15min spokoju, bo znowu się obudzi i już nie pozwoli od siebie odejść.... Na szczęście ostatnio jej przeszło, ale z kolei zaczęły się cyrki przy zasypianiu- zanim da się położyć wyje z godzinę. I nieważne, że ledwie widzi na oczy ze zmęczenia... Czasami padam na ryjek... :no:
Poza tym strasznie się ruchliwa zrobiła, ciągle gdzieś włazi, ledwie jej się warga zagoiła, wczoraj rozwaliła znowu, za chwilę powiedzą, że dziecko maltretuję, bo wiecznie poobijane chodzi... Dziś zleciała z kanapy. Na plecy :szok::no: Ja myślałam, że zawału dostanę, a Dziumka wstała, skwitowała upadek swoim "Bam" i poszła wspinać się na fotel... Ech...

Witam nowe mamusie... Tak szybko wątek przejrzałam i pojawiło się kilka nowych nicków...

A teraz już uciekam, postaram się podczytywać na bieżąco, żeby wiedzieć, co się dzieje na forum :tak:
 
Vamiria no niestety teraz Cie czeka craz wiecej takich niespodzianek.
Ja mialam nieciekawa noc. Polozylam mloda ale tak sie wiercila ze co chwile sie budzila w koncu wzielam ja do lozka to zwymiotowala i mialam cala posciel do wymiany (dopiero co wszedzie posciel pozmienialam) po czy sie rozbudzila i dopiero przed polnoca poszla spac. Jak ja dalam do lozeczka o znowu zaczela wedrowke i do 1 zasnac nie moglam. O 5 sie zbudzial z takim kaszlem ze zwymiotowala i znowu posciel do wymiany, ja oczywiscie zasnac nie umialam. Teraz ma mega katar i pewnie dlatego tak kaszlala bo jej to wszystko splywalo do gardla
 
Cześć dziewczyny.U nas choróbsko zaatakowało już całą rodzinkę. Zuzia w poprzednią sobotę była na urodzinach u koleżanki z klasy,co prawda miałam bardzo dużo wątpliwości czy w ogóle ma tam iść ale jak się okazało to ja jestem największą panikarą w domu bo Zuzka poradziła sobie bez problemu i bawiła się wyśmienicie i nawet do domu nie chciała wracać.:-)
vampiria- mam podobnie z moja Kają,wszędzie jej pełno,ostatnio zapomniała się zatrzymać i wpadła w futrynę i chodzi z limem pod okiem i modle się żeby już zniknęło bo wygląda jak by jej ktoś wpierdzielił
 
Hej dziewczyny. Nie znamy sie, ale potrzebuje Waszej pomocy! Dzis rano zrobilam test no i po dwoch minutach pojawila sie blada kreska ciazowa. Do pieciu minut zalecanych przez producenta testu byla widoczna, dosc wyrazna ale nie tak jak ta kontrolna. Okres powinnam dostac piec dni temu, dlatego mysle ze ta kreska ciazowa powinna byc juz wyrazna. Powtorze test jutro albo moze lepiej isc do gp? Nawet nie wiem czy jestem zarejestrowana u lekarza:/ Objawow ciazowych oprocz ogromnych piersi nie mam zwykle oznaki przedokresowe. Dlatego ciezko uwierzyc mi w wynik testu.
 
reklama
Do góry