reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

co tu tak cicho?
wzielam sie dzis za sprzatanie ale umylam narazie tylko lazienke bo od rana rosol robilam i jeszcze teraz drugie danie szykowalam zeby pozniej miec mniej roboty:-) dominik zostal dzis w domu bo ma katar i kaszle go strasznie, w nocy mial temperature ale teraz jest ok. mnie tez katar meczy okropnie juz mam go dosc.. a mojego dalej lapia skurcze w szyji. bylam w aptece i babka polecila mi zel , ale jak nie pomoze to jutro idzie do gp.
 
reklama
isabell jak czytam twoje posty co ty prechodzisz z dzieciakami to juz mi sie chyba odechciewa:szok: kto mlodemu takich bzdur naopowiadal???!!!
anitha zdrowka zycze. ja dzis tez troche ogarnelam ale ja kuchnie tylko i pranie sie robi wlasnie. obiad przygotowany dzis spagetti carbonara bo mnie naszlo:confused:
 
A ja jeszcze nic nie zrobilam. Zaliczylam fryzjera i to tyle ale zaraz biore sie za sprzatanie.
Azorek no nietsety w szkole ucza dzieci ze jak cos jest nie tak w domu to maja to mowic nauczycielom a oni dzwonia na policje, szkockie dzieci tez sa dobrze poinformowane w tym temacie i przekazuja informacje. Jak raz moj uba dostal ode mnie to mi powiedzial ze powie pani w szkole.
Anitha zdrowka zycze
 
dzieki , niestety zamiast byc lepiej to jest gorzej.. katar mnie wykancza, dawno takiego nie mialam nawet psikacze do nosa nie pomagaja:-( dzis patryk zasnol mi na sofie i jak nagle zrobilo mi sie zimno to wskoczylam do niego pod koldre i drzymalam razem z nim :rofl2: naszczescie dominik ladnie ogladal bajki w tym czasie wiec nie musialam sie niczym przejmowac.

isabel normalnie w szoku jestem.. co bedzie jak tak kiedys rzeczywiscie zadzwoni?
 
Narazie jest na to za glupi i nie wie jak obslugiwac telefon. Sam sobie nie zdaje sprawy z tego co mowi, bo jak z nim pozniej rozmawialam to on nie kapowal o czym mowie
 
Witam z kawka. Jak mnie glowa boli mam nadzieje ze przejdzie. Wczoraj dalam sobie kopa w tylek i posprzatalam dol, mam nadzieje ze dzisiaj gore ogarne
 
Witam jestem mama ze Szkocji mam do was pytanko niewiecie jak tutaj jest z Materniti z Jop Center jak placi ja wogole niepracuje i nieiwem czy wogole mam sie tym interesowac.Pierwsza ciaza jak bylam pracowalam ale zaraz po zajsciu w ciaze zrezygnowalam z pracy i placilo mi Jop center ale teraz wogole niepracuje.
 
tez sie witam , mezowi szyja przechodzi , masc chyba mu pomogla, za to dzieci i ja jestesmy chorzy:-( w nocy patryk mi sie obudzil i zaczol tak kaszlec ze az zwymiotowal dalam mu calpolu i polozylam spac , 30 min pozniej obudzil sie dominik i tez strasznie kaszlal. dzis juz dzownila pani z przedszkola czemu dominik nie chodzi.. dziwne troche bo nigdy nie dzownili jak go nie bylo. Nic pewnie dzis nie zrobie , naszczescie obiad zostal z wczoraj wiec moge odpoczywac :-)
 
reklama
dziendobry ja przeziebiona:crazy: ehhh nic mi sie nie chce objadlam sie na sniadanie (8 kromek chleba) i nadal mnie za czyms nosi:szok: pogoda fajna mrozik jest ale przyjemnie chyba na dworku...chyba bo ja ugrzezlam w domu czekam na kuriera bo paczke mamie wysylam
 
Do góry