reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Hej ja tylko na sekunde ;-)

W sobote robilismy impreze urodzinowa Nicusia, bylo super. Maly dostal kilka fajnych prezentow i byl zadowolony :-) Ah jak ten czas szybko leci.

Oto kilka zdjec.
P1210383.JPG

P1210437.JPG

p1210459.jpg

A tutaj zdjecie z przed roku ;-)
p1150313k.jpg

 
reklama
Doveinred ja milam instruktora Polaka, za godz jazdy placila £20 i gosciu byl na tyle uczciwy ze sam mi powiedzial ze ja wiecej lekcji nie potzrebuje. Uczylam sie na poczatku z moim mezem i duzo mi to dalo. Co do jazdy w Polsce to ja jakos nie mialam wiekszego problemu chociaz nigdy wczesniej w Polsce nie jezdzilam, owszem pierwszy dzien w Polsce jest najtrudniejszy bo musze sie przestawic ale potem juz jezdze.

Ktos tu pytal o karpia. Moj w zeszlym roku kupowala w tesco
Elffetus sliczny maluszek
Justysia u mnie tez juz sporo domow ozdobionych, ja nawet jeszcze choinki nie wyciagnelam, dopiero na weekend bede miala czas i msze jakies ozdoby na dom kupic bo stare juz nie dzialaja a jak do tej pory natchnienia nie mialam na to

Co do pogody to ja wole ten snieg niz deszcz i wiatr chociaz ciezko mi sie do pracy dzisiaj jechalo a jeszcze gorzej wracalo bo tak zapodawalo sniegiem ze nic nie widzialam
 
elfetus- synek sliczny , swietnie wyglada na tym przed ostatnim zdjeciu :)

Co do prawka to kwestja jest taka ze musze miec prawko po powrocie do PL. dlatego mysle i kabinuje jak to zrobic. Wiadomo moge szybko zrobic w Pl po powrocie ale mozliwosc zdania tam to 3-4 poprawki plus stres. Pozatym zrobili juz ciezsze testy ( pola pytan z ktorych ma byc egzamin wyniosla 1300 ) i ma sie 10s na kazde pytanie - to tez pogarsza mozliwosc zdania teoretycznego . Wiec koniec koncow myslimy by sprobowac tu albo w Irl. Mam tam przyjaciolke wiec ma gdzie mieszka i co jesc . Z tego wychodzi ze kwota egzaminow jest ta sama co w szkocji tylko plus taki ze egzamin tam jest po malutkim miasteczku a nie po Edi wiec prosciej. Jak wrocimy do PL to tam ma mnie kto poduczyc a no i mam gdzie dzieciaki zostawic.

Sama nie wiem jestem podzielona.....

yas- moja szwagierka 5 mies temu zdawala i musiala 4 razy podchodzic - ja ta cala impreza w |PL kosztowala 3200zl
 
Doveinred co do prawka to rzeczywiscie teraz troche trudniej bedzie. Nie czytalam poprzednich postow, ale tak sie domyslam chce zjechac do Polski na stale? Ja na szczescie prawko mam za soba, ale tutaj nie jezdze, bo nie mamy samochodu... Moze keidys sie dorobim mam nadzieje, bo szkoda zmarnowac ten dokument.
 
Doveinred ale wcale nie musisz zdawac w Edim, sama wybierasz sobie osrodek w ktorym chcesz zdawac a instruktor zna trasy ktorymi sie jezdzi w danym osrodku i na nich uczy Cie jedzic. Ja zdawalam w Glasgow i srodek wybralam sobie na obzerzach wiec do centrum nikt mnie nie wyprowadzil
 
isabell ma racje, nie musisz wcale zdawac w edim, mozesz wybrac np bathgate, male to ale maja tam wrednych egzaminatorow :baffled: w edim osrodki tez sa na peryferiach i raczej zaden egzaminator cie do centrum nie zawlecze. Acha przepisy sie ostatnio zmienily i juz instruktorzy nie maja dostepu do tras wybieranych na egzamin. Zostalo to zmienione bo ludzie uczyli sie jezdzic "na pamiec" zeby tylko zdac, ani to madre ani bezpieczne. Jesli masz jeszcze jakies pytania to sluze pomoca w najblizsza sobote :tak:
 
Ostatnia edycja:
Agnieszka mysle ze wszedzie mozna trafic na wrednych egzaminatorow.

W koncu chwila dla siebie. Musze sie zabrac za moja Majke bo coraz gorzej z tym spaniem. Chcialabym zeby znowu sama zasypiala.
 
reklama
Do góry