reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
elffetus zapomnialam napisac ze synka masz uroczego ;-) no i wogule wszystkiego najlepszego dla niego z okazji roczku :-)
ja grzeje w domu i grzeje i prawie nic nie czuc:szok::no: wkurzylam sie i ubralam cieplej siebie i dzieci . pasowalo by mi skoczyc do sklepu ale boje sie ze mnie porwie :-D a najgorsze ze wiatr ma byc pozniej jeszcze silniejszy..
 
anitha u mnie choinka w zeszlym roku byla do polowy ubrana tylko....ja ubralam cala choinke ale dzieciaki zerwaly wszystkie babelki i lancuszki ktore dawaly sie lapkami dosiegnac hehehe w tym roku kupie zywa choine moze jak im lapki bedzie gryzlo to zostawia ozdoby na drzewku;-):-) a wichura taka ze ja sie boje ogrzewanie wlaczyc bo mi zdmu****e plomien w bojlerze:dry::szok:
no i umowilam sie na dzisiaj do vampiri a zapomnialam ze to dzisiaj moj maz ma wyjscie z pracy na christmas night out:no: no skleroze mam jak nie wiemi dopiero w kalendarz zajzalam to na biegu do managera tel po parental leave na dzisiaj bo z kim ja mloda zostawie?? ostatnio tak zapominam o wielu sprawach...starosc mnie dopada czy co:dry:
 
nawet nie ma sie tu z kim przywitac:baffled: do swiat jeszcze 2 tyg a wy juz takie zapracowane???

mam problem z prezentem dla tesciowej.. szukalam roznych rzeczy ale mojemu sie one nie podobaly i juz nie mam pomyslow.. moze wy macie jakis? tylko nie moze byc to nic wielkiego i ciezkiego bo pozniej musi z tym wrocic do pl samolotem... myslalam o kubku czy poszewce ze zdjeciami dzieci ale nie wiem gdzie znalesc cos takiego..
 

Witam się i ja :)
My już wróciliśmy z PL. Teraz czas na ogarnianie chaty,siebie i Nati. Troszkę nam babcie rozpieściły Małą ale do przeżycia ;-)
Widzę,ze tu pustki ostatnio straszne. Gdzie się podziewacie?
 
o kalendarzu to myslalam zeby dziadkom wyslac tymbardziej ze babcia mowila mi zebym jej podeslala jakies nowe zdjecia dzieci... zreszta to prezent na caly rok :-D dzieki azorek za linika

cytryna fajne te zestawy podobaja mi sie ;-)

nie daje dzis rady z moimi dziecmi... patryk nie poszedl na drzemke caly czas szaleja biegaja a ja mam juz dosc.. ale z drugiej strony bynajmniej szybciej pojda spac :-D
 
Ale tutaj pustki, myslalam ze conajmniej godz bede was nadrabiac a tu nie ma co czytac. Ja sie ostatnio nie udzielam bo zabieg na oczy mialam i swiatlo z kompa mnie razi wiec staram sie narazie jak najmniej oczy przemeczac.
Anitha ja tez zawsze mam problem z prezentami a takie koszulki czy poszewki zamowisz wszedzie gdzie mozna zamowic odbitki. A jak sie twojemu nie podoba to co ty wybierasz to niech sam wybierze w koncu to jego mama. Moj tak dzisiaj wybrzydzal bo tesciu przyslal kase na prezenty dla dzieci. Powiedzialam mu zeby sam wybral wiec on zabral Majke do sklepu a ona oczywiscie wziela lalke jakby ich malo w domu miala. Juz chyba 10 mamy.
Dziewczyny czy ktoras z was miala lub ma wheelybug albo cos w tym stylu jakby rowerek jak w argosie sa. Zastanawiam sie nad tym dla Majki ale kurde troche drogie i nie wiem czy warto.
My wczoraj bylismy na spotkaniu z Mikolajem, majka byla tak przejeta ze oczu nie odrywala ale nie chciala podejsc a odkad wsiedlismy do auta zeby wrocic do domu to caly czas tylko mikolaj i mikolaj. Ciekawe kiedy jej przejdzie.
Joasia witaj ponownie. Jak tam pobyt w polsce?
 
reklama
Do góry