reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Dzien dobry :-)

Basienka ja podawala wit D. ale co drugi dzien, i do tej pory w sumie podaje, bo dalej karmie. Chociaz tutaj to mowia, zeby nie dawac, ta samo wit K. Witamine D zaczyna sie podwaca CHYBA po 2 tygodniach? Albo po 3? Ja juz nie pamietam zabardzo. Wit K nie musisz, dzidzius mial zastrzyk to to wystarczy. Super, ze synus taki grzeczny, moj tez szybciutko taki byl, ze noski przesypial itp, a teraz... :rofl2:

Isabelll no masz, ale niedobry ten Twoj maz :angry: Czyli mogl wyjsc wczesniej, tylko porpsotu chcial wiecej zarobic.
 
reklama
Witam się z samego rana z kawką ale jeszcze w piżamie i łóżku. Mój mąż genialny umówił nam na dziś na 8 rano fizjoterapie dla Aleksa prywatną. A tak miałam nadzieję sobie pospać.:-( Pomalowaliśmy do końca wczoraj living i nie jestem zadowolona z efektu. 2 ściany mam jednego koloru który mi się podoba i dobraliśmy do tego inny, którym wczoraj pomalowaliśmy pozostałe 2 i mi się nie podoba:no: Mąż mówi, że jak chce to możemy pomalować innym ale stwierdziłam, że na razie tak zostawie bo chce, żeby w końcu skończył podłogę a za jakiś czas dzięki chłopakom i tak trza będzie ponownie malować to wtedy coś wymyślę.
 
Ja rowniez sie witam. Majka oczywiscie przylazla do mnie w nocy a tak mialam dobrze bo z Kuba spala wiec dopiero rano przychodzila. Oczywiscie wiercila sie jakby miala owsiki w du... wiec nie moglam zasnac.
No moj maz stwierdzil ze wrato godz dluzej posiedziec zeby mu pokryli kolejne 4 godz no coz skonczylo sie na tym ze ja wyszlam z dzieciakami na spacer bez tel a on czeal na mnie pol godz pod caravanem bo klucza nie mial. Wszystko mielismy przygotowane wiec szybko zaladowaalismy do auta i do domu jakos szybciej mi sie jechalo niz w tamta strone. oczywscie mielismy ostra wymiane zdan na temat kasy stanelo na tym ze on bedzie zwracal uwage na wydatki. Zobaczymy co z tego wyniknie.
Oj musze zabrac sie za rozpakowywanie i jakies ogarniecie domu ale mi sie tak nie bardzo chce
 
A co tu taka cisza dzisiaj? Gdzie was wywialo w taka pogode? Moje dzieciaki wykapane i mam nadzieje ze niedlugo wyladuja w lozkach a ja wieczor bede miec dla siebie
 
Faktycznie cisza. Moje Bobki już wykapane, po kolacji właśnie położyłam ich do łóżek.:-)
IzabellL dzięki, że nas tak długo dziś przechowałaś;-) mam nadzieję, że nie zmęczyliśmy Cię bardzo:rofl2:
 
Moim sie dzisiaj przeciegnelo bo z rodzicami gadalam ale wlasnie Majka lezy w lozku a ja mam nadzieje ze szybko zasnie i bede mogla wyjsc z jej pokoju tylko ze znowu sie wierci jakby owsiki w du.. miala
Bzyczek daj spokoj, bardzo milo bylo i polecam sie na przyszlosc
 
witam wieczornie
zagladalam tu dzis kilka razy ale jakos tak weny nie bylo do pisania..

pogoda paskudna nic sie nie chce najchetniech przespalabym cala zime :-D widzialam dzis na emito sanki na sprzedaz za 35f nowe , i tak sie zastanawiam nad nimi, bo jak spadnie snieg to jakos bede musiala z patrykiem odbierac dominika z przedszkola:-D

moje baki jeszcze nie spia , ogladaja jeszcze bajke ale mysle polozyc ich za jakies 15 min
 
Anitha jak spadnie śnieg to przedszkola będą zamknięte:-D A poważnie ja ściągnęłam sanki w zeszłym roku z PL. Kupiłam podwójne metalowe z dwoma oparciami a teraz się zastanawiam czy będę miała tyle siły, żeby ciągnąć te moje Bobki:crazy:
 
reklama
Anitha jak spadnie śnieg to przedszkola będą zamknięte:-D
Spod klawiatury mi ten tekst wyjęłaś ;-) Serio dokładnie to samo chciałam napisać jak przeczytałam posta Anity.

My dziś byłyśmy w Glasgow pół dnia. Najpierw zakupy a potem kawa i ploteczki u koleżanki. Wróciłyśmy do domu ok 19,szybka kąpiel,kolacja i przed 20 już miałam dziecko z głowy bo była tak zmęczona,że padła od razu. Wcale się nie dziwie bo spała dziś ok pół godz do południa i może ze 20 min w aucie po południu. Mam nadzieje,że pośpi do rana-ostatnio ma z tym problemy,czasem po kilka razy musze wstawać. A w ostatnim tyg to już chyba ze 3 razy musiałam Jej mleko w nocy robić,bo na kolację mało zjada a w nocy się budzi i krzyczy,ze głodna. Dodam jeszcze,ze Ona odkąd skończyła 4 miesiace przestała jeść w nocy a w ostatnich dniach coś Jej się poprzestawiało-mam nadzieje,że to przejściowe tylko.
 
Do góry