reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

no chyba ta pogoda taka dobijajaca jest:zawstydzona/y: ja tez jakas niemrawa chodze i do tego wczoraj dostalam okres to juz wogole nic mi sie nie chce:sorry2:maz wrocil juz do domku lezy i jeczy razem z amelkowna ehhh ja musze ogarnac troche w livingu teraz na ile to mozliwe przy mlodej i pranie zdjac i drugie wstawic i szukam wymowki zeby tylko tego nie robic a jeszcze do pracy trzeba na wieczor jechac ehhh :sorry2:
anitha dobrze slyszec ze u was juz poprawa zdrowka nastapila:tak::-)
a ja musze sie pochwalic ze nie wiem jakim cudem zgubilam 2kg ostatnio:-D moja dieta : na noc micha frytek z serkiem zoltym najwyrazniej dziala cuda haha mam takie zachcianki jak mi sie na okres zbliza:confused: i jakims cudem schudlam bez wysilku i bez diety:confused: moze moj organizm wreszcie sie doszukal odpowiednich zasobow ze juz dawno po ciazy i po porodzie wiec sam z siebie sie mobilizuje i chudnie;-):-D
 
reklama
witajcie dziewczyny,
teraz to nie narzekam na brak zajec, przy maluszku jest tyle obowiazkow. dzisiaj mialam pierwsza przespana noc:) sukces!!!
w dzien jakby dzieciatka nie bylo, wstaje na karmienie i zmiane pampersa a pierwsze noce dał nam popalic:)
dzisiaj przylatuje do mnie mama..nawet nie wiecie jaka jestem szczesliwa majac takiego slodziaka przy sobie.
Mam do Was pytanko czy dawalyscie na wlasna reke jakies witaminy maluszkowi?? karmie piersia i mam wit d+k z polski i chcialam zeby mama mi kupila d ale ponoc jest na recepte:/
dziekuje za wsparcie i gratulacje
gratuluje swiezo upieczonym mamusiom!!
a reszty nie jestem w stanie nadrobic......
przerazona 3mam mocno kciuki!!! wytrwałosci!!
pozdrrowionkaaa
 
basienka ja nie podawalam nic dodatkowo. jak skonczysz karmienie (o)(o) i przejdziesz na formulke to tez nie musisz bo tam jest zawarta juz wit D a jak przejdziesz od razu na krowie to juz jakas multiwitaminke (po 1 roku zycia:-)) wit K moja mloda dostala w szpitalu odrazu bo podaja dzidzi po porodzie w zastrzyku wiec nie wiem jak to jest.
 
Basienka ja podawalam witamine D i nie jest ona na recepte tylko na recepte jest tansza. Mozliwe ze na recepte jest w kropelkach ale w kapsulkach spokojnie mozna kupic i nawet jest lepsza bo zawsze masz odmierzone krople.gratuluje przespanej nocy i super ze dzieciatko grzeczne i zrdowe. Ja sie zastanawialam czy podawac d ale rozmawialam z lekarka i ona mi poradzila zeby jednak tak bo w mleku jest za malo a tym bardziej ze tutaj malo slonca jest wiec dziecko nie ma jak sobie uzupelnic
 
Ostatnia edycja:
basienkaaa ja podawałam tylko wit D dokąd karmiłam piersią. Wit K już nie bo Mała dostała zastrzyk w szpitalu zaraz po porodzie. Moja mama mi te wit D na 100% w aptece bez recepty kupiła.
 
Hej dołączam się do tych z was, które są dziś nie do życia. Ja niestety też:-( głowa mnie boli, w aucie mi nie dobrze było jak wracaliśmy ze sklepu. Mąż ma dziś malować do końca living nie ma tego dużo bo nawet nie dwie ściany a potem chce nas wziąć na basen. A ja najchętniej poszłabym spać:dry:. Dobrze, że wczoraj zrobilam sobie kotlety na 2 dni to dziś tylko ziemniaki obrałam i colesława kupnego wyciągnę. Bo kompletnie nie mam weny na gotowanie dziś.
Basienkaa ciesz się, że maleństwo takie grzeczne. Dobrze dla Ciebie. Moje Bobki też były takie kochaniutkie jadły i spały. W nocy było troszkę gorzej ale też nie długo bo do ok 4-5 miesiąca. Ciesz się swoim szczęściem:-)
Anitha super, że chłopaki czują się już lepiej. Na pewno i tobie lżej. Mniam jak ja uwielbiam chlebek w jajku aż sobie dziś na kolację zrobię. Pychotka :-D.
 
Brrr... trzymajcie mnie bo wyjde z siebie. Moj mial dzisiaj skonczyc o 13.30 potem do mnie pisze ze o 14 pozniej z nim gadam i mowi mi 14.30 a teraz do niego dzwonie i mowi mi 15.30. Majka juz przechodzi sama siebie bo zmeczona jest, nie chcialam jej klasc zeby w aucie pospala a ten nie wraca bo mu godzin nie pokryja jak wyjdzie wczesniej. No i co z tego? To tylko 4 godz, niech raczej zacznie patrzec ile kasy na *******y wydaje to mu sie szybciutko te 4 godz zwroca. No wsciekla jestem jak nie wiem co. Jeszcze mi powiedzial ze nie przyjedzie za 2 tyg na dlugi weekend bo nie chce brac wolnego bo kasa. No szlag mnie trafia bo wydaje majatek na bzdury i knajpy a wolnego nie wezmie bo mu kasy szkoda.
 
basienka super ze masz takie grzecze dzieciatko :tak: nic tylko pozazdroscic , choc moj patryk do 2 mca tez byl aniolkiem :-D

co do wagi ja tez ostatnio zgubilam 2 kg jak patryk byl chory.. jak stanelam na wadze i zobaczylam 54.9 kg to az uwierzyc nie moglam:szok: tyle sie staralam zeby schudnac te 2 kg i nie dawalam rady a tu prosze...:happy2: fajnie sie chudnie ale gorzej sie kupuje co chwile nowe spodnie :-D
 
no wlasnie w dzien jest taki grzeczniiutki zeby tylko mu to nie minelo...:p
wlasnie rozmawialam z mama i kupila mi ta wit d. moj maluszek tez dostal wit k w zastrzyku. To jeszcze powiedzcie od kiedy zaczac podawac?? a czy wit k tez??
ja juz tez patrze na moja wage mam nadzieje ze szybko mi zejda te kg:((
Isabell wspolczuje, moze jakos sie dogadacie, mysle ze na pewno to tylko kwestia czasu
 
reklama
Do góry