reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Dzien dobry
Ja dzisiaj cos grzeje w domu i nadal mi zimno. Wczotraj do 23.30 gralam w bingo i tylko 2 razy wygralam.
Azorek ty chyba grasz co? Na jakiej stronie?
Dziewczyny czy ktoras z was brala w szkocji polsat? Macie jakies namiary? Bo ja znalazlam jednego goscia ale sie ddzwonic do niego nie moge
 
Ostatnia edycja:
Hejka ja sanki kupilam w pl i wyslali mi rodzice razem z paczka na swieta :-) te sanki co gosciu na emito i ebayu sprzedaje to nakupowal w tesco lub biedronce i teraz podbija cene bo tak na prawde to tu takich sanek nie robia wiec sobie moze pozwolic na to:tak:
isabell ja gram ale na fejsie;-):-) na kase nie zamierzam grac bo to jednak wciaga i wole nie ryzykowac ze mi sei spodoba na kasiorke;-):-)
 
Witam po tyg przerwie:-) alez urlop mi sie udal:tak: temperatura ok 27stopni codziennie:happy2: nie to co tutaj.. pozwiedzalam, wygrzalam kosci i oczywiscie spedzilam cudowne chwile z mezem:tak: dobrze ze tesciowka do malej przyjechala bo wreszcie zregenerowalam sily.. Mala nawet nie wspominala o nas a w ostatni dniu pobytu na teneryfie kiedy zapytalismy co chce po raz 2 powiedziala ze torebke:-) zadziwia mnie ten maly baczek coraz bardziej:-) no i od kad przyjechalam to buzka jej sie nie zamyka i ze mnie nie schodzi:tak:
Gratulacje dla wszystkich nowoupieczonych mamusiek!!




 
Doty to super ze urlop sie udal
Ja tez bym najchetniej sciagnela kogos do dzieci i wyjechala chociaz na weekend gdzies, ale niestety sie nie da.
Wlasnie mi moj j cisnienie podniosl. Powiedzcie mi jak mozna przez 20 lat miec firme i nawet na wyplaty dla pracownikow nie miec? Wszystkie pieniadze ktore mam odlozone musze wyslac do tescia zeby mogl wyplaty zrobic, no parodia
 
cześć dziewczyny,

rzeczywiście pogoda nas nie rozpieszcza. ale jak zima ma być gorsza niz w tamtym roku to już depresja murowana ;p

mam do Was pytanie. korzystacie z jakiejś apteki internetowej? (jakiś link;p). będę wdzięczna;)
 
reklama
witam i ja :)

doty super ze wyjazd sie udal i ze wypoczelas :-)

isabel nie wiem jak to jest mozliwe ale widac jest skoro tesc nie ma na wyplaty... masakra..

co do zimy ja licze na to ze jednak moze jej nie bedzie bo nie usmiecha mi sie kupowac opon zimowych a autobusami sie tluc to tez tragedia.. zreszta nie cierpie zimy:baffled:
 
Do góry