reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Basienka gratulacje, najwazniejsze ze wszystko dobrze sie skonczylo
Menia dla ciebie rowniez gratulacje
Anitha dobrze ze jednemu juz lepiej ale szkoda ze drugi zalapal, tyle ze starszy to troche latwiej mu pomoc. Kubie nic nie jest. Tez tak wczoraj pomyslalam i poszlam z nim do mcdonalda ale i tak zjadl tyle co mysz. Majka zjadla 2 razy tyle co on i co wieczorem znowu cyrk. Wogle chodzi nie zadowolony. Dzisiaj juz lepiej zjadl normalnie sniadanie, zaraz obiad i zobaczymy co bedzie
Bzyczek dobrze ze mysz zlapana. Ja moze tez sie przytargam w czwartek bo planuje zjechac wczesniej, nie daje rady z dzieciakami tutaj. Jakos do tej pory nie bylo tak zle pogodzic opieke nad nimi ale jest coraz gorzej albo ja juz jestem padnieta a jeszcze daja mi ostatnio w kosc zwlaszcza Kuba. Dzisiaj to az sie poryczalam tyle mi sie tego na gromadzilo a mojego J i tak nie ma wraca kolo 19 wiec praktycznie nic czasu nam nie zostaje. Mialam juz dzisiaj wracac ale stwierdzilam ze posiedze jeszcze 2-3 dni
 
MENIA I BASIENSKA OGROMNE GRATULACJE :-) wypoczywajcie teraz i niech sie wam dzieciackzi dobrze chowaja ;-)

vampiria faktycznie nie ladne ma to oczko corcia, kurcze ze ci lekarze nic tu nie chca robic przez rokiem.. rozumiem ze zdaza sie tak jak u doveinred ze malemu przeszlo samo , ale jesli twoja meczy sie juz 11 mcy to na bank wiadomo ze samo nie zniknie i mogli by sie wziasc za to - przykro mi :-( moze faktycznie jedz do pl i zrob jej tam ten zabieg im bedzie starsza tym wsumie gorzej dla niej..

bzyczek mam nadzieje ze wiecej myszy nie bedziecie miec :-Dmoze ustaw jeszcze jakas lapke na wszelki wypadek??

u nas patrykowi przeszlo juz wszystko, ladnie je i co leprze ladnie spi :-D wiec wkoncu sie wysypiam tyle ile jest to mozliwe bo i tak wstajemy na siusiu... dominik ma bable w buzi caly czas mowi ze go bola ale daje sie smarowac pluka buzie i stara sie jesc pomimo bolu.. im dziecko starsze to nawet przy chorobie jest duzo latwiej :-)
 
Jak mój syn się dziś męczył. Płakałam razem z nim. Za obiad wzięłam się dopiero grubo po 12. Aleks nie mógł zrobić tej kupki. Tam go bolało, że masakra. Ale w końcu zrobił. A ja jak zobaczyłam "to" :szok:. W życiu bym nie przypuszczała, że dziecko może zrobić kupę takich rozmiarów.:no: Aż biedak odbyt sobie poranił bo widziałam krew. No masakra. A potem zupełnie inne dziecko uśmiechnięte, radosne. Dobrze, że ma to już za sobą.
Basienkaa gratuluję bardzo serdecznie. Niech maleństwo się dobrze chowa:-)
Vampira przepraszam. Wszystko mi się dziś miesza. Menia napisała, że urodziła 2 tyg a ja pogratulowałam Manolce. Może to przez to, że Aleks tak marudził co chwilkę. Wybacz:sorry2:
Anitha bardzo się ciesz, że Patryk czuje się już lepiej. Domyślam się, że czujesz ulgę. Oby Dominikowi szybciutko przeszło:tak: Co do pułapek to zostały jeszcze 3 jakby, którejś się zachciało u nas pomieszkać:-D
IzabellL jeśli wrócicie to oczywiście zapraszam. Miałam nadzieję, że troszkę odpoczniesz. No ale widzę, że nic z tego. Trzymaj się jakoś i pakuj J do domu;-)
 
Ostatnia edycja:
menia basienka gratki ogromne i duuuzo sil i radosci zycze no i zdrowka rzecz jasna:-D:-D

ja dzis od rana jak na szpilkach normalnie plakac mi sie chce:-( amelkowna wczoraj wieczorkiem dostala wysypki tak od lopatek po kark ....wygladalo baaardzo podobnie jak rozyczka albo pokrzywka:szok: mysle spoko do rana zobaczymy czy cos sie zmieni i sie qrwa zmienilo na gorsze:baffled: przyszla jak co rano do nas do wyrka przesikana po same pachy....poszlam zagrzac jej mleko i po pieluche i swieze ubranko....moj ja rozbiera a ona na calym brzuszku ma plamy :szok: mysle spoko nie panikuj....pewnie jak sie przesikala to od moczu odparzylo wiec za 2-3h przygasnie i zacznie znikac....nie zaczelo....od pt ma temp i katar do tego ta wysypka.....zaczelam po necie zdjecia szukac z podobna wysypka bo moj sie drze ze pewnie rozyczka wiec chcialam mu udowodnic ze to nie to. wysypka w miedzy czasie rozlala sie tez na nogi i amelkowna wyglada jak by sie poparzyla:szok::wściekła/y: pojechalalismy na jednej nodze do sick childrens lekarz zbadal poogladal i mowi tak: to wirus....to robal i ma infekcje gardla :dry:pytam wtedy jak to przy inf gardla taaaaaaaaaaaka wysypka do cholipki jasnej:no: aaaa to normalne dzieci tak maja ze jak jest infekcja gardziolka to i wysypka jest :szok::confused: pierwsze qrwa slysze:wściekła/y: ZAPISAL NAM PENICYLINE 250 MAM PODAWAC 4 RAZY DZIENNIE PO 2,5ML gdzie w ulotce napisane jest ze podaje sie dzieciom w wieku 1-5 lat dawke 125(czyli o polowe slabsza) co 6h 2,5ml:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: to jak to qrwa mac jest tylko infekcja gard;la ja sie pytam??!!!! no wyc mi sie chce:-:)sad: mloda pluje lekarstwem i wymiotuje bo gorzkie to cholerstwo jest teraz sie meczylismy we dwoje przez 40 min zeby jej wcisnac :baffled::-:)-( dla pewnosci lekarz wzial wymaz z paszczaka amelkowny na hodowle bakcyli i jesli cos wyrosnie to zadzwonia zeby leki zmienic :dry::baffled: ja ma dola na maxa nie wiem czy do przedszkola ja wyslac nie wiem tak na 100% nawet po tej wizycie co jej dolega....padam na ryjek i prawie rycze bo mam dosc qrwa szkockich lekarzy i slozby zdrowia....nawet krwi do badania nie wzieli zeby antycialka sprawdzic...pozostaje mi sie trzymac kupy i modlic zeby nic nie wychodowali z tego wymazu:sorry2::-(
 
menia i basienkaaa GRATULACJE!!!!!!

Ja juz tez rozpakowana Anulka urodzila sie 10/10, jestesmy w domku dopiero od weekendu. Porod zakonczyl sie niestety cc, moje rozwarcie mimo bardzo silnych skurczy nie zmienialo sie, ja dostalam temperatury, serce malej bilo bardzo nieregularnie.... takze sie troche stresu najadlam. Potam Ania miala zoltaczke a ja jakas infekcje i lezalam pod kroplowka 2 dni. W koncu w domku! I zaczynamu sie karmiz bo dopiero od wczoraj mam pokarm A Aneczke mozna poogladac tutaj:
https://www.babyboom.pl/forum/pazdziernik-2011-f402/zdjecia-naszych-maluszkow-53269/index42.html
s
trona 42
 
Dzien dobry.Azorek wspolczuje, mam nadzieje ze dzisiaj juz lepiej, a co do tutejszej sluzby zdrowia to szokBzyczek dobrze ze zrobil ta kupe, no niestety nie udaje mi sie odpoczac, chociaz gdyby nie humory moich dzieci to raczej by sie udalo chociaz troszkeVampiria wspolczuje ogromnie, nie wyobrazam sobie jak dziecko moze sie tak meczyc od urodzenia, dobrze ze to nie boliCytryna gratulacje, mala jest slodziutkaAnitha super ze juz lepiejMi mloda cos chyba katar zalapala, zobaczymy co sie rozwinie w ciagu dnia a ja juz powoli padam i brakuje mi pomyslow co ztymi dziecmi robic. Jak do tej pory pogode mielismy super jak na ten kraj i pore roku ale od dzisiaj chyba ma byc gorzej wiec chyba niedlugo sie spakujemy i do domu wrocimy. Z jednej strony posiedzialabym tu do konca tyg bo moj pracuje 7 dni w tyg i tylko raz na miesiac ma 3 dni wolnego ale z drugiej wychodzi o 7 i wraca o 7 wiec duzo tego czasu nie ma zwlaszcza dla dzieci a Kuba sie nudzi i czeka na niego jak na szpilkach
 
z tym oczkiem to po zdjęciach widać, że nieciekawie to wygląda u Małej. jak będę się kontaktować z moim wujkiem (pediatrą) to zapytam czy coś można jeszcze zrobić bo ja sobie nie wyobrażam, żeby nie pomóc dziecku w takim stanie...przecież z taką ropą to na ledwo widzi;(

cytryna Ania po prostu powala na kolana. ma takie włoski, że tylko pozazdrościć. ja urodziłam się całkiem łysa i się ze mnie śmiali bo długo mi te włosy nie rosły, że jestem "łysa jak kolano". za to póżniej miałam grube i mocne włosy;) ale jeszcze raz Ci gratuluję. jak oglądałam Twoje zdjęcia to ja też już chcę swojego Maluszka przy sobie...
 
BASIENKA MENIA CYTRYNA GRATULACJE :-):-) wszystkiego dobrego dla Was i dla dzieciaczkow :-)


Azorek
mam nadzieje ze z Amelkowa bedzie ok wszystko trzymajcie sie dziewczyny

Bzyczku84 mialam kiedys podobna sytuacje zmoim synkiem bo my tez od zawsze mamy problemy z kupa i wiem jak to wyglada jak sie dziecko meczy i tez sie zastanawilam jak on zrobil cos tak duzego :shocked2: mam nadzieje ze teraz juz bedzie lepiej :-)

cytryna--
;-) mala jest urocza buziaki dla niej
 
Ostatnia edycja:
reklama
Młode Mamy-GRATULACJE WIELKIE!!!

Grzdyl skończy zaraz 7mc i juz nie pamiętam jak to było, jak się dopiero co urodził... Od 2 dni raczkuje [!] a od wczoraj ma pierwszego zęba :-D dumna jestem niesłychanie...

Azorek, qrcze, ja wiem, że łatwo się mówi, ale spokojnie... Może inny lekarz co innego powie?
Przerazona​, nawet nie wiesz, jak ja trzymam kciuki za Ciebie :-)
 
Do góry