reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Hej!



:-)Alez Wy pedzicie z tymi postami... ;-)

U nas ok, ja jeszcze chora oczywiscie, tzn katar mi zostal, kurde moglby juz przejsc, bo chcialam gdzies z malym wyjsc, a tak to ciagle w domu, dzisiaj A. pracowal 12 godizn i caly tydzen sie taki zapowiada..... :wściekła/y: Nicolas coraz czesciej stoi sam i dluzej, ale jeszcze boi sie ruszyc. Cos mu sie poprzestawialo i spi w dzien tylko raz :crazy: za to daje pospac do 8, a dzisiaj nawet do 9 spalismy !!!!!!!

Vampiria buziak w oczko malutkiej, eh pewnie ja ta drazni niezle :-( Biedactwo :-( Sprawdzilam w google map gdzie to jest i juz wiem, kojarze ta ulice, napewno sie wybiore kiedys. Pewnie lepiej na tygodniu, bo mniej ludzi?

Menia gratuluje coreczki! :-)

Basienia super ze juz urodzilas, gratulacje!!! :-)

Bzyczek wspolczuje tych przejsc z kupka, dorosly czlowiek sie czasem nameczy, a co dopiero male dziecko :no: No, ale super, ze juz po wszystkim i synek szczesliwy :-)

Azorek biedna cronia a swedzi aj bardzo ta wysypka? Dla mnei to tez jakies dziwne, zeby zapalenia gardla byla wysypka na calym ciele :szok: Mam nadzieje, ze szybko wszystko zniknie!

Cytryna witaj spowrotem, szkoda ze cc mialas, ale najwazniejsze, ze juz jest ok i jestescie w domu :-) a coreczke masz przeurocza !!!!!! Sliczna!!!!! Ale ma fajne ciemne wloski ahh :-)

Magdziarz gratulacje pierwszych raczkow i pierwszego zabka :-)
 
reklama
GRATULACJE DLA SWIEZO UPIECZONYCH MAMUSIEK I ZDROWKA DLA WSZYSTKICH DZIECIACZKOW I MAM TEZ OCZYWSCIE:-)

doveinred ja chetnie umowilabym sie na ta kawe w koncu tylko ze mi pasuje tylko po 13 najwczesniej - zalezy od dnia a ty to raczej wolisz ranki. jak cos to daj znac.:-)

gwiazdeczka staranka zaczete, zobaczymy co bedzie:-) wiem ze nie bedzie latwo ale sie nie stresuje bo to nie pomaga i mowie sobie co bedzie to bedzie a ja i tak juz jestem szczesliwa z moja mala bo ona to nadrabia za trojke - i to nie tylko moja opinia;-) a za ciebie tez trzymam kciuki:-)
 
justaa, super, że u ciebie masaż się sprawdził, u mnie niestety nie działa. Wiem jak go robić, bądź co bądź byłyśmy u okulisty i mi pokazał.

Elffetus, wracaj szybko do zdrowia :-) A co do MB to chyba wszystko jedno kiedy się pójdzie- pierwszy raz byłam w niedzielę i tłumów nie było. Jakby co to dawaj znać, ja się chętnie wybiorę. W sumie to chyba nawet dzisiaj się wybierzemy z dziumką.
A co do drzemek to witaj w klubie ;-) U mnie to samo :confused2:

yas, powodzenia w staraniach :tak::-) A co do kawki po 13tej to ja zapraszam, bo mi akurat po południu pasuje :-)
 
Yas witaj w klubie, Maja tez rozrabia za 3, czasami to mi rece opadaja tak mam dosc.Majka mi ostatnio wstaje o 6 i pozniej ten dzien taki dlugi jest. Jest 9 a ja wykapalam dzieciaki, obiad przygotowalam, sniadanie zjedzone i jeszcze caly dzien przed nami
 
Dzien dobry ;-)

Yas owocnych staranek zycze :-)

Vampiria no jak ja sie wykuruje do konca to wtedy moge pomyslec o tym, zey tam pojsc :-) A w sumie to pojechac, gdzie na piechote tyle bym szla :-D

Dziewczyny macie tu gdzies jakas galerie dzieciaczkow, czy moze tutuaj wrzucacie zdjecia? Albo wogole? ;-)
 
GRATULACJE DLA SWIEZO UPIECZONYCH MAMUSIEK I ZDROWKA DLA WSZYSTKICH DZIECIACZKOW I MAM TEZ OCZYWSCIE:-)

doveinred ja chetnie umowilabym sie na ta kawe w koncu tylko ze mi pasuje tylko po 13 najwczesniej - zalezy od dnia a ty to raczej wolisz ranki. jak cos to daj znac.:-)

gwiazdeczka staranka zaczete, zobaczymy co bedzie:-) wiem ze nie bedzie latwo ale sie nie stresuje bo to nie pomaga i mowie sobie co bedzie to bedzie a ja i tak juz jestem szczesliwa z moja mala bo ona to nadrabia za trojke - i to nie tylko moja opinia;-) a za ciebie tez trzymam kciuki:-)

ciesze sie ze stranka zaczete u mnie juz 2 cykl zobavzymy oddalam siuski do badania juz ok 2 tyg nic nie przychodzi wiec mam nadzieje ze tabletki dzialaja a powiedz powiedzila ci ten lekarz na ile te tabletki sa skuteczne?? bo mi powiedzila ale dala malo procent ,szkoda ze nie monitoruja nam cykli tak jak robia to w angli bo czytalam gdzies na forum .a bole glowy minely??
 
Witam:-) Ja latam od samego rana jak kot z pęcherzem i właśnie znalazłam chwilkę pewnie ostatnią dzisiaj...
Zaraz idę z Aleksem do szpitala bo ma wizytę u ortopedy. Mąż śpi po nocce ja na 13 do pracy więc muszę zasówać z chłopakami na piechotkę. Dobrze, że mam nie daleko. Tylko jak widzę te wiatrzysko i deszcz za oknem to mnie się ruszać z domu nie chce:no:
Gwiazdeczka i Yas trzymam mocno za Was kciuki. Oby Wasze starania były owocne jak najszybciej:-)
 
Witam z ranka. Ja dzis z Mestwinkem musze isc do GP , ma juz wysypke na brodzie z 3 tyg i nic nie dziala i nie mam pojecia od czego????
Ostatnio jest tak sprzykszony ze juz czasami mam dosyc. Placze nie chce spac ohhhh..... moze na zeby moze nie nie wiem..... najlepiej to na rekach albo chodzic bo siedziec nie chce.


Bzyczek- super ze udalo sie wam zlapac mysz na lapke- u nas na 22 myszy tylko jedna sie nadziala. Dobrze ze sie synkowi udalo wyproznic napewno ulzylo mu bo sie meczyl biedulek.
Basienkaaa- dobrze ze zdazyliscie spowrotem i nie urodzilas w samochodzie- no coz tak to juz tu jest ze nie sprawdzaja tylko szacuja co ile skorcze wystepuja - a to czasami bywa malo precyzyjne. Ale wszystko sie udalo - s[SUB]uper

vampiria- nie jest tak zle choc meczaco, moj G zajmuje sie nimi w weekend a ja sobie spie [/SUB]:biggrin2:[SUB] . z tym oczkiem to macie problem naprawde ale dobrze zrobisz jak pojedziesz do pl moze tam cos wiecej poradza bo jak piszesz ze to juz 11 miesiac to kurcze chyba nie ma rady innej jak przeczyszczenie kanalika[/SUB]:-(
azorek- zdroweczka dla Amelki , chyba wiem o jaka ci moze wysypke chodzic- my mielismy podobna do rozyczki wlasnie na ciele na konczynach rmalnie jak na obrazkach no i obiawy takie jak na nia ale jak bylam u gp to nic nie przepisal tylko paracetamol:no::sorry: po 3 dniach zniknelo:eek: wiec nie wiem co to bylo:confused2:
cytryna- Gratulacje a malutka przesliczna ;-)- a co do porodu to mialas to samo co ja, tez rozwarcia nie mialam i po 3 dniach (bo tak dlugo mnie trzymali) tez dostalam temp. no a potem szybko szybko juz mialam robione emergency cc :sorry:
magdzirz- Gratulacje dla synka- zuch z niego !!!!
yas-mi pasuje jak tobie pasuje. Ogolnie z rana wychodze na zakupy abo na grupy wiec odwiedzinki od 14:30 sa jak najbardziej na miejscu wiec tylko podaj dzien i czas a ja sie dostosuje.
przerazona- poprosimy o zdjecia obrazkow :) , zly humorek to czasami norma bo juz sie ma dosc-.
elffetus- zdroweczka i grtulacje sla synka zobaczysz jeszcze troche i pojdzie i wtedy bedziesz musialamiec oczy w okolo glowy :) A zdjecia to wgrywasz tutaj w swoj post.



[SUB].



[/SUB]
 
Alez mnie moj maz wkur... auto mi zostawil ale klucze od auta zabral, na dodatek wozek w aucie i zostalam uwieziona z dwoja dzieci w tym nudnym miejscu. I ja wrzeszcze na niego ze zwarjuje z tymi dzieciakami tutaj bo pogoda do dupy i nie ma co robic a on do mnie ze mam to na wlasne zyczenie wiec wylaczylam tel i powiedzialam zeby sie juz do mnie dzisiaj nie odzywal
 
reklama
DOveinred moj maly tez mial ostatnio jakas wysypke i tak mial pare dni pozniej na pare dni znikalo... W koncu zniknela na dobre, czasami sie pokaze ale rzadko. Ponoc od zabkow tez moze byc wysypka na buzi. A powiedz mi jak idziesz z malym do gp to dzwonisz wczesniej zeby sie zarejestrowac? Czy mozna isc odrazu i na miejscu powiedziec, ze chcesz sie z gp widziec? Pytam, bo mi tak ktos mowil, ze z dzieckiem mozna isc normalnie, ale np ja jak chcialam isc gdy bylam chora czy cos to dzwonilam wczesniej.

Isabelll o masz :szok: Wspolczuje. No maz tez nie pomyslala i kluczki same zabral :eek: i jeszcze na Ciebie zgania, tezbym sie nie odezwala przez caly dzien :tak: Moze znajdziecie jakas rozrywke w domu cos wymyslisz :tak:
 
Do góry