reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

Witam się i ja. Kurcze nie mogę się dobudzić normalnie nieprzytomna chodzę. Wstaliśmy ok 8. Ale już drugą noc z rzędu długo nie mogłam zasnąć a jak zasnęłam to śniły mi się takie bzdury, że się wybudzałam. I sumie ze 100 razy dziś wstawałam. Pogoda nas dziś nie rozpieszcza ....:eek:
 
reklama
Doty widze ze mamy z dziewczynami to samo jesli chodzi o spanie. Moi rodzice mi tlumacza ze ona jeszcze mala jest i moze to taki okres kiedy bardziej potrzebuje tej bliskosci. Moze i racje maja ale ja wole zeby spala u siebie ile sie da. Teraz od srody biore sie znowu za to zeby sama zasypiala.
Ja sprzatanie zrobilam wczoraj, jeszcze 1 pranie mi na dzisiaj zostalo i prasowanie ale i tak pogoda do dupy wiec pewnie caly dzien przesiedzimy w domu
 
Dzien dobry ;-)

Pogoda 'rewelacyjna' :confused2: Maly mnie dzisiaj zaskoczyl. Przespal cala nocke od 20 do 6:50 i ani razu sie nie obudzil :szok: Tylko, ze ja sama z siebie sie budzialm niestety ze 3 razy. A Nicus za kazdym razem w innym miejscu w lozeczku na brzuszku i odkryty :-) Jakos sobie tak ostatnio na brzuchu tylko sypia. Milego dnia :-)
 
Dziewczyny szukam ekspresu do kawy cisnieniowego, czy ktos moze cos polecic?
Wypilam juz 1 kawe ale wogle tego nie czuje, chyba musze sobie kolejna zrobic. Sniadanie zjedzone jeszcze musze po nim posprzatac, zupa sie gotuje a mi brak motywacji do czegokolwiek dzisiaj
 
Ostatnia edycja:
IzabellL nie przejmuj się ja jeszcze też nic nie zrobiłam. Nie wiem co się ostatnio ze mną dzieje ale normalnie siły nie mam na nic. Jeden dzień mam taki, że góry mogłabym przenosić a nastepne 5 nic mi się nie chce. Wkurzam się sama na siebie:wściekła/y::zawstydzona/y:
 
Witam z rana. U nas weekend minol dosc spokojnie, najgorsze jest to ze to byl muj ostatni bo od 14 wracam do pracy. Zmniejszylam kontrakt i bede pracowac 24 godzinki tylko w piatek w nocy i w sobote w nocy wiec weekendow zabardo nie bede miala...:-(

Milego dzionka , odezwe sie pozniej....
 
Witam i ja:-) alez dzisiaj mialam nocke. Nikola wstala o 12 w nocy z bolem brzuszka. Darla sie na cale mieszkanie na szczescie nurofen pomogl i szybko zasnela.. budzila sie rowniez 2 razy nad ranem wiec nie jestem super wyspana:wściekła/y: jeszcze dzisiaj i jutro do pracy.. niewiem kiedy ja sie wyrobie ze wszystkiemi sprawami..
Doveired nie jestes sama (jesli to jakies pocieszenie) bo ja od 1,5 roku kazdy weekend spedzam w pracy:-( mam nadzieje ze to nie dlugo sie zmieni..
Isabell myslalam o takim stoliczku z krzeselkami Winnie the Pooh Table and Chairs Set : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop
 
hey u mnie nerwowy weekend bo ja zla jestem strasznie jak taki balagan w domu brrr :-)
kupka - a probowalas kochana czopkow glicerynowych ?? ja tez mialam przeboje moj alan 10 dni nie robil jezdzilismy do szpitala a oni mowili ze to nic a on przy nich krzyczal bo chial zrobic a nie dalo rady a oni mowia ze mialy dzieci ktore po 2 tyg nie robily a moj dopiero 10 dni nienoralni tu sa w kazdym badz razie pomogl alanowi taki syrop tylko nie ten lactulose czy cos tylko inny taki mocnjeszy mam go jak potrzeba
 
Dzien dobry :-D U nas nocka ok, ale maly wstal o 6:30... ;-)

Doveinred dozobaczenia niebawem ;-)

Wspolczuje tych pracujacych nocek/weekendow... Ja to bym nie dala rady chyba. Kiedys pracowalam na nocki 6 dni w tyg (w tym weekendy obowiazkowo) wiec wiem co to za bol :crazy: W prawdzie ja po pare godzinek dziennie, ale mimo wszystko wstawanie o 3 w nocy nie bylo mile. Pozniej caly dzien rozwalony. Na szczescie narazie do pracy sie nie wybieram (choc nie przecze, ze chcialabym poniekad).

Pogoda rewelacyjna wprost, ehhhh jesien :no: Milego dnia ;-)
 
reklama
hej dziewczyny
witam po wekendzie, jak tam czytam jak wasze dzieci śpią to wam nie zazdroszczę to chyba zależy od natury dziecka jedne lubią spać a drugie nie moja natomiast to chyba uwielbia np. w sobote byliśmy u siostry na obiedzie byli też znajomi posiedzieliśmy do 11.30, emilia poszła spać o północy i spała do 12 w południe i ja również wyspałam się
w niedzielę byliśmy na małych zakupach i mam dla was dobrą wiadomość w glasgow fort otwierają nowy sklep smyths z zabawkami coś w stylu toys r us nie wiem kiedy ale podejrzewam że napewno szybko
ja też pracuję na nocki 3 razy w tygodniu i nie jest łatwo gdyby nie to że muszę wyprawić starsze dziecko do szkoły nie byłoby najgorzej a tak muszę być na nogach o 8 lubię więc jak mają wolne w szkole i możemy pospać
znalazłam kolejny fajny prezent dla emilci Casdon Shopping Trolley with Play Food - Tesco.Direct
 
Do góry