reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

powaznie? a co z ta opcja o ktorej pisala chyba isabel odnosnie banku? jesli juz bedziesz musiala isc na policje to chyba dobrze by bylo miec wydrukowane wszystkie maile z potwierdzeniem zaplaty..
mam nadzieje ze uda ci sie odzyskac te pieniadze

ja ide do gp na 12 wczesniej sie nie dalo i musze isc niestety z dziecmi..mam nadzieje ze sie nie rozpada znowu
 
reklama
Ewa Gratulacje:-) niech dzidzius rosnie zdrowo:-)
Basienkaa niewiem co ci soradzic bo niegdy nie mialam takiej sytuacji ale mam nadzieje ze jednak odzyskasz te pieniazki.
Anitha wracaj do zdrowia.. mam nadzieje ze szybko dostaniesz wizyte..
Moja mala na szczescie uwielbia pomarancze i jablka. Daje jej rowniez z rana rumianek do picia. Na sniadanie jada mleko z platkami wiec kupka wrocila do normy. Mam nadzieje ze te problemy sie juz nie powtorza.
Dziewczyny planujemy wyjazd gdzies w cieple kraje na tydzien w pazdzierniku. Taki ala miesiac miodowy.. Byla ktoras z was moze na wakacjach w pazdzierniku? gdzie polecacie jechac? gdzie jest jeszcze cieplo?
 
ewa gratulacje się postaraliście skoro za pierwszym razem:-):-):-)

cytryna musi to fajnie wyglądać dla kogoś z boku - Ty na klęczkach z brzuchem i jeszcze kręcisz biodrami :-D no ale czego się nie robi dla Dziecka...ja czytałam gdzieś, że ta pozycja jest ogólnie dobrym ćwiczeniem do porodu więc oby się przydała. ja też zacznę ćwiczyć ale w moim przypadku Maluszek ma jeszcze trochę czasu a nie chcę żeby się przekręcił i nie miał miejsca (według mnie to on jeszcze fika sobie koziołki). ja niby też mam sporo cm od pępka do dołu ale brzuch mi tylko wystaje w tym miejscu...

basienka wyobrażam sobie co przeżywasz (ja dlatego nigdy nie zdecyduję się na zakupy na e-bayu!). może napisz do tej babki, że zgłaszasz sprawę na policję (chociaż według mnie to ona dobrze wie co jej za to grozi i dlatego się nie odzywa). moim zdaniem e-bay powinien oddać kasę bez względu jak płaciłaś. idź jak najszybciej z tym na policję i obyś odzyskała pieniądze bo to nie mała sumka jest.
 
basienkaaa maile od sprzedawcy potwierdzenie przelewu do nich i adres firmy (sprzedawcy) znajdziesz na ebayu jak klikniesz na sprzedawce to wyswietla sie jego dane. rany.... od dawna juz zaopatruje sie na ebayu i nigdy nie mialam takich problemow!! powodzenia kochana zycze i szybkiego pomyslnego rozwiazania sprawy.
 
basienkaaa podejrzewalam,ze ebay umyje od tego rece, bo ebay=paypal - to jest jakby jedna firma - reszta ich nie obchodzi. Zglos to na policje (chociaz za wiele to raczej oni tez nie zrobia-takich spraw pewnie maja mnostwo-no ale moze maja jakis na nich sposob...) poprostu zaloza ci sprawe i dadza numer sprawy , wtedy ewentualnie mozesz nastraszyc sprzedawce i mu napisac,ze sprawa jest juz zgloszona na policji (ale jak ktos juz pisal wczesniej-sprzedawca doskonale wie jakie sa konsekwencje nie oddania takiej sumy). Dziwi mnie jednak fakt,ze ta osoba dalej sprzedaje inne rzeczy. Mam nadzieje,ze zostawilas juz negatywnego feedbacka!! powodzenia-mam nadzieje,ze jeszcze nie wszystko stracone...
 
jejku dziekuje wam !! kazdy wasz wpis chociaz troche mnie trzyma przy nadzieji ze sie uda,,,
a ku mojemu zaskoczeniu babka napisala i karze potwierdzic e maila zeby podjąć bezpieczne szczegóły procesu zwrotu.
wiec nie wiem czy chce zwrocic ta kase czy chce sprawe przeciagnac w czasie
bo po 90 dniach sprawa jest nie wazna:/
co ten nasz szkrab musi przechodzic w tym moim brzuchu:(((
 
No moze faktycznie Ci teraz zwroci w koncu,bo kazdy normalny wie,ze to kradziez(jesli by nie oddala). Odzyskasz pieniadze-zobaczysz-nie martw sie!!! :-)
 
emilkaqq tylko po co tyle czasu przeciagac skoro i tak musi zwrocic, no chyba ze nie ma takiego zamiaru,
leb mi peka, lzy ze zlosci leca:/
po prostu zobaczymy co odpisze napisalismy jej ze ma czas przez weekend a jak nie to zglaszamy sprawe na policje, chociaz ja juz chcialabym zeby to sie skonczylo i chcialabym zapomniec o tym zakupie-bo to porazka:/
 
WITAJCIE wieczorkiem,
u nas bez zmian, jeszcze nie bylismy na policji a z tego co czytalam zgloszenie na policji jedynie podniesie statystyki oszustw:/
ale mam pytanie czy ktoras z was korzystala tutaj z pomocy adwokata, lub mogla by kogos polecic, lub moze jest tu cos takiego jak ochrona praw konsumenta??
z gory dziekuje za odp
milego wieczkorq
 
reklama
Dziewczynki bardzo bardzo dziękuje Wam za wszystkie gratulacje bardzo się cieszymy z moim G mój to już chciał dawno ale ja czekałam aż mały skończy roczek i dopiero wtedy :-)
Anitha współczuje bólu niestety wiem jak to jest boli jak cholera nic nie można zrobić bo łzy same cieknął z bólu (pamiętam jak na dywanie cały dzień przesiedziałam w kuckach uciskając piętą pęcherz masakra to była) , mam nadzieje że szybko przejdzieni że dadzą Ci dobre leki
Basieńka wierzyć mi się nie chce w to co piszesz byłam pewna że oni oddadzą Ci pieniążki od ręki a tu coś takiego no nieprawdopodobne normalnie ale rób tak jak mówią dziewczyny wydrukuj całą korespodencje potwierdzenie przelewu i adres tych złodzieji i idź w poniedziałek na policje chociaż miejmy nadzieje że się przestraszą i wcześniej oddadzą kase
Doty86 my w tamtym rako byliśmy na wakacjach w listopadzie na Kanarach a dokładnie na Lanzarocie było cieplutko można było się poopalać i w ogóle super ale teraz w maju byliśmy na Gran Canari i to jest cieplejsza wyspa (uwaga zawsze wybieraj południe wyspy jest dużo cieplejsze i bezchmurne pomimo że wyspa ma jakieś 60km też nie wierzyłam) i na Gran Canarii jest super mi się bardziej podobało no i ceny są przystępne my byliśmy w listopadzie z Piotrusiem jak miał 9 mies wszystko tam było słoiczki nestle pampersy kaszki tak więc nie martw się o małą jeżeli planujecie ją brać oczywiście na pewno też bardzo ciepło jest w Tunezji i Egipcie ale tam nie pojechałabym z małym dzieckiem ze względu na wode i bakterie w niej zawarte starego potrafią z nóg zwalić a co dopiero maleństwo- powodzenia w szukaniu już zazdroszcze wyjazdu:-)
 
Do góry