reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

kurcze to mnie od początku kopał zawsze poniżej pępka a brzuch mam bardzo nisko (to moja opinia;p). wiadomo, że dla dzieciątka wszystko ja też jak trzeba będzie to będzie cc. ja mam jeszcze trochę czasu więc mam nadzieję :-)

cytryna a jakie ćwiczenia Ci zaleciła robić midwife??

no właśnie dziewczyny ja to już się nie mogę doczekać żeby rozłożyć wszystko, poprać i poprasować...Wam to zostało już 1,5 miesiąca a mi troszkę ponad 2...mam nadzieję, że szybko zleci :-)
 
reklama
Jejku co za dzien, moje dziecko to potwor dzisiaj, nawet na zakupach dala tak popalic ze az glowa mnie rozbolala i chyba zaraz drinka dla relaksu bede musiala wypic.
 
przerazona ja tam mialm bardzo nisko brzuch a bylo to skutkiem tego ze skaracala mi sie szyjka macicy ja lezalam w szpitalu niestety w pl bo tu mowili ze to nic i moja alan urodzil sie 3 tyg przed terminem .
 
Dziewczynki mogę juz oficjalnie powiedzieć że Piotruś będzie miał rodzeństwo byłam we wtorek na skanie mam 13 tydzień ciesze się bardzo bo udało się nam za pierwszym razem teraz tylko modlić się muszę żeby wszystko było dobrze:-)

Co do przekręcania to ja się na tym nie znam ale radzę coś poczytać jakie są za jakie przeciw w internecie pewnie tego pełno jest ale tak jak mówią dziewczyny cc czy naturalnie ważne jest tylko zdrowie dziecka

Isabelll gratulacje dla męża

Marlenka współczuje że musisz to przeżywać ze swoją córcią niestety obawiam się że każda z nas przez to będzie musiała przejść niestety taka jest cena odmienności najgorsze jest to że to maleństwa nasze muszą cierpieć
 
ewa gratuluje :)

azorek daje mu soki jablkowe i pomaranczowe prawie na przemian ale nic to nie daje a owoca nie zje za zadne skarby.. jedynie co zje to banany ktore akurat dzialaja odwrotnie..

ja lece zaraz do gp.. obudzilam sie dzis ok 5 rano z bolem podbrzusza, poszlam sie zalatwic i myslalam ze umre z bolu.. teraz tylko siedziec moge a i tak boli zdaje sie ze infekcja drog moczowych mnie dopadla znowu :( wzielam juz nurofen i paracetamol ale bez rewelacji , mam nadzieje ze da mi recepte albo bynajmniej szybka wizyte bo niewytrzymam do przyszlego tyg..
 
reklama
ewa gratuluje!!
dziewczyny ratujcie!! wiecie co ebay odpisal ze jezeli nie placilam paypalem to moge tylko to na policje zglosic
wiec pieniedzy raczej nie odzyskam
czy ktoras miala taka historie?? i co ja musze miec na tej policji??
 
Do góry