reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

isabel w zyciu bym sie nie zdecydowala isc z 2 na basen :) podziwiam cie choc wsumie kuba to juz duzy chlopak..

joasia fajnie masz wyszkolona mala hehe, my jak idziemy na zakupy to pierwsze po bagietke zeby czyms sie zajeli.. ale na patryka to pomalu przestaje dzialac. a o ciuchach to mowy nie ma bo wszystko ruszaja z polek zwalaja...wstyd z nimi gdzies wchodzic :p
 
reklama
Anitha no Kuba niby duzy ale trzeba na niego uwazac, ostatnio bylismy oboje a on nam sie zgubil bo ja sie Majka zajmowalam, moj J mu powiedzial gdzie ja jestem i poszedl sam plywac a moje dziecko sobie zapomnialo ze mial isc do mnie a potem przerazenie. Ratownicy patrzyli sie na mnie jk na wyrodna matke jak ja moglam dziecko zgubic bo patrzemoj plywa a Kuby nie ma to sie go pytam gdzie Kuba a on ze nie wie.
Joasia a chetnie tyle ze w przyszlym tyg moge w piatek. Dobrze, ze udalo Ci sie swoje wywalczyc
 
isabell dla mnie piątek ok ale dopiero po 12 bo rano idę z Nati na basen,a od przyszłego tygodnia się grupa nowa zaczyna i zmienili godz na 10:30.
 
Joasia spoko dogadamy sie jeszcze, moze i ja bym sie z mala na basen wybrala, musze sie w koncu dowiedziec o godz i dni jak tam maja. A corcie to masz niezle wyszkolona. A moze masz ulotke z tymi zajeciami?
 
Ostatnia edycja:
ooo super. Dzieki. Zajecia sa raz w tyg tak? jesli sie wykupuje dana sesje? Bo jesli tak to by mi akurat pasowalo. A to tylko 30 min?
 
Ostatnia edycja:
Tak,raz w tygodniu i musisz sobie wybrać jeden dzień w którym chodzisz. Ale wiem na pewno,że jak Ci przestanie pasować to możesz zmienić,bo pytałam jak chciałam pracować w piątki czy w razie czego mogę zmienić dzień. I tak-trwa to tylko 30 min-ale ja nie narzekam bo uważam,że dla takich maluchów jak Nataszka to jest w sam raz,nie za krótko ale i nie za długo.
 
ok dzieki mi w sumie tylko piatek pasuje. Tam trzeba dzwonic czy pojsc zeby sie umowic? No w sumie mi 30 min z Majka wystarczy a zawsze to jakas rozrywka dla niej
 
Nie musisz wcześniej dzwonić,wystarczy,że przyjdziesz w piątek. Grupa dla dzieciaków w wieku Majki się zaczyna o 11 wiec jak będziesz 15 min wcześniej to spokojnie wystarczy. Dadzą tylko aplikację do wypełnienia i tyle. A jak nie zdążysz przed zajęciami to możesz po załatwić te papierkową robotę.
Ja Ci powiem,że Nati jest mega zadowolona z tego basenu,uwielbia tam chodzić. I ogólnie wszystkie dzieciaki szczęśliwe,rzadko się zdarza aby jakieś płakało czy marudziło a koleś naprawdę fajnie to prowadzi.
No i jak będziesz chodzić w piątki to się spotkamy bo akurat jak my kończymy to już mamuśki z większymi dzieciakami przychodzą :-)
 
reklama
aha to fajnie, to ja sie jednak z Majka wybiore, zawsze to jakies urozmaicenie dla niej. A jeszcze powiedz mi czy wymagaja jakis stroj dla dziecka?

My wlasnie zaliczylismy spacerek z czego wiecej ja sie naspacerowalam bo moje dziecko woli byc na rekach niz na nogach
 
Ostatnia edycja:
Do góry