reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

Doty moze byc .Jestem dobrej mysli ale klaudia powiedziala mi ze jest dziewczynka ktora ciagla na nia krzyczy i ona boi sie jej w piatek moj m porozmawia z wychowawczynia moze to cos pomoze jesli nie to moze przeniose ja do innej klasy .zawsze znajdzie sie czarna owca
 
reklama
Witam sie i ja. Jejku jaka ja zmeczona wracam z tej pracy, goraco tam jak cholera nrmalnie glowa sama leci.
Doty dobrze, ze Ci lepiej i ze Nikolce tez juz lepiej
Marlenka nie martw sie, Klaudia musi sie przyzwyczaic do innej sytuacji
Basienka moja znajoma miala teraz taka sama sytuacje jak ty na ebay tyle ze za duzo mniejsze pieniadze i nie wiem czy doczytalas ale jesli placilas z konta to powinnas ta sprawe zglosic do banku
Cytryna niestety nie pomoge
Magdziarz ja latam na dowod a Kuba na paszport
 
Nigdy nie mialam klopotow z kupkami ale to pewnie przez to, ze Natalia je duzo warzyw i owocow. Ale z tego co moge polecic to jesli Wasze dzieci jedza platki z mlekiem na sniadanie to najlepiej jak dacie im weetabixy. A do tego mozna jeszcze wkroic suszone sliwki i morele. No i nie dawac za duzo bananow bo moga powodowac zaparcia. No i moze zamiast sokow przecierowych (jesli dajecie) niech pija sama wode. Wiecej Wam nie pomoge ale u mnie to dziala i nigdy nie mialam problemow.
 
hej dziewczyny,
no dzisiaj ladna pogoda wiec mozna isc na spacerek
isabell dziekuje! pisalismy do banku ale bank odpowiedzial ze najpierw ebay sie tym zajmuje:/ wczoraj pojawila sie na sprawie funkcja escalate wiec teraz znow musimy czekac...tym razem na odpowiedz z ebaya
bo babka ani razu sie nie odezwala:/
pozdrowionkaaaa
 
doty dla ciebie tez duzo zdrowia :) co do kupki to my mamy problem z tym caly czas.. sa dni ze robi normalnie bez placzu a sa takie ze drze sie calymi dniami nic mu nie pasuje - bo wiadomo brzuszek boli a kupy nie zrobi.. ja daje activie - na poczatku zdzialala cuda :) ale szybko sie przyzwyczail i problemy wrocily.. teraz tak daje mu raz w tyg. oprocz tego zauwazylam ze jak poje rosolu to tez mu sie lepiej robi :p
ogolnie jesli twoja mala ma tylko teraz takie problemy to moze dlateg ze byliscie w pl.. wiesz zmiana klimatu wody..


proponuje podac raz dziennie jabluszko albo soczek z jablka wycisnac. pomaga baardzo szybko. podobnie sok pomaranczowy. to z takich .."babcinych" sposobow. u amelkowny kupki szly super takze po rodzynkach :O ale optuje za jabluszkiem i pomaranczkiem bo sprawdzone mamy i przetestowane. jogurty activia nie sa dobrym rozwiazaniem. kolezanka wyladowala u gp na badaniach bo wlasnie activia rozregulowala jej wszystko. pochlaniala codziennie te activie wierzac reklamie ze to zdrowe i dobre a zle sie u niej skonczylo :(

ja od kad mezasty poszedl do pracy staram sie chate do porzadku doprowadzic i wierzcie mi tyle roboty to ja nie mialam tu jeszcze :O masakra jakas nic znalesc nie moge ...nawet skarpetki powkladane sa do szafy z rzeczami do prasowania :O wymiekam i witki mi opadaja normalnie do gruntu :/
 
cytryna Ty się nie przejmuj bo dzidzia się może nawet chwilę przed porodem obrócić...pewnie nie chcesz cesarki:-(? ja też bym wolała jej uniknąć ale kto wie...
tydzień temu byłam u midwife i na pytanie dlaczego czuję syna tak nisko (dosłownie jakby miał mi zaraz nogę czy rękę wystawić) to mi powiedziała, że najprawdopodoniej leży poprzecznie ale dokładnie mi nie powie bo mam mały brzuch, mięśnie napięte i trudno odróżnić gdzie ma główkę a gdzie nogi. no i ja właśnie tego się obawiam, że na prawdę mam mały brzuch i nie będzie miał miesjca żeby się obrócić a w poprzek ma go jeszcze dość sporo. chociaż od dwóch dni zdaję mi się, że kręci się po całym brzuchu (mam zakaz macania brzucha przez mojego K bo mi cały czas powtarza, że męczę syna i jak będzie chciał to się odwróci, to mnie kopnie...) a ja też się wszystkim martwię...teraz jeszcze zdarza mi się coraz częściej takie dziwne uczucie nacisku na klatkę piersiową (niby mogę oddychać a nie mogę) no i bardzo bym chciała żeby ktoś mnie uspokoił z tym czuciem Szkraba tak nisko...

a Ty cytryna i basienka jak się czujecie?
 
dziewczyny czy cesarka, czy naturalnie najwazniejsze zeby z naszymi szkrabkami bylo wszystko ok!!!
przeraznona ja tez mam czasami wrazenie ze juz jest tak nisko, nawet ostatnio na zakupach mowie do mojego ze juz nie moge dalej isc bo chyba sam wyskoczy:) ale dosłownie tak czuje czasami,...- nie cały czas. jak bylam u midwife to tez o to pytałam ale jeszcze ja rano mam straszne bole w podbrzuszu jak wstaje, czasami jak sie przekrecam, i powiedziala ze jakby sie nasilaly to wtedy dzwonic, ale to moga byc miesnie i to ze maluszek ma coraz mniej miejsca.Pozatym to się dobrze czuje juz skreslamy na naszej tablicy dni do porodu:)
 
reklama
No ponoc moze sie przewrocic w kazdym momencie ale po 36 tygodniu to prawdopodobienstwo jest bardzo male. Polozna powiedziala ze mam robic cwiczenia codziennie zeby dziecku pomoc sie przekrecic (wiec robie :) ) jesli za 2 tyg dalej bedzie posladkowo to wysla mnie na USG i lekarz moze zaproponowac obracanie (jesli nie bedzie przeciwskazan) jesli sie nie zdecyduje to planujemy cesarke.

Moj brzuch nadal wysoko - dziecko zreszta tez - noaki czuje najnizej pod pepkiem.
Miednica mnie boli baaardzo, zwlaszcza w nocy, pozatym ok.

Ja bym wolala rodzic naturalnie, ale jak bezpieczniej przez cc to trudno :(

Dzis skonczylam prace wiec ciesze sie bardzo - w koncu sobie odpoczne i moge sie w koncu zaczac organizowac, prac itd :-)
 
Do góry