reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

a i mam jeszcze fotelik na sprzedaz maxi cosi cabriofix czarny uzywany pol roku, bo w tym zestawie byl :) a my juz dawno nowy kupilismy wiec jak któraś z Was byłaby zainteresowana to piszcie na priv
 
reklama
Pozdrowienia z Polski. Jest super , Adas juz sie opalila Igus troszke podziebiony.
Lecialam Ryanairem i kazali wylewac herbatke z butelki. Tylko mleko mozna miec. Babce prze demna tez kazali wylac.
 
ale dzien do dupy, w pracy tak sie zle czulam, raz ze pogoda, dwa ze goaco tam jak cholera.
Manolka to dziwne bo ja nigdy nie wylewalam, na dodatek zawsze mam 2 butelki picia i 1 mleka i nigdy tak nie mialam.
Marlenka nie martw sie, przyzwyczai sie, moj do tej pory czesto wrzeszczy ze nie chce isc do szkoly
Musze sie pochwalic ze moj dostal prace, najpozniej we wtorek zaczyna. Jupiii:-D:-D:-D:tak::tak::tak:
 
Witam z herbatka w rece:-) wczoraj cos czulam ze mnie rozklada chorupsko wiec poszlam wczesniej spac. Wzielam rutinoscorbin i polopirynke i dzis czuje sie znacznie lepiej. Dzieki dziewczyny za podpowiedzi zwiazane z kupka:-) pomoglo:-) wszystko wrocilo do normy.
Isabell gratulacje dla meza:-) wiedzialam ze cos znajdzie:-)
Marlenka przykro mi ze twoja mala przezywa to tak strasznie. Miejmy nadzieje ze nie dlugo sie przyzwyczai zlapie troche jezyk i bedzie chodzic do szkoly z usmiechnieta buzka. Nie napisalas nic o czwartku? idziemy na ten spacerek?
Gwiazdeczka moze sprobuj podawac mu te wszystkie rzeczy o ktorych dziewczyny wspominaly.. Alanek nie bedzie mial takiego zatwardzenia nie bedzie go bolalo i moze usiadzie na nocniczek...
 
Cześć Dziewczyny :-)
powiedzcie mi, czy mogę lecieć do Polski na dowód, a Grzdyl na paszport...? Bo jak chcę się odprawić on-line, to mam tylko paszport, bez ID...
 
Dziewczyny czy ktoras sama zdecydowala sie albo zna kogos komu dzidzie przekrecano przez powloki brzuszne bo lezalo posladkowo? Jesli tak napiszczie prosze wszelkie opinie, za i przeciw.

Polozna wprawdzie mowi ze dzidzius moze sie jeszcze sam przekrecic, ale ma na to jeszcze tylko 2 tygodnie... wiec potem nie wiem albo sie bede musiala decydowac na planowana cc albo na to przekrecanie...
 
Hej dziewczyny klaudia nadal nie chce chodzic do szkoły dzisiaj nie chciala z lozka wstac.Doty mozemy pojsc na spacerek napisz o ktorej mi pasuje o kzadej porze o 9 zaprowadzam klaudia i mam wolne.Najwyzej jak bedzie podac to wybierzemy sie na kawke :-) zawsze to czas milo spedze:-) pozdrawiam mimo tej paskudnej pogody milego dnia:blink:
 
marlenka jak tak czytam o tym ze twoja corcia nie chce chodzic do szkoly to az coraz bardziej boje sie o mojego dominika- za 2 tyg zaczyna przedszkole niby tylko na 2.5 godz dziennie ale zawsze to jednak bedzie zostawal sam..

cytryna ja tego nie doswiadczylam wiec raczej nie pomoge , mozna bylo by sprobowac przekrecic dzidzie.. jak bedzie cos nie tak- bedzie bolalo czy cos to moze mozna prosic o przestanie i o cc... niewiem nawet na jakies zasadzie to robia..

isabel zdrowka i gratki dla meza :)

doty dla ciebie tez duzo zdrowia :) co do kupki to my mamy problem z tym caly czas.. sa dni ze robi normalnie bez placzu a sa takie ze drze sie calymi dniami nic mu nie pasuje - bo wiadomo brzuszek boli a kupy nie zrobi.. ja daje activie - na poczatku zdzialala cuda :) ale szybko sie przyzwyczail i problemy wrocily.. teraz tak daje mu raz w tyg. oprocz tego zauwazylam ze jak poje rosolu to tez mu sie lepiej robi :p
ogolnie jesli twoja mala ma tylko teraz takie problemy to moze dlateg ze byliscie w pl.. wiesz zmiana klimatu wody..
 
reklama
Magdziarz mozesz tak leciec. My teraz lecielismy z mezem na dowod a mala na paszport i nie bylo zadnego problemu:-)
Cytryna nigdy o czyms takim nie slyszalam.. poczytaj na forach moze dowiesz sie czegos wiecej.. albo pogadaj z polozna czy na twoim miejscu poddala by sie czemus takiemu..
Marlenka to fajnie mi pasuje nawet o 10rano. Moze byc kolo placu zabaw na przeciwko Monkland hospital. Co ty na to? A jesli chodzi o Klaudie to sie przyzwyczai.. trzeba byc dobrej mysli..
Anitha u mojej kilka razy zdarzylo sie takie zatwardzenie.. W Polsce nie mialysmy zadnych problemow. Kupka codziennie rano normalna.. Je to samo co w PL wiec moze faktycznie tutaj ta woda jej nie podchodzi..
 
Do góry