reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Dziewczyny...prawo pracy mowi konkretnie:)
- po macierzynskim wraca sie na to samo mejsce i stanowisko.... chyba ze jest kilwidacja
- jezeli wraca sie wczesniej niz po roku nalezy dac 8 tyg info kiedy sie wraca....nikt nie ma prawa kazac brac bzplatny...
 
reklama
IsabellL ja mam czesto infekcje ukladu moczowego juz od dziecka. Tu jest pare rzeczy ktore mozesz kupic w aptece bez recepty:
Search results
Jak masz takie bole pierwszy raz, to lepiej idz do GP, chociaz jak nie boli cie podbrzusze ani plecy i nie masz temperatury to pewnie zapalenie cewki moczowej i cos z tego co wkleilam powinno zadzialac. No i wczesniejsze rady dziewczyn tez sa bardzo dobre - pij baardzo duzo wody i mimo szczypania/bolu wyprozniaj pecherz do konca.
 
Witam.

Zasypiam na stojąco, taka pogoda.

isabell wydaje mi się że lepiej jak pójdziesz do lekarza, dostaniesz coś i nie będziesz musiała się męczyć.

vampiria coś ten szef pod górkę ci robi, nie ładnie, oby szybko się wszystko wyjaśniło ;-)

azorku życzę wytrwałości a na pewno Amelka szybko się oswoi z nocnikiem :-)

U nas już drugi tydzień bez pampersa, nawet kupa ląduje do ubikacji ,więc na pampersach na pewno zaoszczędzimy, i do porodu Victor się nauczy , bo później z małą przy cycku nie dam rady latać za Victorem, w przyszłym roku idzie do przedszkola to tym bardziej wypadało by już bez pampersa :-)
 
Cześć Dziewczyny :-D
my właśnie po wizycie HV-tak się zestresowałam, jak wczoraj zadzwonila i się zapowiedziała...a ona Grzdylowi przytargała książeczki, płyty z muzyką, jakieś prezenty... Ogólnie więc fajnie było ;-) A co tu taka cisza nastała? Żeby jeszcze super pogoda za oknami, a tu deszcz deszcz i deszcz, a Was wszystkie gdzieś wywiało :-D
 
jestem jestem madziu :D zaraz znika do pracy ....chyba kajak sobie kupie:/ ale zamowilam kalosze i czekam na paczuszke teraz deszcze przestana mnie interesowac hahaha

amelkowna jedno siusiu na nocnik zrobila....kolejne obok nocnika pomimo moich pytan co 3 min czy chce siusiu...lapie za pipke i za brzuszek nozki krzyzuje ale nie siadzie :/ aaa i kupala tez uwalila obok nocnika o_O dam rade nie zniechecam sie. juz sygnalizuje nam ladnie ze chce badz jak juz zrobi wiec najwyzsza pora. jeszcze pare dni i bedzie git :D


aaa i zdjecie moich kaloszy wklejam :
eBay - The UK's Online Marketplace
 
Ja tez jestem
Dziewczyny dzieki za rady, zadzwonilam do lekarza i bez wizyty wypisali mi antybiotyk. Juz zaczelam brac i mniejmy nadzieje ze pomoze.
Ale pogoda dzisiaj, az sie wszystkiego odechciewa a ja jeszcze okres dostalam.
Dziewczyny ale dzisiaj znowu mialam przezycie w pracy. Nie dosc ze zapierdziel niesamowity to serwuje sniadanie, przechodze kolo stolu i jeden do mnie mowi ze drugi sie zle czuje, ja na niego patrze a jemu oczy sie przewracaja dookola i leci z krzesla. polecialam po pielegniarke, to cos tam do niego mowi zaczal kaszlec a ona kreci glowa i juz goscia nie bylo. Chciala zebym jej pomogla przetransportowac go do pokoju ale nie dalam rady. normalnie w takim szoku bylam ze przez caly dzien w pracy nic nie moglam zjesc
A tak wogle to moj maz doprowadza mnie do szalu, az mi sie z nim wogle gadac nie chce. Tylko pyskuje, drze tego ryja i ma chamskie odzywki. Ja rozumiem ze ma stresa bo pracy nie ma albo jakis inny powod ale tyle ray mu mowilam zeby tyle nie pyskowal, szef to jest szef i nawet jak mozna pogadac z nim jak z kumplem to na slowa trzeba uwazac a nie moj maz to cwaniak i uwaza ze nikt mu nie podskoczy. Wkurza mnie to jego zachowanie, a teraz to juz nie moge tego zdzierzyc
 
Ostatnia edycja:
izabell to niefajnie masz z mezastym teraz....widze kazdemu facetowi odwala czasem ..nie tylko mijemu ehhh ale mu ostatnio nagadalam spokojnym tonem powiedzialam najspokojiej jak tylko moglam ze jak nie zmieni pewnych zachowan wobec mnie to : drugiego dziecka juz nie bedzie a amelkowne bedzie na weekendy widywac bo ja sie nie mam zamiaru meczyc. jak zostane z nia sama to bede musiala sobie poradzic i bedzie wiadome ze na niego liczyc nie moge a tak sie scieram iel moge prosze blagam i doopa wielka ..jeszcze sie naslucham:/ to po rozmowie doopka mu zmiekla troche dotarlo ze to juz nie sa zarty i jakos troche mu sie polepszylo.
 
azorek dobrze ze mu nagadalas czasami trzeba :)

isabell moze tez wyproboj taka taktyke? wspolczuje ci , napewno nie jest ci latwo , moze sproboj mu pomoc poszukac pracy czy cos.. moj tez tak kozakuje i tez mnie to wkurza ale za to w pracy jest ok bo wie ze nie moglby sobie pozwolic na jej utrate.. teraz myslimy o tym zeby przeszedl do mnie bo szukaja ludzi ale najpierw musze sie dowiedziec czy bedziemy mogli pracowac tak jak chcemy zeby moc sie zmieniac w domu..

dostalam dzis wiadomosc z ebaya odnosnie tego lozka niedostarczonego.. wypelnilam wszystko i odeslalam.. po 5 min dostalam maila ze mam zwrot calej sumy :) sprawdzilam tez na paypalu i tez jest refund od tego goscia. jeszcze dla pewnosci jutro sprawdze konto ale sadze ze beda :) znajazlam kolejne lozko ale juz normalnie w sklepie nie chce ryzykowac po raz drugi :)
 
Witam wieczorową porą :-)

Skończyłam prasować ciuszki i wyprałam już ostatnią turę, teraz tylko kocyki i takie pierdułki mam do wyprania.

isabell toż się masz z mężem, daj mu może do zrozumienia że też jesteś człowiekiem i należy ci się szacunek, przecież wasze dzieci też odczuwają że coś jest nie tak i muszą słuchać jak ich ojciec odzywa się do ich mamy, to nie ładnie z jego strony :no:
Sorry że tak napisałam ale nie wyobrażam sobie aby mężczyzna a w szczególności mój mąż tak sie odzywał.

anitha gratuluje odzyskania pieniążków, na pewno kamień z serca ci spadł :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Azorek, hohoho...gratuluję :tak: ja to taka pupa jestem, że swojemu to chyba nie nagadam never ever ;-) taki typ 'cierpiętnicy' :-D
Dziewczyny, mam do oddania kilka [7, o ile mnie pamięć nie zawodzi...nie chce mi się iść do kuchni sprawdzić ;-)] słoiczków/obiadków cow&gate dla dzieci 4+. Mój Grzdyl takimi rzeczami gardzi, więc czuję się przymuszona do gotowania ;-) W razie gdyby ktoraś była chętna-pisać proszę :-)
 
Do góry