reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

magdziarz moze napisz 'kazdego poniedzialka i srody?' chociaz srod brzmi poprawnie :)

ja juz druga kawe pije i nadal nie moge dojsc do siebie, pati poszedl spac , oby jak najdluzej a dominik sie bawi.. nic mi sie nie chce , a dominik wymysli sobie ze chce dzis ryz :D leczo akurat sie konczy wiec dzis bedzie ryz..
 
reklama
magdziarz ja bym napisała za wyjątkiem poniedziałków oraz każdej środy. Ale jak podaje wikisłownik śród jest poprawie ale chyba się bardzo rzadko używa.środa - Wikisłownik, wolny wielojęzyczny słownik

My już po basenie,teraz Mała zasnęła więc dopijam kawę i biorę się za gotowanie obiadu. Pogoda nie napawa zbytnio optymizmem ale chociaż nie pada więc mam nadzieje,że jakiś krótki spacer uda nam się później zaliczyć.
 
Azorek jeszcze troche i mala sama bedzie leciec na nocnik
Magdziaz a tobie chodzi po angilesku czy po polsku?
Ja dzisiaj malo wyspana jestem, spac nie mogla a ta pogoda dodatkowo dobija
 
witajcie,
no pogoda nie napawa optymizmem:/ ja sie chyba cos przeziebilam wiec wole juz nie wychodzic dzisiaj z domu...
ale uśmiałam się z tej świeczki...
ja juz pare razy spotkalam sie z takim zacofaniem tzn. w belfascie jak mieszkalismy...zyja w swoim swiecie i wiedza tylko o swojej kulturze i historii. Kiedys irlandczyk w pracy mnie sie zapytal czy mamy w polsce prad?? wiec pomyslalam ze byly jakies burze i pewnie nie ma...i tlumacze mu, ze w polsce jest prad normalnie dostepny to nie uwierzycie ale byl w ogromnym szoku:p

obawiam sie ze co do mojego wozka z ebaya bedzie tak samo jak z tymi lóżkami tu na forum:/
pisze do faceta codziennie po pare wiadomosci zeby mi napisal konkretnie kiedy to wysle a jak nie to zglaszam na ebayu. a on mi pisze ze nie rozumiem ze sa zamieszki w londynie?? oczywiscie wszystko rozumiem tylko zamieszki moga trwac pol roku i co pol roku mam czekac na wozek... zwlaszcza ze nie pisze zadnych konkretow...co radzicie czekac jeszcze?? kurde ani kasy ani wozka ani zadnego potwierdzenia ze mi to wysle a tydzien minal
 
Azorek nie pytaj jej czy chce siusiu bo zawsze Ci powie nie. Zadawaj pytanie inaczej np. czy w brzuszku sa jakies siuski albo czy chce usiasc na nocnik. Ale najlepiej to wlasnie powiedziec choc idziemy usiasc na nocnik jak wiesz ze minelo juz sporo czasu od ostatniego siusiania. A probowalas z nakladka na sedes? z niego Ci nie bedzie miala jak zejsc a moze jej sie spodoba ze siusia tam gdzie mama. Ja mojej zakladam majteczki i leginsy i malo ma juz wpadek bo jak mi ktos polecil nie biegne od razu zeby zmienic jej jak popusci tylko tlumacze ze jakby mnie zawolala wczesniej to majteczki bylyby suche. Ja pochodzi z 10 min z takimi mokrymi to nic jej sie nie stanie a pozniej przynajmniej bedzie bardziej uwazala - w moim przypadku to dziala w kazdym razie.
 
basienka ja bym jeszcze poczekala choc wiem jak to jest czekac i sie nie doczekiwac.. tyle ze ty masz ta lepsza sytuacje ze masz kontakt ze sprzedajacym a ja go nie mialam i do tego skaskowal konto.. w kazdym razie ja bym mu postawila sprawe jasno.. rodzisz za niedlugo (mozesz przyspieszyc termin) i musisz wiedziec kiedy wysle ten wozek bo wiadomo musisz miec go przed rozwiazaniem.. rozumem faceta poniekat ale najgorsze juz chyba tam minelo wiec moglby jakos sie okreslic..
 
anitha nie wiem czy lepsza sytuacje, bo facet jeszcze ma to konto na ebayu ale nie odpisuje na moje wiadomosci, codziennie mu wysyłam a on nic... i nie ma na aukcji do niego tel:/ i postawilam sprawe jasno ze jak do soboty czyli do jutra nie bede miala wozka to zglaszam na ebayu bo mial byc wyslany w ciagu 2 dni roboczych a on mi napisal ze
It is therefore very disconcerting that you are being less than understanding, in light of the recent events.

If you wish to cancel your order for a full refund then please send a cancellation request and we will issue the same.

We are not in the habit of being hounded without due reason and would not want any customer to be unhappy.
tylko ze to bylo wczoraj, a dzisiaj dalej sie nie odzywa mimo moich ponaglen:/
 
reklama
Basienka wspolczuje sytuacji z ebuy-iem kurcze nigdy nie miałam problemów z przesyłkami tylko że też nigdy nie zamawiałam nic bardzo drogiego. Ja również poczekałabym do jutra i jak nic nie odpisze to to zgłoś bo bez przesady skąd masz wiedzieć kiedy tam się uspokoi a po drugie poczta działa normalnie
Właśnie dzisiaj z moim G odkryliśmy że Piotruś ma 2 czwórki u góry których nie było widać dotąd jedna już spora a druga dopiero co wyszła
 
Do góry