reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

postanowiłam, że powiem wszystkim, że niestety nie stać nas na kupowanie biletów ale jak chcą przylecieć (czyli sami kupić bilet) to bardzo się ucieszymy. i niech się dzieje co chce. chociaż wolałabym żeby za tą kasę kupili coś Małemu no ale...:-)

może i byśmy polecieli w kwietniu do Pl ale ja sobie nie wyobrażam podróżowania najpierw na lotnisko z bagażem i maleństwem, siedzenia na lotnisku, później lotu a później taxi na stacje i póżniej 4h pksem. zresztą już nie wspomnę ile to nas będzie kosztować a jedynie jak polecimy to góra na tydzień. zobaczymy czy mi się zmieni :-) śledzę stronę easyjeta ale nadal nie ma biletów na kwiecień. może wiecie kiedy mogą się pojawić???

isabell a powiedz mi coś o tym łóżeczku. też brałaś łóżeczko+pościel+wypełnienie? i czy przesyłali Ci to bezpośrednio do Szkocji? zastanawiam się czy oni to pakują w jakąś paczkę? no bo paczkę miałby kto zabrać tutaj do nas
 
reklama
Przerazona ja kupowalam wszystko u 1 sprzedawcy i przyslali mi 2 paczki jedna z lozeczkiem i materacem a druga z posciela. Ja akurat nie pytalam o wysylke do szkocji bo mial mi to kto zabrac ale wiem ze wielu sprzedawcow wysyla. A co chcesz wiecej wiedziec o. Lozeczku? Pytaj. Dobrze sobie postanowilas.
Ja powoli zaczynam sie zastanawiac co zrobic z pierwsza komunia Kuby. Moj J chce w pl bo rodzina. A ja sobie pomyslalam ze jak mam kupic bilety dla naszej 4, leciec z dzieciakami wczesniej bo mlody musialby na proby chodzic i w pl wydac kolo 2000 na impreze to ja wole zrobic tutaj. W polsce i tak nie mam gwarancji ze cala rodzina sie zjaei. Chrzestny byl tylko na chrzcie bo tak to zawsze jakies mecze ma, jedna babcia to na ani jednej imprezie nie byla, z pozostalymi nie wiadomo jak sie beda czuly. I tak nie wiem co mam zrobic
 
Chwalę się-bilety już kupione do Polski :-D 25 sierpnia wybywamy, wracamy 19 września... Super... Moich Rodziców już ponad 3 lata nie widziałam...
 
Magdziarz super. Nie wiem czy bym az tyle wytrzymala. Jakos tak raz w roku do Polski mnie ciagnie.
jaka tu cisza dzisiaj
 
Ostatnia edycja:
Oj jak tu faktycznie cicho dzisiaj. My mieliśmy dzisiaj gości odwiedziła nas Joasia z małą Natashą. Było bardzo miło. Dziękujemy bardzo za odwiedzinki. Moi chłopcy niestety się nie popisali bo takie larmo robili, że Natahka to się chyba wystraszyła:szok:.
IzabellL sorki ale zapomniałam zadzwonić i zapytać o zumbę. Ostatnio mam taki meksyk, że ciągle czegoś zapominam.
Magdziarz to świetnie, że masz już bilety. Tyle czasu nie widziałaś rodziców to pewnie bardzo się stęskniłaś. Będziecie mieli troszkę czasu dla siebie.
 
No, z moimi Rodzicami to jest zdecydowanie bardziej skomplikowana historia, ale dzięki, dziewczyny :-)
Wiecie, czym mnie dzisiaj Grzdyl zaskoczył? Palce sobie próbuje wkładać do buzi :-D palce stóp, rzecz jasna ;-)
Miłego wieczoru wszystkim życzę :tak: mnie jeszcze czeka pieczenie bułek, bo ie kupiłam chleba żadnego :rolleyes: a jutro do konsulatu i paszport z głowy ;-)
 
przerazona a dokad latasz? Ja na 100% lece w kwietniu do Pl, na wesele brata. Razem byloby razniej ;) Zwlaszcza ze bede w jedna strone podrozowac sama, bo ja chce na dluzej, a maz nie da rady z urlopem.
Nie ma kto po was w Polsce wyjechac? Mozna zawsze kogos poprosic i nawet cos tam zaplacic, jesli nie chca za darmo :baffled: kogos z dalszej rodziny, znajomych, sasiada... kogokolwiek bo 4 h PKSem to sporo...

A ja wlasnie jestem wsciekla na allegro (a raczej na sprzedajacego) - bo gosciu mi nie przyslal produktu ktory kupilam :wściekła/y: allegro mu zablokowalo konto i kazalo zglosic na policje.... juz sobie obiecalam ze ide wyrobic karte kredytowa bo wtedy przynajmniej by mi pieniadze z ubezpieczenia...
 
bzyczek my też dziękujemy :) Było bardzo miło! A Nati wcale nie wystraszona-widać,ze zadowolona była :)
magdziarz gratuluję Grzdylowi nowej umiejętności :)

Ja dziś miałam ogarnąć chatę ale taki leń mnie dopadł,że nic nie zrobiłam. Ale już jutro muszę się zabrać za porządki bo aż głupio_Ogólnie ostatnio mam takie dni,ze nic mi się nie chce.

Coraz częściej u nas pojawiają się rozmowy aby Małą dać do żłobka na 2 dni. Isabell wiem,że Twoja Maja chodzi-możesz mi polecić jakiś żłobek w okolicy? Jakie są tutaj warunki przyjęcia? Dużo wcześniej muszę Ją zapisać?
 
reklama
Witam z samego rana z kawką w ręce i trójką rozwrzeszczanych facetów (ten 3 to mój mężasty):-).
Pogoda niestety nie zapowiada się ciekawie. Muszę wymyślić jakąś rozrywkę dla chłopaków.
Magdziarz gratulację dla Grzdylka:-). Jak to przeczytałam to mnie się śmiać zachciało. Przypomniało mi się jak mój Krystek wsadzał sobie stópki do buzi. Ale robił to regularnie. Ściągał zawsze skarpetę i w suwał stópkę. Śmieszne to było.:-D
IzabellL a kiedy na kawkę wpadniecie??? Musisz poopowiadać jak było w PL.
Przerażona musisz śledzić cały czas teraz easyjeat bo właściwie już nie długo powinny się pojawić. Ja w październiku zeszłego roku kupiłam bilety na sierpień tego. Czyli jakieś 10 miesięcy przed lotem. A nie wiem czy wiesz, że w easyjet jest tak, że im wcześniej kupisz bilet tym jest taniej.
 
Do góry