reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
wiec dla doveinred sto lat i dla Amelkie jeszcze raz sto lat;)

bardzo dziękujemy za zaproszenie Azorek :-) córa słodka i jak dla mnie bardzo grzeczna :-) cieszy się z każdego prezentu a uwierz mi nie wszystke dzieci to potrafią;-)

Madziarz jesteś bardzo pozytywną osobą :-) mieszkałam z taką w akademiku dwa lata więc wiem co mówię:-) co do Frania to ja się zakochałam, zresztą mój K też. całą drogę słyszałam, że taki grzeczny i takie spokojny i taki śliczny:tak: zapytał też czy nasz Mały taki będzie ale ja wątpię bo jak będzie miał charakterek mamusi to będzie Frania przeciwieństwem :-) oto obiecany link Wedding Photographer Edinburgh - Karolina Kotkiewicz Photography UK - Polska. ja Ci mówię bierz Frania i rób mu sesję. ja też lubię pstrykać i dobra jestem z obróbek zdjęć ale jeszcze takiego najlepszego aparatu się nie dorobiłam:-) może po porodzie dostanę;-)??chętnie bym Was gdzieś pofotografowała ale no jak sama zobaczysz zdjęcia tej dziewczyny to sama się przekonasz (a znalazłam ją całkiem przypadkiem).

vampiria my też poszliśmy zaraz po Was. jak patrzyło się z boku, to dla przyszłej Mamy to faktycznie widać różnicę. 4 miesiące starsza i już jaka różnica :-)niedługo już będzie chodzić,mówić. wtedy to już w gościach będzie ciężko posiedzieć :-)

ogólnie to wszystkie dzieci takie spokojne i grzeczne, że aż bym mogła w przedszkolu pracować:tak::-)

na koniec wszystkim z Was dziękuję!!! a Wy wiecie już za co:-)
 
doveinred najlepszego z okazji urodzin :)
vampira gratuluje kolejnych ząbków! Widzisz jak się posypały,idzie jak burza ja Twoja córcia,a jeszcze niedawno się martwiłaś,że nie ma wcale ;-)
U nas też kolejny już troszkę przebity i widzę,że czwarty w drodze :)
 
Witam i ja:-) nastepny dzien w pracy odbebniony.. jeszcze tylo 2 i wolny caly miesiac:-) juz nie umiem sie doczekac:-)
Doveinred Wszystko najlepszego z okazji urodzin
Azorek ciesze ze ze coreczki urodzinki sie udaly:-) jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla niej:-)
Basienka ja jestem z Airdrie wiez mamy do siebie bardzo blisko:-) mozemy kiedys sie spotkac:-) a jesli chodzi o zakupy to lec do nexta bo zaczely sie wyprzedaze..
 
reklama
witam z rana. Tak sobie czytam Was bo mialam troszke zaleglosci i po pierwsze chcialam sie wypowiedziec na temat kaszlu. Bylam kiedys u lakarza i mi powiedziala, ze w Szkocji jest zakaz przepisywania syropow na kaszel dla dzieci ponizej 3 roku zycia (chyba 3 ale nie jestem na 100% pewna) bo wiecej moze zaszkodzic niz pomoc. Wiec jej mowie ze przeciez w aptekach sa syropu dla dzieci od 3 miesiaca a ona mowi ze kupic sobie mozna ale zaden lekarz tego nie poleci a poza tym to nie wiele zmieni. No i jak bylam w polsce to chcialam cos kupic a tam farmaceutka mowi ze producenci pozmieniali ulotki i tez nic nie jest polecane dla tak malych dzieci. Mowila, ze wczesniej to bylo duzo ale teraz kazdy syrop co otwierala to bylo ze od 3 lat. Juz kompletnie nie wiedzialam co zrobic i mama mi polecila zrobic syrop z cebuli i cukru. Wierzcie czy nie ale drugiego dnia miala juz kaszel mokry wiec tak ja nie meczyl a kolejnego dnia juz prawie wcale nie kaszlala. Wiec moze te stare metody sa jednak najlepsze. Warto sprobowac.

A jesli chodzi o wozek to ja zwracala uwage zeby nie byl za ciezki bo to wiadomo ze jest niewygodnie - no chyba ze nie zamierzacie jezdzic autobusami i wnosic go po schodach. A poza tym dla mnie podstawa byly skretne kola. Sztywnej gondoli tez nie chcialam (mimo ze urodzilam pod koniec stycznia) bo i tak uzywalam ja tylko 3 miesiace a pozniej juz w normalnym wozku na plasko rozkladanym. Mialam taka przenosna gondolke z Graco i bardzo ja polecam.
 
Do góry