reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Witam:-)
Ale pogoda niech to szlag i najgorsze, że cały tydzień taki ma być załamka:-(
Doveinred wszystkiego naj naj najlepszego, dużo zdrówka i powodzenia. Spóźnione ale szczere:-)

Basienkaaa ja jestem z Airdrie więc chętnie się spotkam na kawkę. Możemy się kiedyś umówić u mnie i jeśli Joasia będzie miała ochotę dołączyć to zapraszam. Może w środę? Co wy na to? Jak by coś to dajcie znać na priv.

Vampira gratulacje dla córci. Jeszcze troszkę i będzie pełne uzębienie:-D

Moja kuzynka wczoraj była na rozmowie o pracę. Praca od pon do soboty 9 godz dziennie za 200Ł tyg. Masakra!!! Szef polak, praca lekka wręcz nudna bym powiedziała. Bo to zakład krawiecki i szukają kogoś do obsługi klienta. Wiecie na początek dobre i to. Ale wk... mnie takie zdzierstwo. Mam nadzieję, że w końcu znajdzie coś lepszego.
 
reklama
dziendobry:-) dziekujemy wszystkim slicznie za przybycie na amelkowny urodzinki:tak::-D niestety pogoda niedopisala i musielismy cisnac sie w domku ale mam nadzieje ze nikomu to nie przeszkadzalo:tak:
ja dopiero wstalam o 11 dzisiaj:-D i trzeba jeszcze meble poprzesuwac na miejsce a nic mi sie nie chce buuuuu:sorry::confused2: lece wiec do obowiazkow i milego dzionka zycze
 
Ja też mam wózek graco i też sobie chwalę-chociaż nosidełko/fotelik samochodowy już dla Grzdyla za mały...
Azorek, nie było znowu aż takiego ścisku-i stołu podwieszać nie trzeba było ;-) ja tam u Was zostawiłam te naczynia po bułkach, to bym sobie odebrała we wtorek, bo to kradzione :laugh2:
Wy mówicie, że mój Grzdyl dużo je? To muszę powiedzieć, że dzisiaj już zjada każdorazowo nie 210ml, a 240... :eek: no, ale niech mu na zdrowie wyjdzie ;-) mały głodomorek... dobrze chociaż, że przemianę materii ma po tatusiu, jak apetyt po mamusi :-D
 
Basienkaaa ja jestem z Airdrie więc chętnie się spotkam na kawkę. Możemy się kiedyś umówić u mnie i jeśli Joasia będzie miała ochotę dołączyć to zapraszam. Może w środę? Co wy na to? Jak by coś to dajcie znać na priv.
Ja bardzo chętnie :-). Dla mnie środa jak najbardziej może być.
 
Ja mieszkam niedaleko,bo w Chapelhall więc zapraszam na kawę jak masz ochotę. A jak nie dasz rady dojechac to ja w Coatbrigde bywam często na zakupach więc możemy się kiedyś spotkać:)
o za bardzo to się nie orientuje, gdzie to jest:) ale jak bedziesz na zakupkach to się odezwij ja mam dużo czasu, więc miło mi bedzie jak sie spotkamy:)
milej niedzieli
 
o w srode ja tez moge, dopiero doczytałam:) bo w czw mam wizyte u midwife , wiec co do szczegolow to jeszcze sie umowimy a teraz lece na spacerek:)
 
Witam sie po powrocie.
Basienka ja tez z Airdrie jestem i tez jestem chetna a spotkanie wiec jak widzisz sporo nas. Ja bym do was w srode dolaczyla ale ja dopiero popoludniu moge
Co do wozka to moje sasiadki mialy silver cross i bardzo sobie chwalily i gdybym miala 3 dziecko to tez taki bym kupila
 
o jak fajnie , faktycznie sporo nas tu w pobliżu, ja się dopasuje do Was bo mam cały dzien wolny wiec decyzja do miejsca i godz nalezy do was:)
 
Cześć dziewczynki wiem że odzywam się raz na ruski rok ale nie mam czasu na nic odkąd wróciłam do pracy całe życie przewróciło mi sie do góry nogami a tak tesknie za czasem dla maleństwa za spacerami za spotkaniami z dziewczynkami aaa szkoda gadać
Poza tym dopadł nas ten francowaty wirus:wściekła/y: i Piotruś był chory od niedzieli do piątku z czego dwa razy byliśmy w nocy w szpitalu bo miał bardzo wysoka goraczkę:no: i dostał już dreszczy więc prawie zeszłam przeszliśmy horror w domu ale na szczęście juz po wszystkim i maluszek dochodzi do siebie powoli, nie życze nikomu więc dziewczyny jak słyszycie że kogoś to dopada to bardzo szerokim łukiem obchodźcie bo to nie są żarty

Justa ja myślałam że syropy na kaszel dla maluchów są wszędzie a tu patrz jaka niespodzianka czyli wychodzi na to że nie tylko tutaj są zabroniane ale w Polsce również

Praca 6 dni w tyg za 200 to wyzysk ale czego sie spodziewać po Polaku szefie wstyd i hańba

Azorek bardzo spóźnione ale najszczersze życzenia dla Amelki niech rośnie zdrowa i radosna !!!!!
 
reklama
Basienkaaa i Joasia to ja w takim razie zapraszam Was do siebie w środę. Może tak ok 11??? Jak Wam pasuję to wyślę adres i tel na priv.

IzabellL kochana nie zapomniałam o tobie ale akurat środa pasuję mi wcześniej. Ale następnym razem umówimy się tak, żeby wszystkim pasowało. Aha i co z naszą zumbą. Ruszamy w czwartek???

Ewa współczuję serdecznie. Dobrze, że synuś czuje się już lepiej. Co do powrotu do pracy to też tak miałam. Targały mną takie potworne wyrzuty sumienia, tęsknota. Ale takie jest życie i z czasem będzie i Tobie łatwiej:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry