reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

Witam się i ja

Dzień dziś zlleciał jakoś tak bezpłciowo, sama nie wiedziałam, czego się czepić... :-(
I teraz też jakoś tak bez sensu siedzę przed kompem ....
Tak na dobrą sprawę to roboty w huk mam, tylko jakoś nie mam weny, żeby się za to zabrać... Niuńkowy pokój czeka, aż go w końcu zrobię, z szaf się wysypuje :zawstydzona/y:... Tylko tyle, że sobie odkurzyłam dziś i w końcu złożyłam krzesełko dla dziumki, bo stało od kilku dni i straszyło niezłożone

Ewa, zdrówka dla małego i dla was wszystkich.
Ja do pracy wracam już za miesiąc :baffled:... I znowu pobudki o 5tej rano... Na samą myśl mi się nie chce... Zmieniłabym pracę na coś innego, ale chyba jeszcze nie teraz... Z drugiej strony- odbębnię swoje w robocie i o 10 będę miała luz.... W środę idę do szefa pytać co i jak...

A teraz chyba spać pójdę, ciekawe jak noc minie... ;-) Ostatnio Natalia budzi się kilka razy w nocy i wędruje po łóżku/łóżeczku... Jak się nie obudzę szybko, to wstaje przy szczebelkach i buczy :-D A kiedy ją położę zasypia w dwie sekundy...
Dobranoc, dziewuszki:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam z rana. Widze ze pierwsza jestem i nie powiem wam jakiego mam lenia a roboty tyle ze hoho. Jak sobie pomysle, ze do roboty jutro to mi sie odechciewa. Maja wstala dzisiaj ocywiscie o 5.30 ale sprzedalam ja tatusiowi i jeszcze dospalam godz.
Bzyczek nie ma sprawy. A co do zumby to ja bardzo chetnie tylko dam Ci znac jutro bo moj teraz bedzie mala odwozil do przedszkola wiec bedzie sie spoznial do pracy i nie wiem czy nie bedzie musial zostac dluzej. A wiesz moze czy juz godz zumby sa zmienione?
A tak wogle to wczoraj nasz sasiad powiedzial ze przedszkole nam chyba zamkneli wiec jak to prawda to bede miec niezly problem
 
Witam:-) za oknem słoneczko świeci a ja muszę iść do pracy :-(. Moja kuzynka poszła dziś 1 dzień do nowej pracy u polaka- zdziercy. Chociaż nie jest to atrakcyjne finansowo to bardziej się to opłaca niż tam gdzie się wcześniej dostała. Tam było cholernie daleko. Więcej poszłoby na paliwo (nie było innego dojazdu) niż by zarobiła.:szok:. Cały czas jednak mam nadzieję, że znajdzie coś bliżej i jakieś normalne pieniądze.
IzabellL ja tez mam takiego lenia, że masakra. Nic mi się nie chce. Wstałam dziś o 6 i do 21 będę w pracy. A najchętniej teraz położyła bym się spać:tak:. Odliczam dni to urlopu. Mam nadzieję, że szybko zleci.
 
Witam z rana z kawusia w raczce:-) Alez mi ten tydz szybko zleci nawet niewiem w co mam rece wlozyc a tu jeszcze pakowanko mnie czeke.. Wkoncu wymyslilam co damy rodzicom na podziekowanie PORTRET,PORTRETY- A3-DOSTĘPNE WSZYSTKIE FORMATY ! (1699105428) - Aukcje internetowe Allegro wloze portrety tylko w jakas ladna ramke i to by bylo na tyle.. co o tym myslicie? skontaktowalam sie juz z ta gosciowka i jak zaakceptuje zdjecia to bede juz je miala w srode:-) jedno z glowy bo w PL pierwszy tydz pobytu mam wyjety z kalendarza tyle na glowie zeby zapiac wszystko na ostatni guzik. Po weselu juz pojdzie jak z platka.. No i musze sie pochwalic bo w sobote mykam z kumpelami na koncert dzemu:-) juz nie umiem sie doczekac bo bardzo ich lubie..
Ewa zdroweczka dla calej rodzinki zycze:-)
Justa nawet nie wiedzialam ze syropy dla dzieci sa zabronione.. jak bylam u lekarza to mowilam ze podaje tyxylix i mowila zeby podawac nadal wiec niewiem o co chodzi:baffled: a w polsce sam lekarz przepisal mi syrop na kasze( nikola miala wtedy zaledwie rok)l...
 
Basienkaaa i Joasia to ja w takim razie zapraszam Was do siebie w środę. Może tak ok 11??? Jak Wam pasuję to wyślę adres i tel na priv.

IzabellL kochana nie zapomniałam o tobie ale akurat środa pasuję mi wcześniej. Ale następnym razem umówimy się tak, żeby wszystkim pasowało. Aha i co z naszą zumbą. Ruszamy w czwartek???

Ewa współczuję serdecznie. Dobrze, że synuś czuje się już lepiej. Co do powrotu do pracy to też tak miałam. Targały mną takie potworne wyrzuty sumienia, tęsknota. Ale takie jest życie i z czasem będzie i Tobie łatwiej:-)
hej dziewczyny, co do mnie to sroda tez juz mi odpada, bo jednak 20 mam wizyte u midwife i szkoda bo za nim do was dojade autobusem...to pozniej nie zdarze wrocic:/ na 14, qurcze a tak chciałam się trochę oderwać...ale jak ktoras z Was bedzie w coatbridge to zapraszam do siebie na kawke:) a dzisiaj ślicznie zapowiada się dzień więc uciekam na mój ogródek:) milego dnia
 
Basieńkaaa a gdzie ty idziesz do tej midwife??? Coatbridge helth centre? Bo ode mnie na nogach dojdziesz tam w 15 min. Ja mieszkam zaraz na początku Airdrie. autobusem jedzie się dosłownie 2 przystanki do centrum więc jak byś wpadła na 11 do do 13.30 spokojnie mogłabyś z nami posiedzieć.
 
Basieńkaaa a gdzie ty idziesz do tej midwife??? Coatbridge helth centre? Bo ode mnie na nogach dojdziesz tam w 15 min. Ja mieszkam zaraz na początku Airdrie. autobusem jedzie się dosłownie 2 przystanki do centrum więc jak byś wpadła na 11 do do 13.30 spokojnie mogłabyś z nami posiedzieć.

Bzyczek84 ja tutaj kolo asdy:) a w airdrie to tylko wiem gdzie jest ten glowny deptak wiec zanim bym trafila do Ciebie...
 
Ja mieszkam koło pierwszego przystanka w Airdrie. Do deptaka jest jeszcze kawałek dalej ode mnie. Kojarzysz gdzie jest Monkland Pharmacy, przy głównej drodze, pturzed mostem kolejowym??? Albo może kojarzysz restauracje Dimagios i Guidis? One też są przy głównej drodze. Wystarczyłoby, żebyś dojechała autobusem do Airdrie Coatdyke bym Cię odebrała z przystanku. Od asdy to jest albo 2 albo 3 przystanek. Przed rondem jest straż pożarna jadąc prosto za rądem jest przystanek i na nim musiałabyś wysiąść
 
reklama
Doty pomysl na prezent super
Bzyczek co z ta Zumba? Moze ty tm zdzwon bo jak zmienili godz to Tobie musi pasowac bo mi pozniejsze godz tez pasuja.
Ja sie z wami moge umowic na kawe w przyszlym tyg pasuje mi czwartek i piatek
Dobrzez ze wybralam sie dzisiaj do przedszkola bo okazalo sie ze w piatek zamykaja i mialam szczescie bo podjechalam do innego i zostalo im ostatnie wolne miejsce na poniedzialek i srode
 
Do góry