reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

Akwarium jest niestety za małe na te ryby. Glonojad to pewnie zbrojnik który dorasta do 40cm, neony sa stadne a więc co najmniej 10sztuk czyli co najmniej 40l akwarium, gupiki za szybko się mnożą i taz sa za duże na tak malutkie akwarium. Polecam krewetki, sa mało kłopotliwe i będzie im dobrze w tym litrażu.
 
reklama
Kurcze, do Airdrie mam kawałek spory. U nas była taka babeczka co puszczała muzykę country.... Kocham taniec i liczylam na inny układ a tu lipa.
Oglądacie " Jak dobrze wyglądać nago" Prowadzący fajnie uzmysławia kobietą ze ile by nie ważyły są piękne tylko muszą odkryć w sobie seksapil. Podam Wam linka jak by co : http://www.channel4.com/programmes/how-to-look-good-naked/4od#3105934
 
Ostatnia edycja:
No z tymi głupikami to już zauważyliśmy. Ciągle jakieś małe się pałetają. Mąż nawet kazał mi zapytać czy nie chcesz? No będziemy musieli coś pozmieniać. To miało być akwariu dla dzieci. Wiesz kupiliśmy kolorową tapetkę na tylną ściankę, parę sztucznych kolorowych figurek. Ale mój mąż jak się wciągnął to nawet nie wiem kiedy się tam tyle tego narobiło. I z 2 rybek jest... nawet nie wiem ile ;-).
 
No kawalek masz, jakies 10 mil. Tego programu nie widzialam. Podobno jak czujesz sie dobrze ze swoim wygladem to jestes seksowana. Ja sie dobrze nie czuje, 5kg chcialabym sie pozbyc
 
Ostatnia edycja:
No z tymi głupikami to już zauważyliśmy. Ciągle jakieś małe się pałetają. Mąż nawet kazał mi zapytać czy nie chcesz? No będziemy musieli coś pozmieniać. To miało być akwariu dla dzieci. Wiesz kupiliśmy kolorową tapetkę na tylną ściankę, parę sztucznych kolorowych figurek. Ale mój mąż jak się wciągnął to nawet nie wiem kiedy się tam tyle tego narobiło. I z 2 rybek jest... nawet nie wiem ile ;-).
Niestety , akwarystyka uzależnia ;) Zaczyna się od jednego, kończy na 5 czy 10 akwariach :) Z gupikami nie miałabym co zrobić ale ostatecznie mogę zaadoptować co tam macie gdybyście się zdecydowali na krewetki. Mogę nawet na start dac coś ze swoich bo hoduję tez krewetki. Zapomniałabym zapytać, grzałkę macie tak ?
 
Ostatnia edycja:
Ja oglądam ten program. Uwielbiam Goka. Mój mąż oczywiście wyzywa go od pedziow i takich innych. Ale on nie rozumie. Generalnie nie lubię tego typu programów ten jest wyjątkiem.
 
Tak mamy grzałkę i termometr. Dzięki bardzo za pomoc. Przekaże wszystko mężowi. Bo właściwie to jego hobby niech się zajmie tym. Już od jakiegoś czasu mi marudzi, że chciałby większe akwarium. Ale na razie to nie wchodzi w grę. Ja uciekam miłego wieczoru wszystkim.
 
reklama
Dziewczyny jak mnie moj maz wkur... Balaganiarz straszny, juz nawet przestalam sprzatac tak jak zawsze ale jemu to nie przeszkadza, byle by rypnac sie na kanapie przed tv a mnie ten bajzel do szalu doprowadza. Prosze zeby cos zrobil a on do mnie mowi ze jak reklama bedzie. Wrrrrrrrrrrrrrr.....Normalnie ciesze sie ze przez 2 tyg go widziec nie bede
 
Do góry