reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

dobrywieczor moje drogie pannie :-):-):-)
bzyczek84 zazdroszcze Ci takiej wagi ja co prawda nie mam rozstepow ale waze duzo woiecej hehe wstyd napisac ile celulit jest oczywiscie stram sie z nim walczyc ale ciezko ...
joasia79 tez mialam kupic ta gre na ps3 ale sie zastanawilam czy to pomoze powiedz zadowolona jestes z tej gry jak to doklanie wyglada??
akwarystka grat ze tak szybko wracasz do formy tylko pozazdroscic..

mnie tez ciezko na diecie wytrzymac ale staram sie bo widze efekty moze nie tak na wadze jak na obwodzie widze po ubraniach ze lepeij juz wygladam ale jeszcze z 10 kilo by sie przydalo zeby spadlo
 
reklama
Pewnie nie jedna tutaj waży tyle ile powinna a chciałaby mniej niz powinna, takie polskie przyzwyczajenia do wizerunku chudej "doskonałości" ;-)Bez długotrwałej zmiany diety i ruchu niestety nawet najszybsza co nie znaczy najlepsza dieta może sie skończyć efektem jojo niestety. Najzdrowiej jest stracić do 1.5kilo tygodniowo, więcej to utrata wody a ta wróci i tak tak ze to zgubne tracenie kilogramów. Wszystko w swoim czasie, bez pospiechu.
O, moja "dieta" się obudziła i ide ją nakarmić i spać bo się zasiedziałam :D Kolorowych kobitki :*
 
Witam dziewczyny:-) kilka dni nieobecnosci a tu tyle ston zapisanych;-) nadrobic was ciezko:tak: Moj A mial ostatnie 2 dni wolnego wiec spedzilismy je wylacznie razem:-) Wysypka u malej wyglada lepiej z dnia na dzien.. wiec juz sie nie martwie:-) wogole ostatnio bardzo ladnie spi. Przesypia cale nocki wstaje okolo 6.30 i siedzi w lozeczku sama przez nastepna godzinke. Ja w tym czasie oczywiscie jeszcze ospoczywam:-) wogole ostatnio wkrecila sobie faze z lalka i nie opuszcza ja na krok..
Jesli chodzi upadki dzieci to kazda z nas ma juz kilka ich zasoba.. ja staram sie juz nie denerwowac za kazdym razem jak widze ze mala albo rabla w glowe albo spadla z czegos. Zaczelam podchodzic do tego tak ze jak sie rabnie w cos to 2 raz juz do tego nie podejdzie (oczywiscie w zaleznosci jak mocno sie uderzy). Pamietam jak dzis jej pierwszy upadek miala wtedy 9miesiecy i zaczynala chodzic sama. BVylismy u znajomych mala biegala z parowka i chlebkiem w rece a tu bum uderzyla strasznie glowa w stolik pod telewizor. Miala toche wgniecione czolo.. ja tak sie o nia balam ze chcialam jechac na pogotowie bo balam sie ze bedzie miala jakis wstrzas mozgu itp na szczescie wszystko skonczylo sie dobrze..
Szczerze powiedziawszy to nigdy nie bylam na zadnej diecie raz tylko zrezygnowalam ze slodyczy na 2 miesiace bo oponka rosla. Teraz niestety czeka mnie to samo. Obawiam sie ze jak nadal bede tyle jesc nie zmieszcze sie w suknie slubna. A ograniczen do jedzenia nie mam zadnych najgorzej jest chyba w przed okresem.. wtedy to mam chec na wszysttko..
Tez ogladam "jak dobrze wygladac nago" czesto leci na tvn style. Bardzo lubie ten program:-) mozna sie duzo nauczyc:-)
Spadam budzic A. Moze zabierze mnie na jakas wycieczke:-)
 
joasia79 tez mialam kupic ta gre na ps3 ale sie zastanawilam czy to pomoze powiedz zadowolona jestes z tej gry jak to doklanie wyglada??
Powiem szczerze,że jest to fajna sprawa,ale trzeba się zmotywować i ćwiczyć regularnie. Jest ogromnie dużo różnych ćwiczeń,są różne ustawienia,można sobie wybrać jakiś program którym się idzie (są 2) lub indywidualnie ćwiczyć i wybierać jakie się chce ćwiczenia,można nawet tworzyć sój własny program ćwiczeń. Możliwości jest sporo. Tutaj jest troche o tym jak to w praktyce wygląda: EA Sports Active 2 - poleca Anna Barańska-Werblińska - EA Games
 
doty86 dobrze ze malej juz schodzi ta wysypka :-) mnie samo odstawienie slodyczy nie wystarczy niestety ... musi byc dieta a co do porgramu jaki dobrze wygladac nago to ja nie zabardzo lubie bo jak dla mnie to i tak te kobitki nie zabardzo ladnie nago wygladaja i raczej mnie chodzi o to zeby schudnac a nie pokochac soje cialo to nie dla mnie.
 
Dzień dobry dziewczyny.
Bez akceptacji własnego ciała żadna dieta nie ma sensu. Nadal niestety pokutuje przekonanie w Pl ze jak kobieta wazy powyżej 60kilo to jest za gruba co jest totalna bzdurą bo każda ma inny kościec. Mi się podoba tu to, że dziewczyny nie mają kompleksów zeby się ubrać tak czy inaczej, bo prawda jest taka ze oceniamy ludzi po tym jak wyglądają nie znając ich, a zazwyczaj potem się okazuje ze nawet najzgrabniejsze ciało nie jest w stanie zachęcić do dalszej rozmowy z kimś niemiłym i odwrotnie, ktoś , kto nam się wydał na pierwszy rzut oka mało atrakcyjny z minuty na minutę zyskuje urok i czar. Tak ze nie ma co się zadreczac, no chyba ze faktycznie BMI wskazuje na nadwagę a jak jest w normie to ćwiczonka żeby ciało było jędrne i to tyle. Wbrew pozorom, przytyć jest o wiele trudniej , niz schudnąć, przerabiałam to jakis czas bo miałam spora niedowagę.
 
Ostatnia edycja:
ale piszecie ;-)

witaj akwarystko. jestem w 21 tygodniu;)
co do tych bóli to przeszły w Nd rano. parę razy jeszcze brzuch twardniał ale ten skurcz z boku mnie nie złapał. ja to nawet na necie sprawdzałam co to może mnie tak boleć i albo jajniki albo jelita:-)a że problemy mam z jelitami od zawsze to moze i jelita :wściekła/y:w jakiejś książce przeczytałam, że macica jest umeszczna na więzadłach i jak się rozrasta to one się napinają i bolą...ale żeby aż tak...
kontaktowałam się z moją ciotką - lekarzem i mi powiedziała, żebym się przyzwyczajała bo im dalej tym częściej będą takie skurcze ale jak mnie mocny złapie to tylko nospa mi pomoże no i lekarz ;-)myślę pozytywnie! ale jak tak wyglądają skurcze w 20 tyg to ja nie wiem co będzie podczas porodu. a dodam, że chcę bez gazu i epiduralu rodzić:-)

mam do Was pytanie? szukam jakieś ładnej i taniej pościeli do łóżeczka dla chłopca. gdzie Wy kupowałyście? znalazłam w asdzie Red Kite Cosi Cot Bedding - Blue Bear | Blankets, Sheets & Duvets | ASDA direct ale nie wiem jak to zamówić:wściekła/y:
 
Przerażona, w pierwszej ciąży miednica mi się rozchodzić juz około 30 tygodnia, na tyle boleśnie ze miałam kłopoty z chodzeniem, tak to jest z wąsko miednicowymi kobietami, męczyło jeszcze 2mc po porodzie ! Co do jelit , to tu miałam klopot w drugiej ciąży, z powodu bardzo silnego stresu zaczęłam mieć mocne skurcze i brałam około 4 tabletek nospy na dobę, tak ze różnie bywa. Mogę jeszcze dodać iz mam bardzo wysoki próg bólu, rodziłam syna 12godzin przy ułożeniu back to back własnymi siłami, z czego 6 godzin to same parcia, tak skubany wyjść nie chciał a co było zaraz po wolę nie mówić. Sport mnie zahartował na ból.
Z gazu nie rezygnuj, to nie jest jako toki znieczulacz, on pomaga opanować oddychanie i to właśnie dzięki temu ból jest łagodniejszy. W głowie się kręci bo kobieta głęboko i intensywnie oddycha a to poniekąd powoduje szok tlenowy stąd te zawroty. Jeśli mogę coś sugerować, to nie bierz morfiny bo bardzo otumania dziecko. Ja rodziłam dwójkę 12 i 6 bez znieczulaczy i bylo ok. A! taka moze banalna sprawa, koniecznie zadzwońcie zanim pojedziecie rodzić do szpitala, bo mog a zatrzymać na triage az do samego rozwiązania...
Pościel kupowałam na allegro.
Miałam się Was spytać, znacie może tutaj dobrego psychologa ? Polski czy Szkocki byleby faktycznie skuteczny i z podejściem.
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny ja tylko na chwile. Nie mam czasu na razie Was nadrobic, bo jest u mnie siostra z dzieciaczkami. Justaa dzieki za wszystkie rady co do tych miesni, zapisalam sobie Twoj nr gg, w chwili wolnego czasu odezwe sie.
Mam pytanko w ktore dni i godziny jest najtaniej w Monkey biznes?
 
reklama
Witam
Co za dzien a to dopiero pocztek bo czeka mnie zapierdziel do samego wieczora.
Ja posciel kupowalam na allegro
Doty dobrze ze Nikoli juz lepiej
Co do porodu to ja pierwsze rodzilam bez. Znieczulenia a przy drugim mialam wszystko choc uwazam ze to wina tych lekarzy na ktorych trafilam.
 
Do góry