reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Ale pogoda...:crazy:
Troszke naskrobalyscie od wczoraj ;-) , no ja sie sobie nie podobam bo po tych 2 cesarkach mam mala oponke a niestety ciezk dojsc do formy po cc. Ale juz wchodze w spodnie sprzed ciaz :tak: wiec mam rozmiar 12 jak zawsze bo niestety juz od liceum jak doroslam to ma 100 w biodrach (schudnac nie schudne ba jest mednica a teraz anwet pewnie jeszcze sie poszezyla)
W kilogramach mam 68kg z przed ciaz mialam 56-58kg ale ogolnie tego tak nie widac- wiec nie jest tak zle.

przerazona ja chcialam rodzic bez znieczulen a w ostatecznosci mialam cc. bo bylo 15 dni po terminie wody przebite 18 godzin i wdala sie temperatura (bylam na wywolaniu 3 dni i nic nie bylo, skurcze mialam ale szyjka sie nie rozwierala) Wiem ze po drugiej kroplowce mnie strasznie bolalo ale i tak nie malam nawet gazu a pewnie by sie i przydal bo z gazem latwiej sie oddycha tak jak pisze akwarystka.
Potem mialam epidural bo juz na cc.
 
reklama
Ale pogoda...:crazy:
Troszke naskrobalyscie od wczoraj ;-) , no ja sie sobie nie podobam bo po tych 2 cesarkach mam mala oponke a niestety ciezk dojsc do formy po cc. Ale juz wchodze w spodnie sprzed ciaz :tak: wiec mam rozmiar 12 jak zawsze bo niestety juz od liceum jak doroslam to ma 100 w biodrach (schudnac nie schudne ba jest mednica a teraz anwet pewnie jeszcze sie poszezyla)
W kilogramach mam 68kg z przed ciaz mialam 56-58kg ale ogolnie tego tak nie widac- wiec nie jest tak zle.

przerazona ja chcialam rodzic bez znieczulen a w ostatecznosci mialam cc. bo bylo 15 dni po terminie wody przebite 18 godzin i wdala sie temperatura (bylam na wywolaniu 3 dni i nic nie bylo, skurcze mialam ale szyjka sie nie rozwierala) Wiem ze po drugiej kroplowce mnie strasznie bolalo ale i tak nie malam nawet gazu a pewnie by sie i przydal bo z gazem latwiej sie oddycha tak jak pisze akwarystka.
Potem mialam epidural bo juz na cc.
Oj, to się długo biedna męczyłaś. Duże dzieciaczki pewnie były nie ? Maksa urodziłam równo w 38 tygodniu a Anabelle w 37.4dni tak ze obydwoje przed terminem. Za nerwowa jestem zeby dzieciaczki chciały siedziec dłużej.
 
przerazona a ja mialam morfine i gaz. Na poczatku na nic sie nie zgadzalam a pozniej ja bol zrobil sie nie do wytrzymania to wzielam morfine ( dziecko urodzilo sie normalne nie otumanione). Na epidural bym sie nie zdecydowala bo nie wyobrazam sobie zeby ktos mial mi wbic igle w kregoslup (pewnie bym pobila pielegniarke:)) Kazda kobieta wytrzyma ten bol bez znieczulenia czy z nim. Nie przejmuj sie na zapas jeszcze kilka tyg ci zostalo wiec ciesz sie brzuszkiem:-)
A my juz po obiadku leniu****emy. Moj A zasnal na kanapie a mala rysuje:-) moze uda mi sie wyciagnac wujka zeby wzial mala na spacer a ja bym dolaczyla troszke do chlopa:-)
 
Hey
Przepraszam, ale nie jestem w stanie was nadrobić.
Ewa, ale sie nie spodziewnie spotkalysmy w kosciele:)
A u nas no co duzo sie dzieje, spisalismy dokumenty juz z ksiedzem , w niedziele w katedrze(na polskiej mszy o 17.45) bylismy gloszeni jako ZAPOWIEDZI PRZEDSLUBNE(hah za tydzien tez bedziemy:))

gwiazdeczka-napisalam ci na priv


W Concilu powiedzieli mi ze mozemy czekac na mieszkanie 5 lat na tym naszym 1 bedzie wiec Super:(:)
Wkurzona jestem ze az sie trzesę.
Doniosłam dzis list medyczny o astmię , i co moge sobie go w dupe wsadzic, zapłaciłam za niego 15 f(tak jest w mojej przychodni).
Bo potrzebuje list od specjalisty, a ja mam od gp!!
Wiec musze jeszcze raz bulic 15 Ł za nastepny list no i dostac sie do specjalisty buhaha:(


A tak pozatym to oglnie tez klapa, bo niemamy kasy na wesele(6 tys zlotych), tylko tyle co na slub-fotograf, obraczki, fryzura, kosciól iksiedzu, i kwiaty i chyba bedzie trzeba wesele nasze odwołać, miało byc chociaz skromnę, a chyba nie bedzie wogóle:(
bo z czego ??
 
Ostatnia edycja:
Osobiście odradzam mieszkania counsilowskie, nie są to miejsca dla rodzin z dziećmi. Wiem ze ci co na nich sa beda się ze mna kłócić, jeszcze kilka lat temu tez bym sie kłóciła ale nie teraz...
 
Dobrze ze mam ksiazki,. bo w taka pogode nic sie nie chce robic. Igorek tez taki nieswoj. W srode mamy wizyte u GP (moze w oncu dadza mi cos na alergie) i pierwsze szczepienie.
Jezeli mammiec trzecie dziecko to tylko pod warunkiem ze bede miala planowana cc na kilka dni przed terminem. I chce usluszec to od lekarza,,,, a najlepiej na pismie, a nie od poloznej. Nie chce podczas porodu razem z dzieckiem zejsc z tego swiata. Musze pogadac w srode na ten temat z GP. Mysle ze w moim przypadku sa wskazania na cc i zaden imbecyl nie karze mi sie juz meczyc naturalnie oraz pzrenaszac.
 
Bylam wczoraj na Mszy....byly akurat komunie pierwsze....co zauwazylam... jeden chlopiec w sweterku byl... pod tym koszula....reszta garnitury sukienki..... zal mi dzieckasie zrobilo. Gdyby nie bylomnie stac..... to bym pozyczyla.... ale dziecko musi isc ubrane ( wiem ze w PLO byly kiedys szatki) jak nni,imprezy bym nie robila.....ale nie dopuscila by czulo sie gorsze a za kilka lat ze smutiem spogladalo na zdjecie grupowe z innymi.
 
wiadomo, że jak cesarka będzie konieczna to nic na to nie poradzę. ale myślę pozytywnie!!!
no brzuszkiem to się jeszcze nie nacieszę bo nic po mnie nie widać...jak ktoś nie wie, że jestem w ciąży to niczego nie zauważy ;)

misiula wiem o czym mówisz. sami rok temu braliśmy ślub i mieliśmy skromne wesele i wiem jak to wszystko wygląda. akurat dużo oszczędziliśmy i to bardzoooo dużo ale fakt musiałam się nagłowić, np sama robiłam zaproszenia, suknia robiona u krawcowej i nie będę się chwalić ile zapłaciłam bo to aż śmieszna suma, nie lubimy złota oboje więc obrączki mamy z kolekcji srebrnej, mieliśmy dj itp itd. fakt nam się zwróciło z nawiązką więc nie możemy narzekać. co do Twojej Mamy to mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. dopóki się nie zna diagnozy nie można prorokować.

do dziewczyn co kupowały pościel przez allegro: dostawa była do Szkocji???

ja tak sobie dzisiaj pomyślałam, że te nie dość, że ciśnienie mam wysokie to jeszcze mnie wszyscy naokoło wkurzają (mówię o rodzince z Pl). wszyscy o nas zapomnieli! a na dodatek na żadną pomoc nie można liczyć z ich strony. ale dzisiaj to mój Ojciec przeszedł samego siebie i mi powiedział, że niedługo to będziemy musieli mu kase wysyłać bo on nie będzie miał z czego żyć. a ja tu myślę jak kupić najtaniej dla Didzi rzeczy bo od niego to nawet złotówki nie dostaniemy, od męża strony też nie, a on mi takie numery. zapytałam się czy on słyszy co mówi bo według mnie jest prosty sposób rzucić palenie!
 
Gdzie zrobic badanie wzroku??? I Ile kosztuja okulary? Pracuje pol dnia przy monitorze wiec chyba pracodawca powinbien pokryc czesc kwoty....ale teraz jestem na macierzynskim.... i mam czas na badania. Jake sa koszta?
 
reklama
Niestety dzwiewczyny, z rodzinami to najlepiej wychodzi się na zdjęciach. Moja mateczka nie raczyła przylepiec do mnie chociaz sama widziała ze poród jest ryzykowny a po drugim prze 3mc milczala bo cytuje" nie mogłam się zebrać żeby napisać " a ja ją juz pochowała w myślach , bo jak można wytłumaczyć że matka nie interesuje sie rodzącą córką ani wnuczką. Dobrze ze mam męża i nasze pociechy dzieki nim wiem ze jestem.
Manolka, zawsze możesz za free wykonać w każdym sklepie z okularami. Nie masz obowiązku nic kupować, wystarczy ze chcesz zbadać wzrok.
 
Ostatnia edycja:
Do góry