reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

mi tez bylo rano ciezko :) wczoraj jak nigdy patryk spedzil zemna wieczor.. poszlismy spac o 22.30 i myslalam ze pospi dzis a on i tak wstal o 6.20 :( teraz probuje sprzatac ale ciezko mi z nimi idzie bo jedno posprzatam a oni w tym czasie cos innego narozwalaja..
 
reklama
Ja staram sie nie sprzatac jak mi dzieciaki biegaja bo i tak zaraz cos rozwala i tak od pon nie sprzatam dopiero w czwartek sie zabieram a tak to tylko ogarniam
 
ja nie bardzo mam wyjscie bo patryk to moja przylepa wiecznie zemna kolomnie wiec nawet jak moj jest w domu to patryk i tak lazi wszedzie za mna a jak spi to sprzatac nie moge bo on potrzebuje idealna cisze.. wiec ten czas zawsze wykorzystuje na relaksik przed kompem :) dzis udalo mi sie zrobic pranie ogranac jeden pokoj i wyszorowac lazienke.. a dopiero poludnie minelo :) a czy to pn czy inny dzien to dla mnie bez roznicy , sprzatam jak mam mozliwosc i checi heh
 
Ja sprzątam raz w tygodniu-zazwyczaj jest to sobota,jak już Małą położe spać to o 20 się biorę za porządki. TŻ pracuje do później nocy w weekendy więc mam czas i spokój w domu. Na codzień to tylko zmiotką zmiatam jakieś większe śmieci i ogarniam tyle abyśmy się nie potykali o graty i zabawki ;-)
azorek kciuki zaciśnięte
 
Hej Dziewczyny- trochę mnie tu nie było i widzę, ze sporo mnie ominęło:))
Co do sprzatania- u mnie podobnie- jedno sprzatam, drugie rozwalają i tak w kółko:) Porządek wiec zapanuje w moim domu jak odchowam dzieci a poem pewnie wnuki he he he:))
Jestem chętna na spotkanie - w sumie oba terminy mi pasują:)) Co do małych pamiatek ze spotkania- jezeli byłybyście zainteresowane- mogę zobowiazać sie do zrobienia każdemu brzdącowi zdjęcia i kilka grupowych (jak sie uda)- co wy na to?
 
no i po interview:tak: i tak jak myslalam moze byc lipa bo w czwartki mam szkole wieczorem:zawstydzona/y::-( jutro ma pani oddzwonic i da mi znac co powiedzial jej przelozony:sorry: babka byla zadowolona ze mam tyle doswiadczenia w sprzataniu i ze znam jezyk i wogole ....tylko teraz czy jej manager bedzie milym czlowiekiem i zrozumie potrzebe doksztalacania sie uhhhhh:zawstydzona/y::confused2: no nic w niepewnosci do jutra wieczora....a szkoda praca easy peasy w banku wieczorem sprzatanie godziny idealne dla mnie kaska tez ok +20 dni hollidaya + overtimy za 1,5 stawki i swieta placone x2:sorry: oby sie udalo trafic na menagera ktory zrozumie ze chce sie uczyc,,,przeciez kurs mam tylko do 30 czerwca a nie na wieki
 
Jutro mezowi konczy sie ojcowski wiec zostaje sama na placu boju. Najgorzej bedzie rano,,,, musze wstac zapakowac chlopakow do samochodu zawiezc Adasia do przedszkola.Pozniej juz tylko z Igusiem jestem, mam nadzieje ze znajde czas na sprzayanie,bo dotychczas to jakos mnie ktos rozpraszal, maz goscie a w ciazy to zbyt zmeczona juz pod koniec bylam.
Historia sie powtarza. Igorowi tak jak wczesniej Adasiowi pepuszek nie chce sie goic:(
 
reklama
Azorek trzymam kciuki
dziewczyny czy wiecie gdzie mozna znalezc wakacje z atrakcjami dla dzieci? Chodzi mi o jakies zoorganizowane zajecia. Musze wyslac gdzies tesciow z Kuba a oni nie sa w stanie zajac sie nim dluzej niz 3-4 godz dziennie. Znalazlam ale nad morzem a to troche daleko no i drogo bylo choc nie powiem program fajny
 
Do góry