reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

no nie zaciekawie. dodam ze od dzis ma katar i kaszle wiec GP zasugerowala ze to pewnie od tego i dlatego egzema mu sie pokazala. Ale na ile to ma polaczenie to kurcze nie wiem.....
Ma tylko na buzi gdzie indziej czysto.

W takich mometach tesknie z a PL
 
reklama
doveinred moge ci powiedziec ze to raczej napewno egzema :( caly czas to przechodze najpierw z dominikiem a teraz z patrykiem , przy czym pratyk ma uczulenie na byle gowno ze tak powiem :) jesli bys tego nie ruszala to jutro zacznie sie robic mokre (o ile juz nie zaczelo) skorka zacznie pekac i wszystko bedzie sie tak jakby jadzilo.. okropienstwo. wiec jesli masz hydrocortizon to smaruj go 2 razy dziennie przez ok 5 dni. (jesli nie masz mozesz smarowac sudokremem zeby wysuszylo) juz jutro powinna byc poprawa i staraj sie unikac przez te kilka dni mleka serow , deserkow.. to uczula najbardziej (bynajmniej u mnie) a pozniej bedziesz musiala sprawdzac co go uczulilo..
 
To zes mnie pocieszyla :sorry2:
Kurcze ale skad ta egzema nigdy nie mial takiego czegos?
Nie ma tego kremu ale GP przepisala mi jakis na literke D....
 
a powiedz mi czy barnim ma wszystkie zeby? bo wlasnie mi sie przypomnialo ze jak dominikow szly 4ki i 5tki to mu w ten sposob czerwienialo dane policzko w zaleznosci po ktorej stronie szedl zabek..

a jesli to rzeczywiscie egzema to wsumie nie wiem od czego ale chyba moze sie objawiac w roznym wieku.. (ja mialam do 18 roku zycia) polska lekarka powiedziala mi ze jesli rzeczwiscie sie przestrzega urzywania hydrocortizonu i zwraca sie uwage na to co dziecko je to to mija. dominikowi przeszlo jak mial jakies 2.5 roku a patryk ma nadal ale i tak juz po malu daje mu jogurty..

nazwy mojego kremu nie moge sprawdzic bo mam w pokoju u dzieci niestety ale jutro ci powiem :)
 
Barnim nie ma tylko 5 tek , tzn juz mu od 4 mies powoli wychodza ale nie chca wyjsc . Czesto teraz wpycha palec i tam nagryza albo cos tam dłubie.- ciekawe

Co do spotkania:
czy chcemy jakieś "pamiątki" ze spotkanka ( bodziaki, koszulki dla dzieciaczków) (co by na nich miało być ) itp. ew. coś innego? Moga byc drukowane , haftowane inne?
Jakies sugestie?
 
wow zaj..ty pomysl!!!mysle koszulki:D

Masz talent, mozemy cie wykorzystac:)

Co do Barnima -nie pomoge, wyglada na uczulenie, ale moze faktycznie to zeby???
 
Dziewczyny mam prosbe-wszyscy chetni do pomocy prosze pisac do mnie na priv.O miejscu spotkania i konkretnych ustaleniach bedziemy pisac na priv albo maila, zeby nie pojawili sie nieproszeni goscie!!!
Azorek, Doveinred, Gwiazdeczka:) kto jeszcze??Dawajcie pomysly:)
 
reklama
i ja z kawa sie witam. wczoraj podrzemalam z amelkowna i wieczorkiem cosik zasnac nie moglam. z mezastym ogladalismy filmy prawie do 5 rano :O jak amelkowna wstala my jeszcze w lozku lezelismy wiec zwirek kotka mam po calym domu rozniesiony, amelka cala popisana mazakiem pomaranczowym (dzieki misialula mazaki o dciebie hihihi;])-nawet nie wiem gdzie go znalazla bo schowalismy wszystkie , do tego mam sofe (skorzana!!!) cala popisana mazakiem!!!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa od rana juz mnie szlag trafia grrrrrrrrr nie lubie takich porankow bo wiem ze jak amelkowna tak zaczyna dzien to narobi keszcze wiecej balaganu i problemow do wieczora :/ ehhhhh czasem z sil opadam jak tylko z lozka wstane:/
 
Do góry