reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

I ja się witam, odkąd mąż do domu wrócił to nie mam czasu na nic. Jeszcze Maja coś mi się rozchorowała więc nie za ciekawie. Wczoraj popiliśmy ze znajomymi i dzisiaj mnie żołądek boli.
Doveinred możliwe, że to brzuszek lub coś z moczem bo objawy podobne
Bzyczek wydaje mi się, że najlepiej jak byś podeszła do szkoły i spytała, z tego co ja wiem to oni tu wiekowo zapisują, a dziewczyna po polskiej szkole i tak bedzie dużo do przodu ze wszystkim. Zajęc językowych jest dużo, również wakacyjnych ale dla dziecka to najlepiej przy polskich szkołach szukac, bo nie wiem czy ją do collegu przyjmą na język, chociaż ze mną do coatbridge chodziła jedna młoda dziewczyna ale już nie pamiętam w jakim wieku była
Mój za to wczoraj kupił mi laptopa więc teraz porządkuje stary komputer i do sprzedania go daje
 
reklama
Jestem i ja.
Asia wczoraj padla o 23.45 wiec nie dotarlam do mojego archiwum.Ale pamietam Bzyczek:)
Dzis wstala o 7.30 aaaaaaaaaaa bolalo.
Kawka zaliczona.Teraz obiad:)
 
Czesc dziewczyny, dawno mnie nie bylo. Manolka ja tez jeszcze w dwupaku, choc juz z checia bym urodzila ;-)
Zaczelam wiecej chodzic, pomimo tych puchnacych nog, moze cos przyspiesze. Polecam Vogrie Country Park (dzis bylismy). Bardzo fajne miejsce i dla rodzicow i dla dzieci, pare placow zabaw, ogolnie duzo do zwiedzania, zielen, rzeczki, drzewa, kwiaty itp.
 
Co za dzien .poprostu moj Grzesiu wstal lewa noga a za jego przykladem poszedl Barnim. Caly dzien placze, cos mu nie wychodzi lub poprostu cos nie tak I zaraz placz. Brzuch moze go Jeszcze pobolewa ale nie mial zadnych niepokojacych obiawow.

Isabel to masz malego kaca. Zdroweczka dla Maji.
Foxia juz niedlugo szybko zleci. powodzenia jakby co.
 
pospacerkowalysmy z amelkowna---Vampiria dziekujemy za dotrzymanie towarzystwa:-)
mialam myc okna jak mloda poloze (spala 3h) ale mezasty mnie namowil i ogladalismy filmy....ehhh ciezko mi sie za robote zebrac znowu:zawstydzona/y::zawstydzona/y::dry: no nic moze jutro (pomimo niedzieli) nadrobie... no bo jak moj do pracy od poniedzialku smignie to znow nic nie zrobie grrrr:dry:
Foxia a ja juz myslalam ze sie rozpakowalas bo nie odzywalas sie na bb:tak::-) ja na zapas powodzenia zycze i szybkiego porodu:-)
 
Wychodzi na to, że pierwsza dzisiaj powituję na forum :-) Z reszta nic w tym dziwnego-pogoda taka piękn, aż szkoda marnować na komputer ;-) Z Franiem zamierzamy wybyć na spacer dłuższy, ale na razie śpi, toteż mam czas dla siebie :-) a dzisiaj z moim Yetim rocznicę mamy :-D ale na razie On w pracy, toteż z czystym sumieniem się obijam :rofl2:
Miłego dnia dziewczyny :tak:
 
witajcie dziewczyny:)
dawno mnie tu nie było...
tak pogoda rzeczywiście przepiękna - także korzystajmy bo nie wiadomo na jak dlugo..
u mnie lepiej,..dzięki pomocy Justysi1 udało mi się przepisać do innego lekarza no a w czw już wizyta u midwife:) Justysia dziękuję jeszcze raz i zapraszam do mnie:)
a przy okazji jak juz tu jestem to mam pyt czy ktoras z Was miała podobną historię jak ja... firma w której pracuje nie wysyła mi payslipów a jak juz wysłalam pismo o payslipy to przysłali mi jednak brakowało na tym jakies 28 h przepracowanych. Wiec po raz kolejny wysłalam pismo do dyrekcji o wyrównanie pensji jednak mijają tyg...i nic firma nie odbiera tel a jak ktos odbierze to udaje, że nie wie o co chodzi i mnie gdzieś tam przełączają - gdzie nikkt nadal nie odbiera:/ nie wiem jak to załatwić, może macie jakiś pomysł? może ktoras z Was miała tak że pracodawca nie wypłacił całej pensji, gdzie można to zgłosić??
z góry dziękuje za pomoc
buziaczki i udanejjj niedzieli
 
Witam
Pogoda ladna sie zrobila a mnie glowa napier..., Majka chora, dalam jej rano antybiotyk bo nie przechodzi.
Basienka moj J mial kiedys taka sytuacje i postraszyl ich inland revenue i citizen advice, od razu wszystko wyjasnili
 
reklama
witam dzisiaj ugrzezlam w porzadkach wiec ze slonka korzystalam sprzatajac balkon:tak::-) tatusiek zabral amelkowne na dluuuuugi spacerek na rowerku do parku wiec i duzy pokoj ogarnelam dokladnie:-)musialam remament zrobic bo mam znowu mase ksiazek z pl i szukam miejsca gdzie je ustawic bo nagle sie okazuje ze przydala by sie biblioteczka od podlogi po sam sufit hahaha:-D
nie wiem jak to załatwić, może macie jakiś pomysł? może ktoras z Was miała tak że pracodawca nie wypłacił całej pensji, gdzie można to zgłosić??
z góry dziękuje za pomoc

IDZ DO JOBCENTRE TAM PODADZA CI DANE DO ACAS CZY JAKOS TAK I ONI SIE ZAJMUJA NIEUCZCIWYMI PRACODAWCAMI. z doswiadczenia wiem ze straszenie CABem nie zawsze skutki przynosi:no: ja mam zwiazki zawodowe to u mnie soe przydalo ale jak nie zapisalas sie do zadnych to polecam do jobcentre pomoga na 100%:tak:
 
Do góry