reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

Hej, co to sie stalo ze ja dzisiaj pierwsza jestem. Chyba przedobrzylam wczoraj z rozbieraniem bo dzisiaj juz czuje ze cos mnie lapie.
Cisza tutaj dzisiaj, ja wyladowalam w szpitalu z jednym z rezydentow, zapowiada sie dluzsze posiedzenie a jak na zlosc nie wzielam ani gazety ani ksiazki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejla dziewczyny. Pisze ze szpitala. Pamietacie moze jak kiedys pisalam o pewnym bolu ktory mnie nawiedzil. Zdazylo sie juz 5 razy.wczoraj bol nie przedzedl I aktualnie siedze w szpotalu.mialam serie badan I wychodzi ze Mam kamienie zolciowe.Jeszcze nie wiem ale chyba pod noz pojde.Mestwin z Tata w domu a mnie piersi sie napelniaja.
 
A ja chyba zarazilam sie od Maji, z nosa mi leci jak z fontanny. Wczoraj wrocilam do domu 1.5 godz pozniej, myslalam ze mnie trafi, pieprzona idiotka, jeszcze jej dzisiaj nie widzialam ale jak ja zobacze to jej nagadam.
Doveinred wspolczuje, mam nadzieje ze bedzie dobrze, trzymaj sie tam
 
doveinred wspolczuje, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i ze szybko wrocisz do domu.

isabel zdrowia zycze dla ciebie i maji.

nie zagladalam kilka dni ale naszczescie nie mialam duzo do nadrabiania :) pogoda piekna az sie w domu nie chce siedziec wrecz wytrzymac nie mozna..

azorek glosik na przedszkole oddany :)
 
Witam i ja po ciezkim dniu.. Wzielam sie wreszcie za sprzatanie.. Wszystkie okna pomyte, firany poprane, lazienka posprzatana, poodkurzane, kurze pozcierane i podlogi umyte.. Teraz odpoczywam z drineczkiem w rece:-)
Moje dziecko wstalo chyba dzisiaj lewa noga bo caly dzien jeczala strasznie az mi glowa pekala... Miejmy nadzieje ze jutro bedzie troszke lepiej.. Trojki jej ida wiec moze dlatego jest taka zbrzydla...
Doveinred Wspolczuje i zycze szybkiego powrotu do domu..
Isabell Kurujcie sie a jak juz wyzdrowiejecie zapraszam na kawe:-)
Manolka, Foxia Zycze szybkiego i bezbolesnego porodu:-) miejmy nadzieje ze nastepnym razem jak sie odezwiecie na bb bedziecie juz ze swoimi pociechami:-)
 
reklama
Do góry