reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Emilia na myszy to ja Ci moge kotecki podrzucic :-) A na twe bole to mam rewelacyjne tablety:-D pomagaja bardzo szybko, ja wiecznie polamana smigam wiec mi one zycie ratuja :tak:no coz starosc nie radosc ;-)
 
Azorek, już kilka razy miałam zapytać i zapominałam... zdaje się, że ty masz monitor tomee tipi (jakkolwiek się to pisze)... I ja sobie właśnie zakupiłam taki sam... I mam mały problem... Strasznie szumi. Tamten też szumiał, ale nie az tak i zastanawiam się, czy posiadam jakiś wybrakowany egzemplarz, czy może jest źle ustawiony... Bo tobie nie szumi... Jak to zrobiłaś?:confused:
yyyhhh czasem szumi:baffled: ale zalezy gdzie go sie postawi np blisko tv czy kompa szumi a na parapecie nie:confused: moze jakies inne fale radiowe lapac i stad szum sie bierze:dry: kombinuj kochana z miejscem ustawiania sluchawki i moze sie uda...w pl jak bylam to caly czas mi szumialo wiec wiem jakie to denerwujace jest:crazy:

ja juz po szkole :-Ddzisiaj pierwsze zajecia byly heheheh ciesze sie ze sie zapisalam. wszytsko rozumiem tylko sa tak ciezkie do wymowienia slowka ze jezyk sobie polamie hahahaha i tutor zanim zrozumie co ja chce powiedziec to polowa zajec zleci;-):-D:-D:-D i zastanawiam sie czy moze na te credity zrobic czy nie rhhh sama juz nie wiem....moze dopiero od wrzesnia psychologie kryminalna pociagne na credyty??:confused::zawstydzona/y: nie wiem co robic ale kurs super sie zapowiada :-)
padam na pyszczek i......glowa mnie strasznie rozbolala po wykladach hahahaha pare lat przerwy w nauce i juz chora jestem hihihi;-):-)


aaa i chcialam was prosic o klikanie na pewnej str prosze o glosowanie na przedszkole nr 17 z głogowa-maja szanse wygrac nowy plac zabaw podaje linka:http://www.postronienatury.pl/konkurs-na-plakat/plakaty/przedszkola/strona,10.html mozna glosowac raz dziennie.zgory dzieki za pomoc
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja z calkiem innej beczki.. mam prosbe napiszcie prosze jaka piosenke wybralyscie na pierwszy taniec weselny bo ja juz mam metlik totalny... tyle tego ze niewiadomo co wybrac.. z gory dziekuje
 
no my mielismy "nasza piosenke" jako pierwszy taniec czyli Someone like you Vana Morissona.
A jak nie macie tej waszej to moze wybierzcie cos do czego latwo zatanczyc?
 
hej dziewczyny
Bzyczek witaj spowrotem
Doty mysmy mieli celine dione ale tytułu nie pamietam, ogólnie to wybralismy sobie to co nam się podobalo i już teraz to jest nasza piosenka
 
reklama
Hej mamusie:-). Widzę, że temat pierwszego tańca o poranku... U nas była piosenka "Zabiorę cię właśnie tam" ale nie wiem kto to śpiewał.
A teraz ja całkiem z innej beczki. Potrzebuję trochę informacji i chciałabym Was prosić o pomoc. W czerwcu przyjeżdża do mnie kuzynka z 10 letnią córką. Chce tu zostać dłużej i małą posłać do szkoły. I tu ten mój problem. Czy któraś z Was wie jak się to wszystko załatwia, jakie dokumenty z PL są potrzebne aby tutaj zapisać dziecko do szkoły i czy orientujecie się czy są jakieś zajęcia wakacyjne z angielskiego dla dzieci???? Będę bardzo wdzięczna za każdą informację i z góry bardzo dziękuję:-)
 
Do góry