reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

witam ponownie dziewczynki troche mnie nie bylo ale szczerze to nawet niemam kiedy cos naskorobac bo ciagle cos, witam nowe mamy i gratulacje bobaskow nawet niemam czasu was nadrobic i do tego za 2 dni wyczekany urlopik w Polsce.:-) milego dnia zycze i spadam robic obiadek bo moje glodomorki juz sie upominaja;-)
 
reklama
isabell szczerez powiedziawszy to taka mini parapetówa była juz w sobotę ;-/
ale jak ktoś chętny to zawsze można jeszcze jedną zrobić :D zapraszam :)
 
no właśnie to mnie dziwi bo do tej pory mam GP tu w Belfaście i w 4tgc byłam zgłosić ciążę i do tej pory nie doczekałam się na żadne badania...
a co do przeprowadzki to naprawdę na nie które sprawy nie mamy wpływu...siła wyższa:)
w środę od razu po przyjeździe szukam przychodni...
 
gwaizdeczka czy tak rzeczywiscie bedzie ze dostana zwrot za caly okres to sie okaze... nie raz czytalam na roznych forach ze aplikacje sa gubione i trzeba wypelniac nowa.. wiec czas znowu liczyc sie bedzie od tej nowej aplikacji..

doveinred ja tez nie mialam takich boli po epidrualu.. przy obu ciazach pod koniec i na miesiac po porodzie mialam takie bole w klatce piersiwej albo w kregoslupie ze lapal mnie bol i wtedy nawet sie ruszac nie chcialo jak by mnie cos sciskalo.. ale po chwili mijalo. niewiem co to bylo..
mam nadzieje ze twoje bole takze mina :)

isabela wytrzymasz napewno to tylko tydzien :) u nas kuzyn meza byl 1.5 miesiaca(wrocil juz do PL dwa dni temu) i tez dalam rade :D

joasia nieladnie was landrod potraktowal, dobrze ze udalo wam sie znalesc cos w tak szybkim czasie..

basienkaa ja w pierwszej ciazy mialam scan w 13 tyg a spotkanie z polozna (pierwsze) w 16!!! troszke im sie kolejnosc pomylila :) a w drugiej ciazy spotkanie z polozna w 12-13 a scan w 14. do gp przy obu ciazach poszlam bedac w 5 tyg ciazy wiec akurat to kiedy sie u nich zjawisz nie ma znaczenia. jak sie juz przeprowadzisz i pojdziesz do gp to odrazu powinien skierowac cie do poloznej.
 
Doveinred ja maialam epidural, ale nie mialam takich boli.W sumie to tylko czasmi jak sie za bardzo odchylilam do tylku to mnie pobolewalo.Ale to byl taki osrty bol, szybko przechodzil.
 
Doveinred ja tez nie mialam takich boli po epiduralu. Wspolczuje nocki, niedlugo mnie tez to czeka, nie bedziesz sama ;-) Juz sie zastanawiam jak to spanie zorganizowac najlepiej zeby maly nie budzil siostrzyczki.
Witaj na forum Basienkaaa. Ty tez masz przeczucie na chlopca?:-) Doveinred, Magdziarz maja chlopcow, ja i Manolka niedlugo tez chlopcow, no i reszta ciezaroweczek tez przeczuwa malych facecikow.
 
foxia niewiem jak bedzie u ciebie ale zycze ci aby bylo tak jak u mnie :) patryk jak sie urodzil to byl zlotym dzieckiem spal pieknie prawie cala noc a nawet jak sie obudzil to nigdy nie budzil mi dominika. Dominik ma taki twardy sen ze nawet jak patryk sie drze w nocy (bo teraz to juz sie budzi niestety) to i tak mu to nie przeszkadza :D
 
Witam ale dzisiaj byla pogoda do kitu dobrze ze przynajmniej popoludniu sie troszke wypogodzilo. Nikolka juz spi wiec mam chwilke:-) Szukamy z moim A samochodu bo przed urlopem sprzedalismy a bez auta to jak bez reki... Masakra jakas mamy taki mentlik niewiemy co wybrac...
Basienkaa Przypomnialo mi sie ze jeszcze jedna nowa przychodnia jest wybudowana na deptaku w Coatbridge wiec ja na twoim miejscu bym poszla tam od razu po przeprowadzce. Pamietam ze do GP poszlam jak bylam w 5tyg ciazy a pierwsza wizyte z midwife mialam dopiero w 16tyg ciazy. Nie martw sie bedzie ok. Tylko znajdz szybko GP...
Joasia79 Widze ze mamy blisko do siebie wiec moze kiedys wybierzemy sie na jakas kawusie albo spacerek:-)
 
No rzeczywiście sami mali mężczyźni się teraz rodzą ;-)
Muszę się w tym miejscu pochwalić synem-dzisiaj byliśmy na ważeniu i Franio teraz ma już 3.540 kg :-) jak na chłopca, który troszkę ponad tydz temu ważył 3.08 kg, jest całkiem nieźle :tak:
Doveinred, fachowcą to ja nie jestem, rodziłam tylko raz, ale przed podaniem mi epiduralu lekarz wypowiedział całą litanię efektów ubocznych i zdaje mi się, że właśnie masz jeden z takowyc efektów... On mówił, żeby w razie co od razu się zgłosić do lekarza, nie czekać, bo może minąć samo i może to nie być nic poważnego, ale mimo wszystko warto sprawdzić i nie ryzykować. W każdym razie życzę Ci żeby jak najszybciej to minęło :blink:
A kiedy Azorek wraca? :confused: Trochę jej tu brakuje...
 
reklama
Do góry