reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Witam dziewczynki

Magdrziarz, syn rośnie jak na drożdżach :-) Duży chłop się z niego robi :-D A jak samopoczucie? Dalej masz huśtawkę nastrojów, czy już lepiej? Ja w sumie nie pamiętam czegoś takiego z pierwszych tygodni, ale to pewnie dlatego, że za dużo się działo, żebym miała czas zastanawiać się nad własnymi myślami :-D

Doveinred, idź do lekarza. Cokolwiek to jest, skoro kończy się wymiotami i krwawieniem z nosa, nie ma co tego ignorować, pamiętaj też, że ciągle jesteś osłabiona po operacji

Joasia, to paskudnie was załatwił landlord :wściekła/y:, wydaje mi się, że nie miał prawa tak zrobić...

Co do paszportów i dowodów to ja nic nie wiem, ale chętnie was poczytam, bo niedługo i mojej dziumdzi muszę wyrobić... Będę starała się zrobić brytyjski i mam nadzieję, że się uda, bo naprawdę nie chce mi się ani meldować małej w PL- po co, skoro się tam nie wybieramy na stałe, ani się bawić w żadne pesele...
A odnośnie benefitów, to żywię głęboką nadzieję, że zwracają do daty złożenia aplikacji... U mnie cały czas cisza na ten temat, wkurza mnie to coraz bardziej :-(, Natalia kończy jutro 5 miesięcy, a tu nic :wściekła/y::wściekła/y: Swoją drogą, ależ ten czas leci. Jeszcze wczoraj taki mały brzdąc był, a to już pół roku prawie...

Jestem na etapie oduczania małej zasypiania na rękach i powiem wam, że całkiem dobrze nam idzie. Oczywiście nie ma jeszcze mowy o samodzielnym zaśnięciu w łóżeczku, ale już usypia na łóżku, przytulając się tylko do mnie. I szczerze, idzie jej to szybciej niż na rękach.

Pogoda taka, że nic się nie chce :-( Wyszliśmy dziś na spacer z moim akurat jak było najgorzej, dopiero jak wracałam to się przejaśniło i w miarę ciepło zrobiło... Mam wrażenie, że taka prawdziwa wiosna nie nadejdzie :sorry2:
 
reklama
Vampiria, nadejdzie nadejdzie :tak: Jeszcze się nacieszymy słońcem edynburskim ;-) mam nadzieję... :rofl: Co do nastrojów-zapomniałam już, że je miałam :rolleyes: pewnie dlatego, że nie mam czasu za bardzo na rozczulanie się nad sobą teraz. Dziecko zmienia coś w głowie ;-)
 
Witajcie dziewczyny ale ta bogoda jest glupia a ni slonce ani deszcz :-) magdziarz fajnie wygladaja te 2 zdjecia Frania w suwaczku:-):-) milego dnia dziewczyny czy Wam tez tak samo nie chce sie pracowac jak mnie :-:)-p
 
witajcie...
mam kolejny dylemat...hehe po ciężkiej nocy gdzie musieliśmy ewakuować się z domów niby jakiś fałszywy alarm bombowy...tutaj to standard,
tylko dzisiaj otwieram poczte a tu scan na 13.04 :/ no masakra, czułam że tak to bedzie a jutro wyprowadzka,,i co tu robić,....??
 
basienka naprawde??? ja bym chyba umarla jak by mi sie kazali ewakuowac :-):szok::no: a co do scanu to chyba nic nie zrobisz po prostu musisz sie zapisac tu do gp i czekac az tu ci zrobia chyba ze pojedziesz do belfastu specjalnie na scan ale to chyba be sensu :nerd:
 
dlatego się cieszę, że się wyprowadzam jest tu nie bezpiecznie...jak widziałam jak te matki uciekały z tymi maluszkami - to wyobraziłam sobie siebie z maleństwem...-no porażka...
o 2 w nocy mogliśmy dopiero wejsc do domu:/
tak też myslalam...jechać tu bez sensu probuje jeszcze dzwonic o zmiane terminu moze na dzisiaj by sie udało:/ a wczoraj byłam u mojego GP tu zeby cancelował szpital który tu wybrałam i wysłał mnie na zwolnienie lek chociaż i tak miałam się zwolnić bo i tak tu już nie wrócę do pracy ..
no i znów dylematy....codziennie coś nowegooo ahhh
 
baienka to dobrze ze sie wyprowadzacie skor tak niebezpiecznie a z kazda przeprowadzka zawsze cos jest do zalatwienia glowa do gory wszystko bedzie dobrze daj znac czy udalo ci sie zmienic termin scanu :-)
 
no na pewno się odezwę jak coś będę wiedziała nowego, tak mi zależało na tym scanie:/ a teraz uciekam na pocztę, później pranie pakowanie itd.
To milego dnia kochane!! dzieki za wsparcie:*
 
Jejku co za pogoda a ja jeszcze niewyspana jestem, w pracy ze 40 stopni i zapierdziiel niesamowity
Basienka ja to bym sie szybko stamat wyniosla po takiej nocy
Joasia no moze sie wprosze na kolejna parapetowe a przez chapelchall przejezdzam conjamnie 2 razy dziennie
Anitha pewnie ze dam rade tylko padnieta bede bo szwagierki mala jak narazie robi pobodki przed 6 i biega i krzyczy wiec juz nie da sie pospac a jeszcze wieczorami maja odstawia mi cyrki i musze ja brac do lozka, chyba sie boi ze ja zostawie bo wczoraj rano tylko szwagierke zobaczyla i wyla straszliwie dzisiaj nie wiem jak bylo ale pewnie podobnie.
Oj ja juz czekam na ta wiosne bo co tu robic w taka pogode, w czwartek chyba do deep dea world sie wybierzemy
 
reklama
Do góry