reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

magdziarz fajnie ze jestes spowrotem a ja sie czujesz wogule?

ja dzis wychodze z siebie moje dzieciaki daja tak w dupe ze najchetniej komus bym ich oddala... patryk robi sie coraz bardziej zlosliwy tupie nogami skacze biega, jak mowie nie wolno to on sie smieje i dalej swoje... po dupie jak dostanie to pokrzyczy troche(to nie jest placz tylko krzyk) i odnowa... juz nie daje rady,a spal dzis tylko 50 min :(
 
reklama
Magdziarz jeszcze raz gratulacje i witaj spowrotem. Koniecznie kup sobie maśc i daj sobie troszke czasu a jak masz możliwośc to idz na konsultacje. Ja jak miałam bardzo poranione to przez jakis czas odciągałam i dawałam małej z butelki, zeby miały czas się zagoic a karmiłam w tym czasie persią tylko chwile i potem butelką, jak się zagoiły to już tylko piersią.
Anitha wiem co czujesz, ja czekam aż dzisiajszy dzień się skończy
 
Magdziarz nie wiem czy Cię to pocieszy ale chyba każda z nas swój pierwszy tydzień karmienia tak właśnie wspomina niestety tak niestety jest ja pamiętam że jak przystawiałam małego do piersi na początku to aż mi łzy wychodziły taki ból ale zaciskałam zęby i smarowałam brodawki tą fioletową maścią z bootsa (mam jej jeszcze ponad pół jak chcesz to Ci oddam bo będę musiała wyrzucić) i po tygodniu jakoś jak ręką odjął i małego karmie do dzisiaj jak dla mnie jest to najlepszy sposób karmienia zawsze podgrzane wymieszane i pod ręką (nie trzeba z łóżka wychodzić) i najzdrowsze dla maluszka. Pisze tak żeby Ci dodać siły że warto cierpieć, a grupa z poradami jak najbardziej pokarzą jak przystawiać maleństwo i kilka inny trików :)
Buziaki jeszcze raz GRATULACJE i powodzenia - nie daj się zobaczysz że warto
 
Hallllo
mamy malego Korzeniowskiego, czy jak mowi Romek, Korzeniowska.Asie wzielo na chodzenie, a raczej bieganie pomiedzy nami, albo od kanapy do Romka:) Narazie male dystanse,ale ...
 
witajcie ale piekna pogoda jest widac to po postach heheh bo tak malo ich :-) Emilia gratulacje dla malej korzeniowskiej :-);-);-) milego dnia dziewczyny uciekamy zaraz na spacerek szkoda pogody marnowac na siedzenie w domku
 
Dziś wstałam w doskonałym nastroju- to zasługa pogody za oknem hi hi:)) Zmykamy zaraz na spacerek- szkoda marnować takiego słoneczka i ciepełka:))
Hej Emilko- to teraz trzymam kciuki za refleks rodziców bo tylko patrzeć, jak Asia będzie wam zmykać:))
IsabeLl- mój najstarszy syn też wstaje bardzo wcześnie- a jak on wstanie to za nim cały dom się budzi- bo on nie zakodował jeszcze, ze może by tak ciszej się zachowywać- brr:((
 
u mnie co prawda słońca nie ma, ale ciepło jest. My już zaliczyliśmy poranny spacerek do szkoły, bo musiałam wyjaśnic wczorajasza sprawę z pieniedzmi. Akurat trafiłam na dyrektorkę, teraz śniadanko i smigam na zakupy. Potem czeka mnie sprzatanie bo kuba opróżnił mi 2 komody w sypialni. Czy ten wiek głupich pomysłów kiedys się skończy?
 
reklama
u mnie co prawda słońca nie ma, ale ciepło jest. My już zaliczyliśmy poranny spacerek do szkoły, bo musiałam wyjaśnic wczorajasza sprawę z pieniedzmi. Akurat trafiłam na dyrektorkę, teraz śniadanko i smigam na zakupy. Potem czeka mnie sprzatanie bo kuba opróżnił mi 2 komody w sypialni. Czy ten wiek głupich pomysłów kiedys się skończy?

mysle ze chyba nigdy te glupie pomysly u dzieci sie nie koncza :-):-) a pewnie bedzie jeszcze gorzej z wiekiem heh jak to mowia male dzieci -maly klopot,duze dzieci-duzy klopot:nerd::confused:
 
Do góry