reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Witam:-),no dzisiaj pogoda juz nie jest taka ladna jak wczoraj;u mnie wogole niema slonca tylko ciemne chmury:-(

Magdziarz gratulacje:-)
Anitha Moje dzieciaki dostawaly te listy na to szczepienie bo sa w tzw.grupie ryzyka;bo sa astmatykami.
Gwiazdeczka Zgadzam sie z dziewczynami najlepiej przelozyc to szczepienie,az twoj synek bedzie zdrowy.

Dziewczyny,zdrowia zycze:-)
 
reklama
Z mojego okna wyglada calkiem niezle:)
Wczoraj mialysmy szalony dzien:)Najpierw sesja foto z Inomati.Dzieku wielkie za cieple powitanie i swietna zabawe.Dostalam juz kilka fotek i sa niesamowite:)Dzziewczyna ma talent!!
No a wieczorkiem wybralam sie na koncert Buena Vista Social Club.Rewelacja...
Asi tez ropialo wczoraj oczko.Dzis narazie nic nie widac.
Lece do pracy.Na cale 4,5 godz.hahahahah czysty relaks
 
Dzień dobry kobietki :-)

U nas słoneczko nawet zawitało do okna, i chyba jest nawet cieplej niż wczoraj.

Ja sie troszkę lepiej czuję, ale nadal jadę na czosnku i mleku z miodem, małemu zrobiłąm wczoraj syrop z cebuli bo troszkę pokasływał ale już jest dobrze :-)
Jutro do pracy tez nie idę , wolę się wykurować, jutro jeszcze czeka mnie wizyta kontrolna u położnej , ciekawe jak moje ciśnienie i mocz ? No i w czwartek również mam wolne i usg o 14.00 Boże żeby tylko z maluszkiem było wszystko w porządku , pierwszy raz zobaczę mojego słodziaka ;-)

Victor niedawno padł a ja powoli szykuje obiad, nie wiem jak to zrobię ale nie mam wyjścia :cool:
 
Hej Dziewczyny- ale wy produkujecie posty- z prędkością światła- nie nadążam za Wami hi hi:)
Magdziarz- gratulacje:))
Emilko- ja Wam również bardzo, bardzo dziękuję- jesteście super Rodzinką:)) a Asiula jest cudna:)) (i dziękuję za komplementy:zawstydzona/y:)
Za wszystkie chore mamusie (i przyszłe mamusie) trzymam kciuki- idzie wiosna, będzie cieplej to i choróbska pójdą precz:))
A miodek, syrop z cebuli i czosnek- niezawodne na przeziębienia:))
Julka miała wczoraj dzień wprowadzający w przedszkolu- i szczerze mówiąc- zachwycona to nie jest- przewiduję, że ciężko będzie:)) - ale co tam- musimy dać radę jakoś:)) Uciekam za chwilkę do pracy- wrócę wieczorkiem nadrabiać zaległości w waszych postach:))
 
Tadam! :-) To ja :tak: nawet nie będę udawać, że nadrobiłam forum, ale piąte przez dziesiąte poczytałam ;-) dzięki Dziewczyny za gratulacje, poród nawet taki straszny nie był, bo się zaćpałam gazem i jeszcze epidural dostałam :rofl2: mój Łukasz i wszyscy lekarze i położne, którzy mieli ze mną kontakt, mieli ubaw niesamowity :sorry: no, ale ważne, że Franek już w końcu JEST i to w dodatku jest piękny, spokojny i w ogóle idealny :-D jak każde pewnie dziecię dla swojej mamy ;-) ale żeby nie było za różowo, mam masakryczny problem z karmieniem, bo najwyraźniej źle chwyta i już całe brodawki poranione... :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Madziarz na dole leith walku, przy basenie jest Dr Bells.Tam w poniedziali sa spotkania dla mam karmiacych piersia.Polozna rozmawia i radzi jak karmic.Bardzo fajne miejsce, ja bylam jak Asiula miala tydzien.
 
No i koniecznie kup sobie masc na te poranione sutki bo sobie diabelstwa mozna narobic....
A pogoda dzisiaj booooooska :-) wiosna wiosna wkolo lalalala :)
 
reklama
Do góry