reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Zagrzałam sobie mleka z miodem a później zrobię sobie kanapkę z czosnkiem .

foxia a jak twoje samopoczucie ? Wiecie co będziecie mieli ? :-)
 
reklama
Bedziemy mieli chlopca:-) Ja czuje sie w miare ok. Nie chce narzekac, ale coraz ciezej mi sie chodzi. Czuje taki nacisk przy chodzeniu czy zmienianiu pozycji w czasie snu. Wieczorem jestem zwykle padnieta. No, ale to sa uroki koncowki ciazy ;-)
A Ty sie kuruj kochana i nie daj sie chorobie:-)
 
foxia - kolejny malutki poslki szkocik bedzie:) super:)

menia - ja pijam czosnek z mlekiem i miodem jeszcze:) albo.. zrobic mozna taki syropek gesty, czosnek, miod, cytryna

Ja tez sie rozlozylam przeziebieniem... od niedzieli jade na Aspirynie i innych pierunstwach...
Nawet na spacer dluzszy sil nie ma. Balagan straszny natus zrobil.. ale niesprzatam... brak sil...

Vampiria - do tego oczka, jak karmisz piersia, bo nie pamietam jak karmisz.. to kapnij mu mleka do oczka, i tak dwa razy dziennie

gwiazdeczka - u was widze ten sam wirusik dziala:) nie idz na te szczepienie... poczekaj.. nic sie nie stanie jak szczepienie bedzie pozniej, a lepiej zeby alan zdrowy byl

misialula - jak mieszkanko?


...Ide dalej sie wylegiwac pod kocyk...
 
foxia gratuluję synka :-)

Właśnie walczę z czosnkiem, do czosnku z mlekiem mam uraz z dzieciństwa, jak mama mi wciskała, a ja na sam zapach wymiotowałam :wściekła/y:
Dlatego jedynie przełknę na chlebie .

zobena i ty szybko wracaj do zdrówka ;-) :-)
 
gwiazdeczko wydaje mi się lepiej będzie jak poczekasz aż małemu przejdzie całkowicie i wtedy może umów go na szczepionkę bo teraz to niezbyt dobry pomysł .
 
Vampiria urlop Ci się należy, jeśli wracasz na tyle samo godz to masz normalny tak jak miałaś, a jeśli na mniejszą ilośc to Ci odpowiednio wyliczą
Gwiazdeczka kja nigdy nie szczepie jak małej cos dolega, niby hv mi powiedziała , ze jak nie ma ostroge przeziębienia i temperatury to może być szczepiona ale ja wole nie ryzykowac
 
vampiria urlop nalezy ci sie caly no chyba ze wracasz przykladowo na pol etatu to wtedy jakas jego czesc..

azorek super fryzurka , patrzac na zdjecie ktore masz w suwaczku to zmiana niesamowita :)

co co farbowania w ciazy to ja i farbowalam i nawet trwala robilam.. trwala wyszla kiepsko ale farby ok tylko zawsze trzymalam recznik przy buzi zeby nie wdychac tego.

cytryna ja tez nie nawidze jak mi krew pobieraja jeszcze tymbardziej do tych badan.. pamietam ze w pierwszej ciazy pobrala mi 5-6 tych flakonikow krwi... przy przed ostatnim juz mi sie w glowie krecilo a przy ostatnim myslalam ze odplyne.. jednak uwazam ze skoro chca robic takie badania to niech robia :)

MAGDZIARZ GRATULUJE SERDECZNIE WKONCU SIE DOCZEKALAS :)

Tez nie lubie pobierania krwi:(masakra, ja robilam wszystkie badania tu.Za to w szpitalu pobierali mi krem co 6 godz przez dwa dni, plus dwa weflony w dlonich...potem juz nawet nie chciala leciec...bleeeeee

Dziewczyny mi sie juz od czytania slabo robi... :no:

I dzieki za wszystkie opinie o farbowaniu wlosow. Ja zawsze mialam blond no i musze wybrac co lepsze okropne odrosty czy ryzyko zoltych ;-)
 
Cytryna ja w ciąży farbowałam i zawsze mi wychodziło, co prawda nie robiłam wtedy dużych zmian.
Co do pobierania krwi to mi też slabo było jak na raz pobrali mi 6 próbek ale z drugiej strony lepiej na raz niż co chwile po 1

A ja zrobiłam sobie dzisiaj kolczyk w nosie, ale miałam stracha
 
cytryna ja na blad tez farbuje, i nigdy mi nie wyszedl zolty... raz czy dwa jak bylam w ciazy to zamiast bladu wtszedl taki jasny braz :D

gwiazdeczka nic sie nie stanie jesli przelozysz szczepienie , nie ma co ryzykowac tymbardziej ze dzieci roznie reaguja na dana szczepionke.. wiec jesli to tego kaszlu i kataru dojdzie ci jeszcze goraczka to moze byc nie ciekawie.. ja bym sie wstrzymala.

tak piszecie o tej szczepionce na swinska grype a mi jej nigdy nikt nie proponowal.. ani jak w ciazy bylam z patrykiem (juz wtedy ciezarnym proponowali) ani zadnych listow dla dzieci nie dostalam... moze spodziewali sie decyzji odmownej ?? :)

pogoda robi sie coraz ladniejsza , dzis moje dzieci nie chcialy wrocic do ze spaceru do domu.. i nic tylko ze chca spowrotem :) pozniej jeszcze poszlismy w gosci do znajomej to jeszcze musialam sie z nimi przespacerowac :) jeszcze jak by tego wiatru nie bylo to juz wogule bedzie super.

dziewczyny jedzcie czosnek , i kurujcie sie bo nie ma nic gorszego jak sie przeziembic a pozniej zarazic dzieciaki... zdrowka dla was
 
reklama
witam z rana z kawką w ręku. Gdyby nie to, że Kuba idzie do szkoły to jeszcze bym pospała bo o dziwo moja mała jeszcze śpi. Dzisiaj już chyba nie będzie takiej ładnej pogody
 
Do góry