reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Hej wszystkim........:-) dlugo mnie nie było.....dużo się działo u mnie ale już coraz więcej spokoju i bezpieczeństwa :-)
dla obeznanych w mojej sytuacji - mieszkamy sami - udało się .....ogólnie podsumowując - jestem happy i Kuba też (biega skacze śmieje się - inny dzieciak :-)) i jeszcze raz dziękuję za wsparcie !!!!! ( Misialula, Emilkaqq, Doveinred, Emilia, Agnieszka :happy2: )

Witam wszystkie nowe mamuśki - miło Was poznać.....chociaż jak już czytam wstecz co i jak u kogo to nie takie "nowe":tak:
dużo się dzieje na forum - nie da rady nadrobić zaległości.......niby 3 tygodnie.....a jednak strasznie dużo wydarzeń u każdego cosik......ja mam teraz interek na karte i jest baaaaaardzo wolny - wrrr...., gg nie daje rady skype to samo....no ale to nic dobrze ze jest bo jeszcze pare dni temu nie miałam nic i jak bez ręki.....człowiek jest uzależniony od ineternetu w tych czasach - hehe....
Emilia gratulacje dla Asiulki !!!!!!!!!!!!! Super!!!!!!!!! Jak szybko !!! Spryciula z niej!!!
Ewa - obyśmy były bogate za wczorajszą reakcję w sklepie - heheh ale widziałyśmy sie tylko raz więc.......bylo cięzko ale dalyśmy radę :-) potem długo myślałam nad tym....hehe.....dobre.....
pozdrowionka wszystkich - jeszcze z Lochend Road ;-)
 
reklama
Ach........my to sie zawsze wyczujemy na kilometr :tak: zdrowiej Nadka bo Kuba stęskniony nudzi sie w domu i gada sam do siebie - bizi bizi blili bli bli.......:-D
 
Magdziarz, witam z powrotem i jeszcze raz gratuluję synka. Mam nadzieję, że zamieścisz wkrótce jakies zdjęcia swojego skarbu :tak:
Ejdżejka, ciebie również witam ponownie na forum. Super, że w końcu wam się układa, myślę, że teraz już będzie z górki, życzę wam tego.

Dzięki dziewczyny za rady odnośnie oczka małej, soli fizjologicznej, rumianku i wody próbowałam i nie działają, a lekarz za każdym razem mówi, że samo przejdzie :baffled:
Im tu, widzę, wszystko samo przechodzi, naród wybrany normalnie :dry: Ale menadżerka powiedziała mi, że mam iść jeszcze raz do lekarza i nawciskać mu, że byłam w aptece, żeby kupić małej jakieś krople, ale sprzedawca powiedział, że to musi lekarz obejrzeć, bo wymaga leczenia... Ciekawe, czy zadziała


A więc w końcu mamy wiosnę :-):-D Cieplutko na dworze, więc się włóczymy, mała odzyskała apetyt dzięki temu i śpi lepiej- właśnie zasnęła i pośpi już do rana- ale fajnie :-D:-D
Foxia- bardzo chętnie wpadnę na kawkę, albo wybiorę się z tobą na spacerek, dziś nie wyszło, bo dentystę musiałam załatwić, ale następnym razem na pewno się uda :-D

Emilia, gratuluję, teraz naprawdę oczy naokoło głowy będziecie musieli mieć ;-)

A jak tam zdrówko tych, co się kurują z przeziębienia?


Matka wstrzykuje 8-latce botoks! Nowa moda?! - Kobieta - WP.PL

czas zainwestować w botox :baffled::baffled: :szok::szok:
 
Ostatnia edycja:
Wiosennie się zrobiło, Maja codziennie po powrocie z przedszkola musi godz pospacerowac, wogle nie chce wejśc do domu, przynajmniej czas jakos mija.
A ja mam doła
 
Vampira mój mały też miał problem z oczkiem też ropiało i to dłuższy czas również próbowałam wszystkiego i nic ciągle wracało aż usłyszałam o masażu oczka robisz takie koło od zewnętrznego kącika oka do wewnątrz i wewnętrzny kącik lekko naciskasz tak kilka razy dziennie jeżeli to kanalik jest szansa że puści i wszystko wróci do normy nam od razu pomogło a mały męczył się ze dwa miesiące zaczęło się jak miał ok 6 tygodni z tego co pamiętam - spróbuj może się uda pomóc
Ejdżejka no spotkanie było super a ja twoje maleństwo poznałam ( to te oczka) super że już na swoim jeszcze raz gratulacje teraz to juz tylko lepiej będzie
 
Witam się dziewczynki o poranku :-)

Victor od kąt zaczęło się robić widno za oknem wcześniej , to wstaje mi o 6 rano :cool:, zaraz idę jakieś śniadanie robić.

Wczoraj byłam na kontroli u położnej, ciśnienie miałam jeszcze wyższe , i więcej białka w moczu, położna od razu przez tel. załatwiła mi tabletki na nadciśnienie i dzisiaj rano m pójdzie mi odebrać ,29 marca znowu mam wizytę a 4 kwietnia mam spotkanie z konsultantką , wiecie może kto to jest ???

Dzisiaj mam usg i martwię się czy z maluszkiem przez te paskudne wyniki , jest wszystko ok :-(

Choróbsko powoli przechodzi ale nadal nos mam zawalony.

Ejdżejka nie kojarzę cię, ale super że jesteś i mimo że nie wiem co się stało to dobrze że już jest lepiej ;-)
 
Witam i ja. Zapowiada sie koljeny ładny dzien.
Menia na pewno wszystko bedzie ok
Ejdżejka nie wiem co sie stalo, ale dobrze, że wszystko sie ułożyło
 
reklama
:-)hey malo postow piszecie bo pogoda ladna i nikt w domu nie siedzi :-) my idziemy dzis na szczepienie choc alan kaszle i katar jeszcze ma ale poprosze zeby go lekarz zbadal przed szczepieniem zobaczymy jeli lekarz go nie zbada to go nie zaszczepie i juz ;-)
 
Do góry