reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Anitha no mi też by się przydała taka gosposia, chociaż nie mogę narzekac, bo opiekunka zmywa mi naczynia i ostatnio robi prasowanie, poza tym jak wracam z pracy to obiadem nie musze się martwic bo dzieci u niej jedzą więc też mam dobrze.
Co do spania z dziemi to myśmy z Kubą też dośc długo spali, jak miał 2,5 to przenieśliśmy go do drugiego pokoju, obyło się bez problemu ale to może dlatego, ze bardzo podobało mu się jego nowe łóżko, bo kupilsmy mu wóz strażacki, no a Maja tak się wierci, że ja nie dawałam rady z nią z spac
Przerażona albo będziesz cierpliwoe czekac, albo pojdziesz prywatnie, ja mialam tylko 1 scan tutaj
Vamiria raczej nie pomogę, ale to dziwne, rozumie, ze kwota poszłaby do góry ale, że band Ci się zmienił?
 
reklama
Przerazona- w pierwszej ciazy mialam tu tylko jeden skan w 12 tyg. Potem w 16 tyg zrobilam skan w PL. Jak bylam w 2-giej ciazy ( ja niestety poronilam) to mialam spodkanie i skan w 7 tyg. w Royal Infirmary w pregnancy support centre. Przy 3-ciej ciazy juz mialam wiecej skanow bo w 12tyg potem w 20tyg i w 32tyg. Jezeli nie jestes czegos pewna albo chcesz posprawdzac to mozesz jak dziewczyny radza : isc prywatnie albo mozesz zadzwonic do Pregnancy support centre i powiedziec przykladowo ze sie zle czujesz boli cie itp. jestes w poczatkowej fazie ciazy i chcesz sie upewnic czy wszystko jest ok. Powinni cie zaprosic na badanie i zrobic usg.
Opieka jest tu inna niz w Pl, o ktorej dziewczyny juz tez pisaly. Wszystko zalezy na jaka polozna trafisz ale co do badan to jest ich malo. Wlasciwie pobieraja krew na ktorej wynikach sie opieraja wzwiazku z : zelazem....iloscia cukru itp.
Zle jest to ze trzeba na siebie uwazac co najmniej przez 3 pierwsze miesiace bo oni tu niestety ciaze biora na serio po uplywie pierwszego trymestru.
vampiria- u mnie band zostal ten sam i nie podrozalo....moze zadzwon do nich
 
Ostatnia edycja:
vampiria mysle,ze niestety ale moga to zrobic....dlatego tez prawdopodobnie wysylali do wszystkich listy - my tez takowy dostalismy, ale nasz tax zostal bez zmian...
 
A mi wlasnie e-on powiedzial na pismie ze podwyzsza mi koszt za gaz i prad. Duzo zuzywalismy ( bo zimno i nie mamy centralnego) wiec grzejniki na prad chodza non stop.... kicha ....zalamka. Bylo 67 f mies a teraz namy placic 155f mies :szok: jestem ciekawa Z CZEGO!!!!! no z mojego macierzynskiego, dodam jeszcze oplaty za inne tam sprawy i bedzie 200f na kacie tylko....no psia jego n...c:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-:)-:)-(

wniosek- trzeba bylo zostac w scottish gas..
 
Witam kobietki po bardzo długiej nieobecności .
Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie :)
Miałam dużo spraw na głowie, potem mąż naprawiał laptopa i musiał wszystko usunąć i miałam problem ze znalezieniem forum.
15 lutego dowiedziałam się że ponownie jestem w ciąży :) i zaczął się 12 tydzień :)
Za dwa ni mam wizytę u położnej a 24 marca mam pierwsze usg już się nie mogę doczekać :)
Pozdrawiam was cieplutko :)
 
Pamietam :) ale przyznam sie ze zapomnialam ( wiadomo porod i te sprawy) i tyle nas tu ostatnio sie porobilo ze ciezko nadazyc.
GRATULUJE !!!! dobrych wiesci !!!!
 
doveinred i ja gratuluję córci :)
Jak braciszek reaguje na siostrzyczkę ??? :)
A powiedz mi czy teraz w około 20 tygodniu również robią usg i nawet mogą powiedzieć co będzie ?
 
Przepraszam doveinred :) nie wiem dlaczego ale wydawało mi się że widziałam Imię Malwinka :)
Jeszcze raz przepraszam :)
I dzięki za odpowiedź :)
 
reklama
Nie ma sprawy - zdaza sie :)
Tobie jeszcze raz gratuluje oby wszystko bylo dobrze. Wpadaj do nas teraz czasciej.

Ja lece spac . Dobrej nocki
 
Ostatnia edycja:
Do góry