reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

Witajcie nie wiem czy uda mi sie odpisac do wszystkich ale postram sie . vampiria wydaje mi sie ze moga pozwyzszyc council ale napewno nie moga zmienic band z a na b to raczej nie mozliwe wiec lepiej to sprawdz.
azorku bardzo mi przykro:-(mam nadzieje ze wszystko sie ulozy ze babcia wyzdrowieje.
a co do rachunkow to ja tak jak bzyczek84 mam prad na kluczyk a gaz na karte i prad spoko nawet nie odczuje ale gaz masakra karta 20 f na 4 dni:szok::szok::szok: i nie gdzeje jakos tak strasznie fakt mieszkanie duze wiec ogrzac tez jest co ale sie zalamalam tym gazem. pradu malutko idzie 20 f na miesiac co kuchenka elektryczna ciagle tel i kom wlaczony czesto piore a gaz ogrzewanie i woda zastanawiam sie czy cos nie tak ??? nie wiecie czy da sie to zmienic na normalne liczniki ?? tylko z jednej strony to dla mnie jest ok bo zawsze mam te pare funtow zeby zaladowac karte a tak jak by jednorazowo przyszlo wydac 200 f to gorzej. bzyczek84 to ja tez pije kawke z toba :-D
GRATULUJE wszystkim ciezaroweczka :-) coraz wiecej was na forum ciezarowek ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:-( jak na zlosc dla mnie chyba .:-(
menia 26 witaj my tez sie nie znamy milo poznac :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziendoberek:-) ja juz z kawka i zaraz sie szykuje i zbieram powoli....na 11.50 dentysta:baffled:tym razem pan sie uparl ze zrobi ostatnie 3 zabki na raz bo niby malo roboty ale 40 min z otwartym paszczakiem bede siedziec:szok: grrrrr nie lubie zaczynac dnia od wizyty u dentysty:dry::baffled:
bzyczek84 ja ospe mialam 2 razy w zyciu:tak: raz jak mialam 3 latka--ale tak ledwo co mnie wysypalo i po 2 tyg juz sladu nie bylo a kolejny raz (co nawet lekarz nie chcial uwierzyc) mialam juz 12 lat i tez bylam w kazdym mozliwym miejscu wysypana...a nie mialam fioletu do smarowania tylko jakas biala zawiesinke:blink:
ale skad tenj polpasiec sie babci przypaletal??ona przeciez wogole z domu nie wychodzi:confused: jak rozmawialam z mama to doszlysmy do wniosku ze jak pojechala z babcia do lekarza od zakaznych chorob to tam mogla zlapac:nerd: bo chyba jest jakis tam sobie okresy wyleganai tego niemilca i tak od razu to nie wychodzi:dry: wiec musiala cosik przytargac od doktorki:zawstydzona/y:
 
gwiazdeczka27 my zmienialiśmy prąd i gaz na normalne liczniki jak się wprowadzaliśmy i jest o niebo lepiej , właściciel nie miał nic przeciwko bo już wynajmowaliśmy u niego poprzednie mieszkanie a na tym założył wcześniej bo byli lokatorzy nie płacili rachunków.

azorku życzę dużo zdrówka dla twojej babci i bądź dobrej myśli i wszystko się pozytywnie ułoży :-)
 
gwiazdeczko zadzwoń do dostawcy gazu i prądu i powiedz że chcesz zamienić gaz i prąd z kluczyka na normalne liczniki tylko upewnij się że właściciel mieszkania się zgadza.
 
Gwiazdeczka jeśli chcesz zmieniać to musisz zrobić tak jak pisała Menia26. Ja aż z ciekawości poszłam sprawdzić kiedy ostatnio doładowywałam i 19 lutego miałam 28 Ł a teraz mi zostało 0,39Ł ale prawie miesiąc grzałam. A serio dużo grzeję. Bo zmarzluch jestem. A wiecie co się ostatnio dowiedziałam. Że nie opłaca się włączać i wyłączać pieca. Tzn włączasz na pół godz potem robisz 2 godz przerwy i znów włączasz bo piec wtedy musi sie na nowo rozgrzać zagrzać wodę i to podobno pobiera dużo więcej gazu i chyba coś w tym jest.
 
czesc:) u nas swieci slonko:) zaraz wybiore sie na spacerek:) az sie lepiej poczulam jak zobaczylam slonecko:)
gwiazdeczka - wypelniaj, wypelniaj bo kare 1000funciakow zaplacisz:)
 
reklama
Do góry