reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Taka wietrzna i zimna dzis pogoda.. a na forum widze bardzo dobre humorki dzisiaj:) To sie liczy:)
Jakos nie jestem w stanie jeszcze zapamietac wszystkich waszych nickow a tu zas nowy ciezki do zapamietania:)
Imonmati - Witam nowa mamusie:)
I tak czytam forum.. a pod koniec nie pamietam ktora to byla na szczepieniu, ktora ma katarek..itd. Za co serdecznie przepraszam. Ale staram sie cos pamietac.. mzoe bedzie lepiej jak sie was pozna:)
Emilia - slicznie w spinaczlach wyglada corusia:)
Anitha - super ze masz te prace, gratulacje:)

Natus spi... Za mna dzis od rana chodza kanapki z salami:) no to juz kupilam i wcinalam.. pycha chlebus z salami..:)
A w pokoju slicznie mi pachnie hiacyntami co mezus przyniosl:)
 
reklama
Moj urwis spi wiec troche spokoju mam:-D zartuje ale Piotrek ostatnio to normalny szatan jak tylko wstanie to w mieszkaniu wyglada jakby tornado przeszlo no i jestesmy na etapie malowania po scianach i podlogach:no:
hahaha Gasiorek widze ze nasze szkraby podone fazy maja. mloda to teraz maly szatan wcielony (no oczywiscie nie przy gosciach hehehe) a sciany i drzwi juz od dawna mam pomalowane :/ co zmyje to znowu gdzies nabazgra. ja sie pilnuje juz i jakies olowki czy dlugopisy chowam z daleka od malych lapek ale tatus zawsze cos na wierzchu zostawi :/

Zobena u mnie pachna tulipanki:D taki powiew wiosny dostalam hehehe i rano dziwnie tak na parapet z tulipanami patrzylam a za oknem snieg hahahaha


a i dzwonilam do przychodni juz sa dwa wyniki z krwi i oba sa dobre:confused::dry: noszzzz chyba bede powtarzac w pl caly komplet: mocz,krew i wsio co sie da zeby sprawdzic co mi dolega. jak sie uda to po znajomosci troszke za free zrobie a reszte zaplace. wole wiedziec co sie dzieje niz za 5 lat marudzic ze wczesniej nie sprawdzilam:tak::sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Ale okropna pogoda... Marzę już o wiośnie:-). Widzę nową mamusię IMUNOMATI witam Cię serdecznie. Na pewno Ci tu u nas będzie miło:-)
MAGDZIARZ trzymam za Ciebie kciuki. Już nie długo zobaczysz nim się obejrzysz i będziesz miała maleństwo przy sobie:-)
ANITHA gratulacje, cieszę się, że wszystko ułożyło się po Twojej myśli.
IZABELL bardzo chętnie bym pojechała ale Tobie pewnie pasuję rano a ja chłopców do 11.30 mam w przedszkolu. Więc nie dam rady jutro. W tym tyg będzie u mnie ciężko ruszyć się gdzieś dalej. Ale jak byś miała ochotę na poranną kawkę to przyjedź z małą. Zapraszam :-)
MARLENKA mieszkamy nie daleko o ile dobrze pamiętam więc jeżeli pasują Ci popołudnia jutrzejszy lub piątkowy to chętnie spotkam się na kawkę. Może być u mnie. Więc zapraszam :-)
 
Anitha no to super, gratulacje
Bzyczek fakt, że my z każdą drobnostką latamy do lekarza w pl no i może trochę z tym przesadzamy ale ta ich ignorancja tutaj doprowadza mnie do szału i to że do specjalisty nie możesz się dostac, tylko najpierw musisz wychodzic skierowanie u gp a potem jeszcze czekasz kilka tyg. A na tą kawke to chetnie się skuszę bo jakos ostatnio już mi nerwów brak do siedzenia w domu
Imonmati witaj, napisz cos więcej o sobie
Emilia jak będziesz sobie załatwic tą receptę to mogą nie znaleźć tego mleka w systemie, u mnie 3 lakarzy nie mogło bo jest pod nazwą firmy Milupa czy jakoś tak pepti
Ja już na szczęście zaliczyłam ostatni dzień w pracy na ten tydz, niby dobrze, że mamy sporo roboty bo czas szybko mija ale padnięta wracam a nogi to mi do tyłka wchodzą i nie śmiejcie się ale mięśnie tyłka mnie bolą bo takim dniu. Non stop na nogach i co chwile jakieś przysiady. Masakra. A tak wogle to mam jakiś zły dzien dzisiaj, wszystko mnie wnerwia, ale to chyba zprzemęczenia
 
imonmati witamy Cię i czywiście przygarniemy, skąd jesteś?
marlenka nie ma za co niestety nie znam żadnej kosmetyczki
doty fajnie ci ja dopiero w lipcu pojadę do polski ale za 3 tygodnie mama przylatuje w odwiedziny a w maju lecimy wygrzać kości do ciepłych krajów już nie mogę się doczekać jeszcze tylko 12 tygodni i będę leżeć na plaży
 
Ostatnia edycja:
justysia1 a ze tak z ciekwosci zapytam...jedziecie z dziecmi czy sami?? bo mi sie marza takie wakacje i moj juz tez ciagle o tym mowi....znajomi namawiaja nas zeby wziac dzieciaki tez,ale ja jakos sobie tego nie wyobrazam, a widze ze twoja Emilka to w tym samym wieku co moja niuska :)
 
Fajnie jest jechac do cieplych krajow:) Mnie czeka podroz w maju do pl... wesele...
Wlasnie przegladalam zdjecia moje i patrze na zdjecia z ciazy:) Moj brzuszek mial 106cm obwodu:) A przegladam zdjecia bo chciala zobaczyc w jakim ubranku byl moj maly w szpitalu. Chce zachowac jego pierwszy ciuszek:).. znalazlam.. wedruje do pudelka z pamiatkami:)
 
Hej - Bardzo mi miło Dziewczyny;), że mnie tak fajnie i ciepło tu przyjęłyście- już Was Wszystkie lubię:)) tylko jeszcze dobrze nie pamiętam kto jet kto:))- ale obiecuje się poprawić:))
Szczerze mówiąc trochę się obawiałam do Was dołączyć bo ja mam już troszkę starsze dzieci- ale co tam- raz kozie śmierć.
Odpowiadajac na Wasze pytania tak szybciutko- mieszkam w Glenrothes (Fife) z mężem i swoja fajną 3- (małe diabełki, wykończą mnie kiedyś;) Najmłodsze swoje dziecię urodziłam już tutaj- więc choć troszkę bliskie mi są bolączki wielu z Was:) Moi chłopcy- chodzą do szkoły- Julka od kwietnia zaczyna chodzić do przedszkola- ale jakoś ciężko to widzę, bo jest mega nieśmiałym dzieckiem.
To chyba tyle tytułem takiego przedstawienia się-:)0 Oczywiście - jeśli macie pytania- zadawajcie Dziewczyny. I cieszę się bardzo, że przyjęłyście mnie do takiego fajnego grona:))
 
reklama
Imonmati, Ty się bałaś, że dziewczyny Cię nie przyjmą, bo masz 'starsze dzieci', a to przecież forum dla Mam, a ja nie mam jeszcze żadnego dziecięcia i też mnie przyjęły :-) Widać, dziewczyny tu nie są zbyt wymagające ;-)
I teraz pytanie do mam z ediego-czy wiecie może, ile kosztuje zrobienie sobie usg w szpitalu royal infirmary? :confused:
 
Do góry