reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

emilkaqq tak lecimy z dzieciakami i ze względu na emilkę wybraliśmy koniec maja żeby nie było okropnych upałów bo to jej pierwsze takie wakacje 3 lata temu byliśmy w egipcie też w maju i był poprostu żar ja uwielbiam gorąco ale czasami było aż za dużo tym razem lecimy do turcji więc tu nie będzie aż tak gorąco i powiem wam że uwielbiam odwiedziny w polsce ale to nie jest wypoczynek zawsze wracam bardziej zmęczona więc jak tylko trochę kaski uzbieram to odrazu wczasy bukuję

isabell a gdzie lecicie jeśli można zapytać
 
reklama
Magdziarz nie slyszalam nigdy aby ktos robil usg w szpitalu prywatnie tzn placac nie wiem czy jest wogole taka mozliwosc ale moze ktos wie, wiem za to ze robia w klinikach ja mialam robic na koncu west endu tam jest typowa klinika z usg i w bupa koszt to ok 70 f ale to bylo ok 2 lat temu ale akurat bylismy w pl to zrobilam a co cos sie dzieje czy tylko tak bys chciala?
 
Imonomati jesteś mamusią tak jak i my nasze dzieci też kiedyś będą starsze. Myślę też że przyda nam się taka doświadczona mamusia. Czasami mamy różne wątpliwości, może będziesz mogłam nam doradzić. Cieszę się, że jesteś z nami:-)
Justysia ale Ci zazdroszczę tych wakacji. Kurcze ja muszę w tym roku 2 razy lecieć do Pl i na wakacje nie mam szans. Co prawda w sierpniu lecę na 3 tyg i mam nadzieję chociaż nad Polskie morze na tydzień wyskoczyć ale to jednak nie to samo. :-(
Izabell to super. Przyjedź daj tylko znać tak pół godz wcześniej, żebym zdążyła zrobić porządek po tornadzie zwanym BOBKI;-)
 
Ja też nie słyszałam o możliwości zrobienia w szpitalu odpłatnie usg- ale robiłam takie badanie jak byłam w ciąży z Julką (mam na myśli, ze odpłatnie) w Edim- i płaciłam coś ok. £120 ale za 3D- normalne kosztował wtedy bodajże £40- jeli chcesz to odkopié nazwé i adres gdzie to robiłám (na 100% w gdzie w centrum:))
 
justysia my z dziecmi na teneryfe a sami do turcji
Imonmati nie jesteśmy wymagajace, każda miła mama jest mile widziana
Bzyczek nie ma problemu a porządkami sie nie przejmuj, Majka i tak porozwala Ci wszystko co się da
A co do Polski to ja też lubię tam latac ale wracam zmeczona, ciagle cos a tak jade na tydz i nie przejmuje sie niczym
 
Ostatnia edycja:
No ja do PL latam po to, żeby lekarzy po odwiedzać. Teraz np muszę synowi zrobić okulary bo złamał jak się przewrócił. Już dobre 2 miesiące temu. poszłam tu do optyka pan stwierdził, że nie da się ich naprawić. Zaproponował test, zrobili taki podstawowy na zasadzie powiedź co widzisz na tablicy w 3 linijce ( mój syn oprócz mama i nie, nie mówi nic) co oczywiście powiedziałam. Więc po godz stwierdzili, że trzeba do specjalisty, żeby mieć pewnośc jakie okulary.:wściekła/y: To było 2 miesiące temu dziś dostaliśmy list z data badania na koniec maja!!!!!!:szok: Masakra w PL okulary i test zrobie w jeden dzień. I tak ciągle coś i na wakacje nie ma czasu:-(
 
Ja w tym roku nawet nie mam co marzyć o wakacjach buu:((( Mąż na 100% nie będzie miał urlopu a ja sama ze swoją trójcą-:no::szok: to już wolę wcale nie jechać;)) Zazdroszczę Wam troszkę- ale tylko troszkę:))
A- i oczywiście, że jestem do Waszej dyspozycji z tym swoim doświadczeniem maminym:blink:, chociaż pewnie nie raz od Was dziewczyny mogłabym się uczyć jak być mamą:))
 
reklama
Nie, no nic się nie dzieje, ja tak tylko 'na zaś' :-) cała ciąża u mnie prywatnie jest, bo mimo że mam nin już, to nie udało mi się do lekarza dostać :dry: tak więc sobie myślę, że teoretycznie rodzę jutro, ale coś mi się nie chce w to wierzyć, więc gdyby moje dziecię się 'przeterminowało', to chciałabym sobie zrobić usg czy jest wszystko ok. Taka trochę panikara ze mnie ;-)
 
Do góry