reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
doty nie ma problemu lepiej żebyś wykurowała się przed wyjazdem do polski życzę udanego pobytu i do zobaczenia po powrocie ja w takim razie nie będę odwoływała wizyty u lekarza na ile jedziesz do pl

isabell sorry ale też się nie wybiorę jutro do rainforest odwiedzę swojego gp
 
Witam Panie :-)

No, my też dzisiaj byłyśmy na szczepieniu, Mała zniosła dzielnie, aczkolwiek sam zastrzyk tak średnio :-) Ryk był potężny, a że głos to ona ma, to było ją słychać :-D Na szczęście szybciutko się uspokoiła i momentalnie po odłożeniu do wózka zasnęła. Ciekawe, jak jej dalej pójdzie... Poprzednie dwa szczepienia jakoś bez większego echa przeszły, więc mam nadzieję, że to też
Ale za miesiąc znowu na szczepienie :-( Bo się nie zgodziłam na trzy wkłucia dzisiaj

Doveinred, to faktycznie masz małego żarłoczka, ale to dobrze, niech je i rośnie zdrowo :tak: I świetnie, że Barnim jest takim kochanym starszym braciszkiem :-D

Idę kawkę zrobić, bo rano mi się udało tylko jedną wypić ;-)
 
Hej- witam Wszystkie Mamy tu zadomowione:)) Jestem nowa- ale liczę po cichutku na Wasze życzliwe przyjęcie:)) jestem mamą 3 fajnych dzieciaków- 10 lat, 6 lat (chłopcy) i 3 latka- dziewczynka:)) Pozdrawiam Was cieplutko i liczę, ze mnie przyjmiecie do Swojego grona:))
 
Doveinred - nooo wage twoj synio ma doslownie ta sama co moja corcia 3270 :) tyle ze byla dluzsza o 2 cm :-)
Te nieszczesne szczepienia wrrrr...ja juz dzisiaj wlasnie 3 raz przekladam wizyte bo Nadka ciagle katar ma...
Witamy nowa mame - ja juz sie nie lapie i tak kto jest kim :)
 
O, już 'dawno' nie pojawiła się żadna nowa Mama- jakoś z tydzień? :-D imonmati, powitujemy Cię zatem, będzie Ci tu zapewne bardzo dobrze, bo to 'FORUM RZĄDZI, FORUM RADZI, FORUM NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI' :-D Ale mam dziś humor, ło matko... jakbym się czegoś nawciągała :szok: może to ta kawa-coś mi mleko pod nieco skisłe podpada... :baffled::-D
 
Gwiazdeczka, mi to się wydaje,że naprawdę będę pierwszą kobietą, która będzie w ciąży całe życie chyba ;-) nie mam teraz absolutnie żadnych objawów-jak wcześniej miałam skurcze i takie tam, tak teraz nie mam NIC. Zupełnie jakbym się do 2 trymestru cofnęła ;-) Ale w sumie dobrze, ja się rozmysliłam i już nie chcę rodzić tak szybko :-D
 
reklama
Justysia jade na 3tyg. Moze jak wroce pogoda sie troszke polepszy i wybierzemy sie na jakis spacerek:-)
Magdziarz ja tez mysle ze ten dobry humorek to moze byc na porod.Malo ci juz zastalo wiec moze jutro juz bedziesz rozpakowana:-D:tak:
Imonmati Witam cie serdecznie:-) a skad jestes??
 
Do góry