reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

magdziarz nie jesteś panikarą po prostu chcesz, żeby wszystko było ok. I na pewno tak będzie! Pewnie to wiesz ale tak na wszelki wypadek może Ci napiszę, że dzidziuś maksiumu może być w brzuszku 2 tyg dłużej. Moja kuzynka tak właśnie urodziła po terminie bo też się małej nie speszyło i wszystko było wporządku. I u ciebie też tak będzie:-)
 
reklama
Azorek fajnie ze nie jestem sama hahaha:) to chociaz wiesz co przezywam:) mam nadzieje ze kiedys im to przejdzie:)

No gasiorek nie liczyla bym na to:tak::-D juz mi tu po amelkowych wybrykach mamusie starszych dzieciuff pisaly ze wiek glupot nie mija tak szybko:szok: heheheh ale damy rade:tak::-D:-D

Imonmati ale sie podlizujesz kochana na dziendobry;-):-) heheh ze my takie mile i cie przyjelysmy hihi nie ma sie czego bac ...chyba ze tony postow dziennie i masy nadrabiania na forum nawet po jednym dniu nieobecnosci;-):-D:-D aaa no i powoli zapamietasz kto jest kto i wogole hehehe ja nadal mam zeza rozbieznego hahaha duzo mam dolaczylo ostatnio i jakos tak powoli dochodze co kto i kiedy hihi:-)

Magdziarz moze najprosciej zadzwonic do royal infirmary na te simpson centre czy jakies takies i zapytac a dwa MOZE JA PRZYJADE JUTRO I SIE PRZEJDE DO TEJ TWOJEJ PRZYCHODNI CO???!!:wściekła/y::wściekła/y: chyba dala bym znowu popis mojego gadania i przegadania pustej babie za biurkiem:wściekła/y: ciezarnej odmowic opieki to juz przegiecie...ja sie chcetnie z tym babsztylem spotkam mowilam ci juz:angry:
 
Witam dziewczyny:-) Bylam dzisiaj na malych zakupkach i powiem szczerze ze pogoda do bani. Masakra niby temperatura na plusie a strasznie zimno...Jutro wybieram sie z A do Glasgow na troszke wieksze zakupki wiec mam nadzieje ze pogoda bedzie troszke lepsza bo bez samochodu to kicha straszna...
Justysia, Isabell Ja wam zazdroszcze tych wakacji:-) tylko pomarzyc z mojej strony. Teraz jade na 3 tyg do PL w lipcu na 3tyg i mam nadzieje ze moze jeszcze jakis tydz sie uchowa to moze tesciowa przyjedzie do Nikoli a my z A pojedziemy gdzies na tydzien na ala miesiac miodowy:-)
Magdziarz jesli chodzi o usg to ja robilam w 4d w glasgow. Placilam 200£ ale mam filmik zdjecia a4 i 2 plytki dvd. Moze poszukaj czegos podobnego. Ja rowniez nie slyszalam zeby robili usg w szpitalu prywatnie..
Ok uciekam ogladac nowy odcinek desperatek bo widze ze dodali...
 
dzieki dziewczyny :)

witam nowa mamusie :)

emilia ja mialam hydrocortizon i przy dominiku i przy patryku i kazdy lekarz mowi inaczej jak go stosowac wiec ja robie jak uwazam za sluszne :) czyli jak jest bardzo zle to 2 razy na dzien przez 4 dni i przerwa kilkudniowa. a jak juz jest lepiej to raz dziennie co 2 dni , pozniej raz dziennie co 4-5. jak buzka jest ladna to odstawiam wogule i smaruje tylko double base.

magdziarz termin masz na jutro ale przenosic mozesz do 10 dni wiec badz cierpliwa :) trzymam kciuki w kazdym razie zebys urodzila jak najszybciej

ja ide jutro z patrykiem na zalegle szczepienia i juz sie boje jak o tym mysle... paracetamol mam naszykowany wiec jak co to bede go faszerowac :D
 
Azorek, bo widzisz, ja już jestem taka ciapa, co się nie wykłóci o nic, więc jak mi baba powiedziała, że NIE, to tylko nieśmiało bąknęłam, ze może jednak... :sorry2: Niby miałam ze sobą koleżankę, co to wygadana jest, i ją trochę skrzyczała, że przeciez ciężarna, że to że tamto, ale to jakoś do wyobraźni babska nie trafiło...
Bzyczek, gp nie mam, właśnie w tym rzecz.
Właśnie, ja tak sie teraz dopiero zastanawiam-skoro nie mam midwife normalnie, tylko wszystko prywatnie 'odwalam' to co, znaczy że po porodzie te 2 tyg będzie do mnie przychodziła midwife prywatnie, tak...? :confused:
A że może się moje dziecię przeterminować nawet 2 tyg, to wiem... Cierplliwość ćwiczę, nie powinno być więc tak źle ;)
 
Ostatnia edycja:
magdziarz pytam bo jak ja urodziłam to też nie miałam gp i jak chłopcy mieli wychodzić do domu ze szpitala to nie chcieli ich wypuścić właśnie dlatego, że nie miałam gp. Miałam nin i chwilę nawet przed ciążą tu pracowałam ale zaszłam w ciążę dość szybko po przylocie do uk i w ogóle nie w temacie byłam. A potem były problemy. U nas w przychodni było 5 praktyk poszłam do 2 kazali wypełniać wnioski i powiedzieli, ze dadzą znać. Nic ich nie obchodziło, że dzieci są w szpitalu i nie wyjdą dopóki tego nie załatwię. Poryczałam się jak bóbr i wtedy bardzo mi pomogła moja HV. Piszę Ci o tym lepiej, żebyś nie musiała przeżywać tego co ja.
 
Ło matko... :szok: to teraz mnie przeraziłaś... chyba urodzę w domu :baffled: nie, ale na serio-czyli, że ja wyjdę do domu a moje dziecię w szpitalu zostanie???
 
reklama
Kurcze nie chcę Cię straszyć. Ja nie miałam opieki prywatnej. U mnie to było tak, że miałam gp w bellshill a jak się chłopcy urodzili to mieszkałam już w coatbridge. Wiesz, że tu wszędzie jest rejonizacja. I jak się przeprowadziłam to nie zmieniłam GP i powiedzieli, że to tak jak bym nie miała bo ten z bellshill się nami zajmować nie może. Moim skromnym zdaniem najlepiej będzie jak po prostu pójdziesz się zarejestrować do GP. A jak będą Ci robić problemy to idź do CAB. Na pewno Ci pomogą. Jeśli masz nin to masz prawo do opieki tutaj. Masz jeszcze troszkę czasu może Ci się uda. Po co się masz potem stresować
 
Do góry