reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Magdziarz ja tez nie mialam zadnych objawow i jakos urodzilam w terminie:-) pamietam jak dzis skonczylam prace o 12 w poludnie. Moj A kazal mi sie polozyc spac popoludniu a mi sie nie chcialo. Biegalam skakalam az wieczorkiem skurcze sie zaczely, czop plodowy odszedl i jak zajechalam do szpitala to mialam 6cm rozwarcia. Nikola urodzila sie nastepnego dnia wiec moze ty tez tak bedziesz miala:-)
 
reklama
Właśnie Wy mi tak mówicie, że 'dziś/jutro', ja sie nastawię psychicznie-bo w końcu jesteście bardziej doświadczone i muszę Wam wierzyć-nie urodzę dzis ani jutro i wpdnę depresję i tyle z tego będzie :-D:-D:-D
 
Oj nie wiem czy was dzisiaj nadrobie, na szczescie ostatni dzien pracy w tym tyg
Magdziasz nie martw sie urodzisz
Bzyczek a jak z toba? Wybierasz sie jutro? Bo ja chyba jednak sie wybiore
 
No moja mala spi sobie smacznie:-) wiec mam chwilke wytchnienia:-) obiadek juz na piecu domek uprzatniety a ja siedze z farba na glowie:-) pierwszy raz w zyciu sama farbuje sobie wlosy.. Ciekawe co z tego wyjdzie:-D
Magdziarz nie martw sie kiedys urodzisz jak nie dzisiaj to jutro albo za tydzien. Staraj sie o tym nie myslec.. a samo przyjdzie i bedziesz miec swoje dzieciatko przy sobie:-)
 
Falszywy alarm-dzis tylko jedno szczepienie, za miesiac te trzy.No i nastepna recepta czeka-aptamil pepi,czy jakos tam.Moze sie uda.
Roczek wypadl fajowo, byly zabawki dla dzieciakow i dmuchany zamek-Asia szalala na nim:)Hmm Mamusia tez lubi zamki:p
Lece robic oobiad, Romek zaraz bedzie.
Witam nowa mamuske.

Mamy spinki!!!!na wlosach!!!hahahahahahahaha
 
Ostatnia edycja:
I ja sie przywitam,pogoda do niczego jak wstalam o 6 rano i zobaczylam co za oknem sie dzieje to chcialam spowrotem do lozka,normalna sniezyca:szok: na szczescie juz po sniegu.
Imonmati ja rowniez witam:-)
Emila super ze imprezka sie udala i Asiula zadowolona,no i w koncu spineczki mozna zobaczyc na wloskach:tak:
Deveinred bardzo fajnie ze Barnim tak reaguje na braciszka i pewnie jeszcze troszke i sam duzo ci pomorze:tak:
Anitha gratuluje nowej pracy,super ze udalo ci sie tak dogadac z szefowa:-)
Magdziarz pewne juz niedlugo urodzisz :-D
Moj urwis spi wiec troche spokoju mam:-D zartuje ale Piotrek ostatnio to normalny szatan jak tylko wstanie to w mieszkaniu wyglada jakby tornado przeszlo no i jestesmy na etapie malowania po scianach i podlogach:no:
 
Magdziarz, ja też żadnych objawów nie miałam, żadnych skurczy przepowiadających, żadnych odchodzących czopów ... Więc może to cisza przed burzą? Takie czekanie jest najgorsze, co?

Emilia, jak mała po szczepieniu?
Anitha, gratuluję pracy :tak::-)

A moje gucio odniosło dziś kolejny sukces :-) Wyszłam z pokoju, żeby jej mleko zrobić, wracam, a ta leży na brzuchu zadowolona jak świnka i macha nóżkami, jakby na plaży była :-D:-D W końcu jej się udało, bo ćwiczyła zawzięcie od jakiegoś tygodnia :tak: Ech, rośnie w oczach, ja już nawet nie pamiętam, jak taka malutka była i tylko jadła i spała :-D Teraz co i rusz czymś nowym zaskakuje. Wczoraj np udało jej się powiedzieć baba :-D:-D Czysty przypadek, bo po prostu sobie coś gugała, ale wyszła baba :-p A kiedyś znowu na widok matki westchnęła "O, nie" :baffled: Ja wiem, że to jeszcze nie ma nic wspólnego z pierwszymi słowami, ale fajnie jej wychodzą takie dźwięki :tak:
A teraz śpi sobie grzecznie, póki co nie ma gorączki i nie jest bardzo marudna, więc oby tak dalej :tak:
 
reklama
Witam dziewczyny maja spi wiec mozna odpoczac ,W koncu choroba powoli nas opuszcza .Dziewczyny mam pytanie czy znacie moze kosmetyczke ktora przyjezdza do domu badz przyjmuje w glasgow kub okolicy zalezaloby mi na polce,Bylam kiedys na targach i dziewczyny regulowaly brwi specjalnymi nitkami fajna sprawa wiem ze ten salon jest w glasgow moze wy wiecie cos o tym JUSTYSIA dziekuje za nr do fryzjera DOTY my tez jedziemy do pl za 3 tyg jesli ktoras zdziewczyn milaby ochote wpasc na kawke to zapraszam nudy straszne pozdrawiam wszystkie mamusie
 
Do góry