reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Emilia, od ósmej to już żłobki otwarte, mi chodzi o czas do ósmej... Muszę wiedzieć na czym stoję, bo pewnie jakoś niedługo przyjdzie mi miejsce rezerwować w żłobku... I muszę wiedzieć na ile godzin, ile razy w tyg itp. Pokombinuję jeszcze, zobaczę co da się zrobić.

noo ja w tym sensie,ze moze ktos z rodziny moglby ja odprowadzac do przedszkola,albo prywatnie musisz szukac opiekunki, bo przedszkola lub childminderzy pracuja od 8:)
 
reklama
NARESZCIE MAMY MIESZKANIe:-):-):-) nowe wyremontowane super wszystkie graty mi sie mieszcza i niema sufu bo jestesmy 1 lokatorami po remoncie;-) nadrobic was niemozna tak sie tu rozpisujecie, ale mam chwilke to sobie poczytam zaraz;-)
 
ten polski dentysta to prawie zaraz kolo mnie moja kolezanka tam byla i jest zadowolana wiec w sumie mozna go polecic:-) oj jak slysze od was o zebach to az mi ciarki przechodza ale ja w sumie tez powinnam isc bo chba jakas dziurka mi sie zrobila. kurde moja mala znowu ma strasznie sucha skore po kapieli kapie ja w jonsonie i balsamuje ale ramionka i buzka strasznie suche , a do tego wszystkiego jeszcze 4 zab wychodzi i spi z nami w lozku bo chyba bym musiala cala noc spedzic przy lozeczku zeby zasnela i ledwie co zyje:eek:
 
Kinga, gratuluję znalezienia mieszkania :))
Azorek, dzięki za adres :) Teraz czekam tylko na kartę z NHS, że mam darmową opiekę i śmigam do dentysty :)
Emilia, jedna siostra pracuje tam gdzie ja, więc też zaczyna od szóstej, druga też nie ma czasu, poza tym za daleko mieszka, brat- kuzyn- stwierdził, że nie pisze się na to :/ Więc faktycznie muszę kogoś znaleźć :( Mam jedną znajomą babkę, więc jej zapytam, wychowała dwójkę dzieci, więc jakieś doświadczenie ma :)

Kinga, moja po jonsonie ma skórę suchą jak pieprz, ja kupuję bambino, a jeśli mała ma bardzo suchą skórę, to polecam ci olej z migdałów- może być taki jadalny- mi położne kazały małą tym smarować ( a skórę miała tak wysuszoną, że schodziła płatami) i faktycznie pomaga- wystarczy przez kilka dni z rzędu smarować po kąpieli. Spróbuj. Na zęby nic nie poradzę, bo to przede mną jeszcze :)
 
Kinga ja jak moja Nadka byla zupelnie malutka nie smarowalam jej zadnymi kosmetykami...wiem,ze po nich dziecko pieknie pachnie,ale pozniej wychadza wlasnie takie problemy jak sucha skora,wysypka.... wiec.....ja uzywalam oliwy z oliwek a do pupci maczke ziemniaczana i wszystko bylo suuuper :-)

A dzisiaj nareszcie przestalo padac...oby tak dalej....
po wczorajszym mam juz dosc - caly dzien w domu z dzieckiem i jeszcze ten okropny bol glowy...myslalam,ze umre!
 
hej wszystkim......nie pisałam bo jakoś słów mi brakowało..............;-)

My też mamy sucha skórę i jeszcze alergie więc w piątek smigam do lekarza po recepte na oilatum - koleżanka mnie uswiadomiła ze można receptę dostać. W Polsce kapałam Kubę w oilatum i pomaga - i nie trzeba juz niczym smarować. Jak tu przyjechaliśmy to wlaśnie nie miałam nic i dolewałam oliwy z oliwek do kąpieli - tez działa rewelacyjnie:-)
Kuba śpi ....co za cisza ......:-) ufff uwielbiam to! no pogoda wczoraj.....tak tak emilka ile to kaw trzeba było wypić :szok: i nic nie pomagało.........ja dzis juz nie wysiedzę jak tylko Kuba wstanie to lecę na spacer......zreszta kto by siedział z.....pi pipi:-D za ścianą.
pozdrowionka dla wszystkich i mam nadzieję dozo......w pon. na grupie :-) albo na jakimś spacerze..............
 
reklama
Czesc dziewczynki,
widze ze pogoda sprzyja wizytom domowym. my juz zdrowi,wiec zapraszam do mnie na Willowbrae:)
zapraszam Was wszystkie razem lub osobno,jakos sie pomiescimy:)
 
Do góry