reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Kinga- gratuluje mieszkania.
Ejdzejka- dzieki za kawke i pogaduchy :) Barnim tez zasnol wiec hip hip huraa!!!!!!

Ciesze sie ze spi bo wczoraj niedosc ze sie obudzil o 6:30:confused2: to nie chcial spac po poludniu wiec poszedl dopiero na wieczor tak po 19 stej.....
Ostatnio siusia i siusia!!!1 przez 5 dni to zmieniamy mu pieuchy jeszcze czesciej a w nocy to jak nigdy musimy go przebierac bo ma tak napisiane ze przemacza spioszki!!! a rano ma tez znow przemoczone I pije bardzo duzo- nawet ja tyle nie pije.:eek:
Bylam u GP dzis i przepisal mu antybiotyk na urine infection a po wyniki dzwonic w poniedzialek. Jak po antybiotyku nie przejdzie to znaczy ze cos powazniejszego.


.....,jakos sie pomiescimy:)
Brzmi hardkorowo!!!!!!! :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja pranie zrobiłam, posprzątałam, obiad zrobiony, na poczcie byłam zaraz muszę iśc po Kube do szkoły bo zażyczył sobie, zeby go dzisiaj odebra a zawsze sam przychodzi. Rece mi opadaja do mojego J, kupiłam mu internet z 3, miał 3gb w poniedziałek i już dzisiaj nie ma, bo on nie wiedział, ze jak bedzie ściągał cos z neta to mu pobierze. No ręce opadają a mówiłam mu że ma to tylko tak do sprawdzenia jak coś będzie potrzebował, ewentualnie skype ale też nie video bo mu dużo ściagnie a on mi mówi, że nie wiedział
 
hejka my z amelkowna bylysmy na tej grupie co to barnimek z niej uciekal :D Doveinred myslalam ze moze cie tam spotkam :D poznala bym cie z kolezanka (termin ma na koniec kwietnia ).

amelkowna walasnei usypia wiec lece sobie jakies jedzonko zrobic bo sie glodna zrobilam w autobusie hihi milego dzionka wszystkim zycze

DZIEWUSZKI---DARMOWY STARTER PACK PIELUCH WIELORAZOWYCH DLA DZIECIAKOW PONIZEJ 12 MCY :D PODAJE LINKA aaa trzeba im wyslac zalacznik z aktem urodzenia lub jesli ciezarowka to kopie matB1 :D http://www.bettertomorrows.org.uk/assets/assets/A5 Nappy.pdf
 
Ostatnia edycja:
Ejdzejka zebys wiedziala-wypilam chyba 3 kawy - nie liczac tej pierwszej co Ci mowilam,bo moja Nadka pod opieka A. wylala mi ja na moje pyyyszne ciastko!! (dzieki bogu ze nie na siebie) - eh...wystarczy zostawic dziecko z tata na chwile i masz babo placek:-)
 
reklama
hej dziewczyny napewno wyprubuje waszych pomyslow chociaz dzis tez gadalam z midwife i tez zaleciala mi oillatum. :-) mam ogromnego dola nie mamy mieszkani:no::wściekła/y::no::wściekła/y::szok: wlasnie sie okazalo ze wlascicielka oddala to mieszkanie do innej agencji na sprzedaz i nic nikogo nie powiadimila, jutro ma nam dac osobiscie odpowiedz czy da nam to mieszkanie czy jednak sprzeda masakra:wściekła/y::sorry: nawet niemam sily juz ogladac nastepnych czekamy do jutra na decyzje a jak nie to ja sie poddaje:crazy: moze przygarnie mnie ktoras z moja 8 miesieczna corcia na chalupke:-:)baffled:
 
Do góry