reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

doveinred: biedny Barnim wspolczuje wiem jak to jest ja sama mialam infekcje po basenie i wiem jak to jest mnie to az pogotowie z dywanu zabralo bo nie mialam sily wstac siklam jak najeta i do tego ten bol juz bym chyba wolala rodzic 2 raz a on biedaczek taki malutki ale niemartw sie napewno po antybiotyku bedzie oki:-) moja mala ma juz 4 zebka i placz jest dzis straszny ale znalazlam na to sposob wkladam gryzaki do zamrazalki i wielka ulge jej to przynosi polecam:-)
 
reklama
kinga a probowalas wynajac od housing association?? mam znajoma ktora wlasnie tak wynajmuje. housing buduje nowe mieszkania albo remontuje stare kamienice do standardow przyjaznych czlowiekowi:D wiem ze z dunedin canmore tak mozna maja albo jako housing albo buy to let albo do wynajecia:D poszperaj na necie jak sie dokopie to podesle linka jakiegos.

edit : znalazlam:D http://www.malcolm-homes.org.uk/default.asp?ID=249

a to zdjecie bloku ktory wlasnie skonczyli stawiac naprzeciwko mojego bloku:D http://www.malcolm-homes.org.uk/user_documents/Spruce Way property schedule.pdf
 
Ostatnia edycja:
Azorek czy to znaczy , ze musimy miec zarobki 22 tys???
We operate an income criterion for Market Rents: (Joint incomes considered)
Edinburgh - Minimum £22,000 (per household)
Fife & Musselburgh - Minimum £20,000 (per household)
 
Witam Was wszystkie mamy ze Szkocji. Właśnie dołączyłam do tego fora dzięki jednej z Was ... IsabellL pozdrawiam jeszcze raz. Krótko o sobie... Jestem mamą 2,5 rocznych bliźniaków. UFF ręce pełne roboty. Troszkę doświadczenia w temacie macierzyństwa już mam więc może będę mogła doradzić czy pomóc ale chętnie też wypiję kawkę wirtualną i innymi mamami:) pozdrawiam
 
Witaj Kingo:)
Pomyślałam, że napiszę bo półtora roku temu mieliśmy taką samą sytuację. Mieliśmy się wyprowadzić w 2 tyg. Fakt, że kończyła nam się umowa ale jak pytaliśmy w agencji to powiedzieli, że nie będzie problemu z przedłużeniem jej. Niestety był problem i nikogo nie obchodziło, że mamy 2 dzieci które ledwo co skończyły roczek. Nie mając wyjścia poleciałam do Citizen AB. Pomogli mi załatwić wszystko i dostaliśmy fajne mieszkanko z cucilu. Dwu poziomowe w cichej dzielnicy i bardzo jestem zadowolona. Choć na początku bardzo się baliśmy jak to będzie. W takiej sytuacji w jakiej znaleźliście się teraz wy macie ogromne szanse dostać jakieś mieszkanie. Może wart spróbować? Tak czy siak życzę powodzenia pozdrawiam
 
Emilia bardzo możliwe z tym dochodem ale z tego co ja się orientuje to do dochodu wliczają sie też benefity, może nie wszystkie ale jak myśmy brali kredyt to normalnie liczyli nam wct i wszystkie jego elementy i chb.
Bzyczek no ja długi czas szukałam mam wokól mnie ale w mojej okolicy jakoś chetne na spotkania nie są a wiem, że jest ich sporo
 
reklama
Witam serdecznie bzyczka!!!!!!!!!
Dziewczynki w końcu usiadłam mam normalnie teraz taki zawrót głowy że hej!!! Matka pracująca to jest wyzwanie!!! nie wiem kiedy zakret zrobić !!!! Na szczęście mój mąż wszystko potrafi zrobić przy małym i w domu bo sobie tego nie wyobrażam normalnie jakbym wszystko sama miała jeszcze zrobić
Co do olilatum to ja bardzo polecam ja używam do kąpieli i do smarowania w Polsce z tego co wiem to dość drogi interes a tutaj za darmo więc luksus!!!
Nie wiem dziewczynki kiedy ja na grupę jakąś skoczę a tak mi ich już brakuje będę musiała się kiedyś z G zamienić żeby podskoczyć ale najpierw muszę wszystko poukładać sobie i zorganizować
 
Do góry