reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

Azorek, moja siostra nie zgodziła się na to potrójne szczepienie i jedyną alternatywą jaką jej dali była właśnie odpłatna szczepionka- 100 Ł każda :szok:,w dodatku nie w Edim, tylko musiała do Glasgow jeździć... To było ponad trzy lata temu, może coś się zmieniło do tej pory...
A koleżanka może chwali, bo ją podrywa ;-) Jakby Ci czasem wpadł w ręce ten adres to napisz
Lecę małą usypiać, bo ją nauczyłam spania na rękach i teraz mam :wściekła/y:, sama będzie stękać w łóżeczku, ale nie uśnie :laugh2:
 
reklama
Witam
Co za dzien:eek:
wczoraj wrocilam do domku ok 2.30 w nocy:baffled:tak nam sie dobrze z dziewczynami gadalo:szok:.
O 5 nad ranek Asiula obudzila sie na butle i stwierdzila, ze nie bedzie spac w lozeczku, wyla jakas godzinke,potem pol godziny sie bawila,az w koncu padla.Oczywiscie juz o 8.30 byla na nogach:no:
Pisalam wam, ze moja pralka nie wiruje???Zmolestowalam landlorda, przyslal dzis mechanika i okazalo sie, ze Asiula wylaczyla wirowanie:baffled:wcisnela guzik na pralce i stad nasze klopoty.Myslalam, ze sie zapadne pod ziemie...:eek::eek:
Teraz drzemie,a ja nadrabiem zaleglosci:-)
Vampiria masz jeszcze troche czasu moze uda sie cos zorganizowac z ta praca.Zwlaszcza, ze dziewczyny podrzucily kilka ciekawych pomyslow.Z tego co slyszalam to childmanderzy(czy jak to sie pisze) tez zaczynaja prace o 8-9, czyli zostaloby ci szukanie prywatnej opiekunki.A twoja siostra czy brat??
 
Dlaczego 2 szczepionki a nie 3??????
Izabell to mialas niezla jazde.
Ps.pasuje ci piatek, 25/02 ok godz 11-12???
Aga, Ja , Asiek sie piszemy.A Azorek???KTOS JESZCZE???
 
Ostatnia edycja:
Vampiria masz rację można osobno robic, ale to już jest odpłatne, z tego co słyszałam to 25 za jedną tutaj w Glasgow w szpitalu prywatnym, czy prywatnej przychodni
Azorek no niestety za tą szczepionkę trzeba plcic, bo darmowa to tylko ta skojarzona


Kartę znalazłam, Maja przez cały dzień zjadła pół kromki chleba i nawet słodyczy ani chrupek nie chciała, dobrze, że chociaż piła sporo. A jak by tego wszystkiego było mało to ja nie wiem jak ona to zrobiła bo upadku nie słyszałam ale znalazła się pod gorącym grzejnikiem no i ma teraz czerwoną plamkę na główce. Matko nawet na sekundę nie można jej spuścic z oka

Emilia jak narazie mi pasuje ale w ten piątek mam wizytę u dentysty i zaczynam kanałowe leczenie więc w piątek będę wiedziec kiedy kolejna wizyta
 
Isabell słyszałam właśnie o tej szczepionce że właśnie dzieciaczki źle ją przechodzą no ale co zrobić dać źle nie dać jeszcze gorzej:no:
Dziewczynki no ja również miałam dość ciężką noc ponieważ najpierw w doborowym towarzystwie spędziłam czas do 2 w nocy (dziękuje wam za ten relaks) później położyłam się spać a mój synek o 6 stwierdził że już się wyspał i teraz będzie się bawił no a ja na 9 do pracy - tragedia
Teraz już umieram mały niby już zasnął ale jest taki niespokojny że nie wiem czy to już na noc czy jeszcze się obudzi i będzie chciał się bawić mój G właśnie będzie zbierał się do pracy więc znowu nie pośpie nie cierpię być sama w nocy boje się i czuje się źle no ale cóż zrobić tylko tak możemy się nim zajmować i pracować jednocześnie :no:
 
Wiesz Ewa, to się wszystko wiąże ze sobą- najpierw nie radzenie sobie, popadnięcie w depresję, a potem w picie, żeby zapomnieć :-D
Emilia, od ósmej to już żłobki otwarte, mi chodzi o czas do ósmej... Muszę wiedzieć na czym stoję, bo pewnie jakoś niedługo przyjdzie mi miejsce rezerwować w żłobku... I muszę wiedzieć na ile godzin, ile razy w tyg itp. Pokombinuję jeszcze, zobaczę co da się zrobić...
Isabel, na pewno niedługo jej przejdzie, szkoda tylko, że tak się męczy bidulka :-(
 
reklama
hahahahahaha EWA a ja pomyslalam ze to do mnie w pierwszej chwili hahahahah nizle:D
ale warsztaty maja ciekawe niektore :) cos mi sie zdaje ze na grupie AA moga miec frekwencje zerowa;) choc cos mnie ciagnie jednak hahahaha


Uderz w stol...
Warsztat umiejętności wychowawczych dla rodziców pt: „Jak pomóc dzieciom by radziły sobie z własnymi uczuciami” (4 marca)
 
Do góry