reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Emilia rzeczywiscie wieczor udany...... szum fal, wiatr we wlosach i piwo na tapicerce :-D zaraz zaraz Ty wspominalas o pubie..... musimy ustalic wersje wydarzen;-)
 
Hey!!



A ja dalej chora, jenny kiedy to sie skonczy?
Wg lekarza dwa tyg mam brac paracetamol:-D:-D

Pozdrawiam bezsennie!
 
Ostatnia edycja:
Hejjjj nie jestes wykleta...dziewczyno
poprostu bylo to tak:
Asiek zaproponowala|(na forum), ze pojedziemy do Izabell.Ja zaczelam obgadywac termin z Izabell(na forum).Bylysmy z dziewczynami na rynku a potem chinskim bufecie,wtedy zgadalysmy sie z Azorek.Cala sprawa jest obgadywana na forum.Jesli w jakimkolwiek momencie ktos chce dolczyc to wystarczy napisac post!!!!!Przeciez nie ukrywamy sie z tym:)
Misialula chetnie i ciebie zwiniemy tylko wyzdrowiej !!!
Izabell daj znac ile nas pomiescisz:D bo widzisz my lubimy zjawiac sie stadami:) Chcialybysmy tez zabrac Agnieszke:D
 
Emilia rzeczywiscie wieczor udany...... szum fal, wiatr we wlosach i piwo na tapicerce :-D zaraz zaraz Ty wspominalas o pubie..... musimy ustalic wersje wydarzen;-)
Cholera a miala to byc tajemnica:)poprostu Aga nie pilas i wszystko pamietasz:):):):p
Prawda.Wczoraj nie mialam juz czasu zeby opisac cala akcje,bylam hmmmm zajeta:)
Ale naprawde wybieralysmy sie do pubu.Ale Asiek wziela ciasto(!) a Agnieszka podjechala furka i narodzil sie pomysl zeby gdzies pojechac.Nabylysmy piwko a Aga zawiozla nas na plaze:)taka romantyczna miejscowka dla par:)Nawet byla jedna obok nas(w przyzwoitej odleglosci:) ale mialysmy ubaw!!!!Zdecydowanie trzeba to powtorzyc!!

Takze prosze o wybaczenie mojego skrotu ale same rozumiecie ...maz czekal:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
doveinred nie jest tak zle jak sie wydaje :) owszem po tylu godzinach w koncu robi sie niewygodnie ale daje rade :) wole to niz postoje co chwle bo ktorys cos tam sie drze...
 
Do góry