reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Emilia rzeczywiscie wieczor udany...... szum fal, wiatr we wlosach i piwo na tapicerce :-D zaraz zaraz Ty wspominalas o pubie..... musimy ustalic wersje wydarzen;-)
 
Hey!!



A ja dalej chora, jenny kiedy to sie skonczy?
Wg lekarza dwa tyg mam brac paracetamol:-D:-D

Pozdrawiam bezsennie!
 
Ostatnia edycja:
Hejjjj nie jestes wykleta...dziewczyno
poprostu bylo to tak:
Asiek zaproponowala|(na forum), ze pojedziemy do Izabell.Ja zaczelam obgadywac termin z Izabell(na forum).Bylysmy z dziewczynami na rynku a potem chinskim bufecie,wtedy zgadalysmy sie z Azorek.Cala sprawa jest obgadywana na forum.Jesli w jakimkolwiek momencie ktos chce dolczyc to wystarczy napisac post!!!!!Przeciez nie ukrywamy sie z tym:)
Misialula chetnie i ciebie zwiniemy tylko wyzdrowiej !!!
Izabell daj znac ile nas pomiescisz:D bo widzisz my lubimy zjawiac sie stadami:) Chcialybysmy tez zabrac Agnieszke:D
 
Emilia rzeczywiscie wieczor udany...... szum fal, wiatr we wlosach i piwo na tapicerce :-D zaraz zaraz Ty wspominalas o pubie..... musimy ustalic wersje wydarzen;-)
Cholera a miala to byc tajemnica:)poprostu Aga nie pilas i wszystko pamietasz:):):):p
Prawda.Wczoraj nie mialam juz czasu zeby opisac cala akcje,bylam hmmmm zajeta:)
Ale naprawde wybieralysmy sie do pubu.Ale Asiek wziela ciasto(!) a Agnieszka podjechala furka i narodzil sie pomysl zeby gdzies pojechac.Nabylysmy piwko a Aga zawiozla nas na plaze:)taka romantyczna miejscowka dla par:)Nawet byla jedna obok nas(w przyzwoitej odleglosci:) ale mialysmy ubaw!!!!Zdecydowanie trzeba to powtorzyc!!

Takze prosze o wybaczenie mojego skrotu ale same rozumiecie ...maz czekal:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
doveinred nie jest tak zle jak sie wydaje :) owszem po tylu godzinach w koncu robi sie niewygodnie ale daje rade :) wole to niz postoje co chwle bo ktorys cos tam sie drze...
 
Do góry